• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Super Dancer Chapter 4: ছুপাৰ ডান্সাৰত চেম্পিয়ন অসমৰ ফ্লোৰিনা গগৈ ! লাভ কৰিলে ট্ৰফীসহ নগদ ১৫ লাখ টকা...

Super Dancer Chapter 4: ছুপাৰ ডান্সাৰত চেম্পিয়ন অসমৰ ফ্লোৰিনা গগৈ ! লাভ কৰিলে ট্ৰফীসহ নগদ ১৫ লাখ টকা...

কিডছ ডান্স ৰিয়েলিটি শ্ব' Super Dancer Chapter 4 এ শনিবাৰে গ্ৰেণ্ড ফিনালেত অসমৰ ফ্লোৰিনা গগৈ (Florina Gogoi) বিজয়ী হৈছে। তেওঁ ১৫ লাখ টকাৰ পুৰষ্কাৰৰ ধনৰ সৈতে জিলিকি থকা ট্ৰফীটো লাভ কৰিছে।

কিডছ ডান্স ৰিয়েলিটি শ্ব' Super Dancer Chapter 4 এ শনিবাৰে গ্ৰেণ্ড ফিনালেত অসমৰ ফ্লোৰিনা গগৈ (Florina Gogoi) বিজয়ী হৈছে। তেওঁ ১৫ লাখ টকাৰ পুৰষ্কাৰৰ ধনৰ সৈতে জিলিকি থকা ট্ৰফীটো লাভ কৰিছে।

কিডছ ডান্স ৰিয়েলিটি শ্ব' Super Dancer Chapter 4 এ শনিবাৰে গ্ৰেণ্ড ফিনালেত অসমৰ ফ্লোৰিনা গগৈ (Florina Gogoi) বিজয়ী হৈছে। তেওঁ ১৫ লাখ টকাৰ পুৰষ্কাৰৰ ধনৰ সৈতে জিলিকি থকা ট্ৰফীটো লাভ কৰিছে।

  • Share this:
কিডছ ডান্স ৰিয়েলিটি শ্ব' Super Dancer Chapter 4 এ শনিবাৰে গ্ৰেণ্ড ফিনালেত অসমৰ ফ্লোৰিনা গগৈ (Florina Gogoi) বিজয়ী হৈছে। তেওঁ ১৫ লাখ টকাৰ পুৰষ্কাৰৰ ধনৰ সৈতে জিলিকি থকা ট্ৰফীটো লাভ কৰিছে। ফ্লোৰিনাৰ গুৰু তুষাৰ চেট্টীকো নগদ পুৰস্কাৰ হিচাপে ৫ লাখ টকাৰে পুৰস্কৃত কৰা হৈছে। দুয়োকে তেওঁলোকৰ অনুৰাগীসকলে মৰমেৰে 'ফ্লোটাছ' বুলি কয়।

শিল্পা চেট্টী কুন্দ্ৰা, গীতা কাপুৰ আৰু অনুৰাগ বসুৰ দ্বাৰা বিচাৰ কৰা, চুপাৰ ডান্সাৰ অধ্যায় ৪ ঋত্বিক ধনজানি আৰু পৰিতোষ ত্ৰিপাঠীয়ে পৰিচালনা কৰিছে। ফ্লোৰিনাৰ উপৰিও আন ফাইনেলিষ্টসকলৰ ভিতৰত আছিল সঞ্চিত চানানা, প্ৰুথভিৰাজ কংগাৰী, এষা মিশ্ৰা আৰু নীৰজা তিৱাৰী।

যদিও ফ্লোৰিনা সদায় এগৰাকী শক্তিশালী প্ৰতিযোগী আছিল, যাত্ৰা সহজ নাছিল। এনেকুৱা সময় আহিছিল যেতিয়া বিচাৰকসকলে অনুভৱ কৰিছিল যে তেওঁক কিছু উন্নতিৰ প্ৰয়োজন। নৃত্যৰ প্ৰতি তেওঁৰ আগ্ৰহ আছিল, অসমৰ যুৱতীগৰাকীয়ে অনুষ্ঠানটো জিকিবলৈ কঠোৰ পৰিশ্ৰম কৰিছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published: