• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • অনিল কাপুৰৰ অবিকল আমেৰিকাৰ শৰীৰচৰ্চাবিদ জন ইফাৰৰ ফটো ভাইৰেল; ফটো শ্বেয়াৰ কৰি ক'লে, "বলিউডে আমন্ত্ৰণ জনোৱালৈ অপেক্ষা কৰি আছো"

অনিল কাপুৰৰ অবিকল আমেৰিকাৰ শৰীৰচৰ্চাবিদ জন ইফাৰৰ ফটো ভাইৰেল; ফটো শ্বেয়াৰ কৰি ক'লে, "বলিউডে আমন্ত্ৰণ জনোৱালৈ অপেক্ষা কৰি আছো"

অনিল কাপুৰৰ অবিকল আমেৰিকাৰ শৰীৰচৰ্চাবিদ জন ইফাৰৰ ফটো ভাইৰেল

অনিল কাপুৰৰ অবিকল আমেৰিকাৰ শৰীৰচৰ্চাবিদ জন ইফাৰৰ ফটো ভাইৰেল

এজন অনুৰাগীয়ে কয়, “মই প্ৰথম দেখাত ভাবিছিলো যে আপুনি অনিল কাপুৰ। আন এজনে লগতে ক’লে, “অতি কম সময়ৰ ভিতৰতে আপুনি বলীউডত আমন্ত্ৰিত হ’ব।"

  • Share this:
এইটো এটা সাধাৰণ কথা যে পৃথিৱীখনত তাৰকাৰ বহুজনৰ অবিকল চেহেৰা আছে আৰু যেতিয়া অনুৰাগীয়ে তেওঁলোকক আৱিষ্কাৰ কৰে তেতিয়া তেওঁলোকৰ ছবি আৰু ভিডিঅ’ ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হ’বলৈ সময় নালাগে।

বছৰ বছৰ ধৰি আমি আমাৰ প্ৰিয় তাৰকাসকলৰ বহুতো অবিকল দেখিবলৈ পাইছো। শেহতীয়াকৈ ইণ্টাৰনেটে দীপিকা পাডুকন, আলিয়া ভাট আৰু ঐশ্বৰ্য ৰায় বচ্চনৰ অবিকলক লৈ গাগা আৰু এতিয়া আপুনি জানি আচৰিত হ’ব যে আমেৰিকা যুক্তৰাষ্ট্ৰৰ এই শৰীৰচৰ্চাবিদ জন ইফাৰক অনিল কাপুৰৰ হুবহু অবিকল প্ৰতিৰূপ যেন লাগে।

হয়, আপুনি ঠিকেই পঢ়িছে। অনিল কাপুৰৰ সৈতে জনৰ এক আকৰ্ষণীয় সাদৃশ্য আছে। জনে নিজেই তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত 'জুগ জুগ জিয়ো'ৰ অভিনেতাৰ সৈতে এটা কলাজ ড্ৰপ কৰিছে, যিয়ে আপোনাক ক’বলৈ বাধ্য কৰিব, ‘তেওঁলোকৰ চেহেৰা দেখিবলৈ ইমান একেই!"

হয়, আপুনি ঠিকেই পঢ়িছে। ছবিখন শ্বেয়াৰ কৰি তেওঁ লিখিছে, “বলিউডে আমন্ত্ৰণ জনোৱালৈ অপেক্ষা কৰি আছো
ক'ত আছে!!?? @anilskapoor
কিডছ এজন ডাঙৰ অভিনেতা - মোৰ দেউতাই তেনেকৈয়ে কয়”
ইয়াত তেওঁৰ ছবিখন চাওক:



জনৰ এই ছবিখন বিশেষ সংবাদ মাধ্যমত শ্বেয়াৰ কৰাৰ লগে লগে সামাজিক মাধ্যমত ইয়াৰ প্ৰতিক্ৰিয়া দেখা গৈছে। কিছুমানে তেওঁক ‘জোনিল কাপুৰ’ বুলি কোৱাৰ বিপৰীতে আন এজন অনুৰাগীয়ে ক’লে, “আপুনি এজন খেলুৱৈ হ’ব লাগিব আৰু ১ ২ কা ৪, ৪ ২ কা ১. #ঝাক্কাছ বুলি ক’বলৈ শিকিব লাগিব।”

এজন অনুৰাগীয়ে কয়, “মই প্ৰথম দেখাত ভাবিছিলো যে আপুনি অনিল কাপুৰ। আন এজনে লগতে ক’লে, “অতি কম সময়ৰ ভিতৰতে আপুনি বলীউডত আমন্ত্ৰিত হ’ব।"

অনিল কাপুৰৰ কথা ক’বলৈ গ’লে তেওঁ বহুমুখী অভিনয় আগবঢ়োৱা দেশৰ অন্যতম জনপ্ৰিয় তাৰকা। ১৪ বছৰ বয়সতে শিশু শিল্পী হিচাপে কেমেৰাৰ সন্মুখীন হৈছিল তেওঁ। হামাৰে টুমহাৰেৰ সৈতে বলীউডত তেওঁ অভিষেক ঘটায়।

উল্লেখযোগ্য যে, দীপিকা পাডুকন আৰু হৃতিক ৰোশনে অভিনয় কৰিব লগা সিদ্ধাৰ্থ আনন্দৰ 'ফাইটাৰ' ছবিখনত অভিনেতাগৰাকীক দেখা যাব। তেওঁৰ হাতত আছে ৰণবীৰ কাপুৰৰ এনিমেলছ, য’ত ৰশ্মিকা মন্দন্নাও অভিনয় কৰিছে। ন’ এণ্ট্ৰিৰ ছিকুৱেলৰ লগতে আৰু কেইখনমান আকৰ্ষণীয় ছবিতো অভিনয় কৰিব অভিনেতাগৰাকীয়ে।
Published by:Subham Goswami
First published: