• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • এটা ব্যতিক্ৰমী ভ্ৰাম্যমাণ বিবাহ ভৱন; নিৰ্মাণকৰ্তাজনক লগ পাবলৈ আগ্ৰহ প্ৰকাশ মহিন্দ্ৰাৰ অধ্যক্ষ আনন্দ মহিন্দ্ৰাৰ

এটা ব্যতিক্ৰমী ভ্ৰাম্যমাণ বিবাহ ভৱন; নিৰ্মাণকৰ্তাজনক লগ পাবলৈ আগ্ৰহ প্ৰকাশ মহিন্দ্ৰাৰ অধ্যক্ষ আনন্দ মহিন্দ্ৰাৰ

এটা ব্যতিক্ৰমী ভ্ৰাম্যমাণ বিবাহ ভৱন; নিৰ্মাণকৰ্তাজনক লগ পাবলৈ আগ্ৰহ প্ৰকাশ আনন্দ মহিন্দ্ৰাৰ

এটা ব্যতিক্ৰমী ভ্ৰাম্যমাণ বিবাহ ভৱন; নিৰ্মাণকৰ্তাজনক লগ পাবলৈ আগ্ৰহ প্ৰকাশ আনন্দ মহিন্দ্ৰাৰ

হিন্দুস্তান টাইমছৰ বাতৰি অনুসৰি, ক’ভিড মহামাৰীয়ে বিবাহ পৰিচাৰিকাৰ লগতে বিবাহৰ বাজেটৰ সংখ্যাও হ্ৰাস কৰাৰ সময়তে দয়ানন্দ দৰেকাৰৰ এই ভ্ৰাম্যমাণ বিবাহ ভৱন নিৰ্মাণৰ ধাৰণা মনলৈ আহিছিল।

  • Share this:
এখন ট্ৰাকত নিৰ্মিত, কাষ্টমাইজড, শীত-তাপ নিয়ন্ত্ৰিত এটা ভ্ৰাম্যমাণ বিবাহ ভৱনৰ ভিডিঅ’ টুইটাৰত শ্বেয়াৰ কৰ মহিন্দ্ৰা আৰু মহিন্দ্ৰাৰ অধ্যক্ষ আনন্দ মহিন্দ্ৰাই এই ভ্ৰাম্যমাণ বিবাহ ভৱনটোৰ সৃষ্টিশীলতা আৰু ডিজাইনৰ বাবে প্ৰশংসা কৰে।

"মই এই প্ৰডাক্টৰ ধাৰণা আৰু ডিজাইনৰ আঁৰৰ ব্যক্তিজনক লগ কৰিব বিচাৰো। ইমান সৃষ্টিশীল। আৰু চিন্তাশীল। ই কেৱল দূৰৱৰ্তী অঞ্চললৈ সুবিধা প্ৰদান কৰাই নহয়, যিহেতু ই এক জনসংখ্যাত স্থায়ী স্থান গ্ৰহণ নকৰে সেয়েহে ই এখন ঘম জনবসতিপূৰ্ণ দেশৰ বাবে পৰিৱেশমৈত্ৰী।" বুলি আনন্দ মহিন্দ্ৰাই টুইটযোগে কয়।


হিন্দুস্তান টাইমছৰ বাতৰি অনুসৰি, ক’ভিড মহামাৰীয়ে বিবাহ পৰিচাৰিকাৰ লগতে বিবাহৰ বাজেটৰ সংখ্যাও হ্ৰাস কৰাৰ সময়তে দয়ানন্দ দৰেকাৰৰ এই ভ্ৰাম্যমাণ বিবাহ ভৱন নিৰ্মাণৰ ধাৰণা মনলৈ আহিছিল।

হিন্দুস্তান টাইমছক তেওঁ কয় যে ভ্ৰাম্যমাণ বিবাহ ভৱনটোত প্ৰায় ১৫০ জন লোকক ৰখাৰ বাবে প্ৰয়োজনীয় সকলো সুবিধাৰে সজ্জিত কৰা হ’ব। তেওঁ লগতে কয়, "এইটো ৩০ x ৪০ ফুটৰ ট্ৰাকত নিৰ্মাণ কৰা হৈছে। ইয়াত শীত-তাপ নিয়ন্ত্ৰণৰ সুবিধা আছে, ইয়াত সংগীতৰ ব্যৱস্থা, জেনেৰেটৰ, পোহৰ, আৰু এখন মঞ্চ আছে। আমি সজ্জা আৰু কেটাৰিঙৰ সুবিধাও প্ৰদান কৰোঁ, এই সকলোবোৰ কেৱল মাত্ৰ ৫০ হাজাৰ টকাত।"
Published by:Subham Goswami
First published:

শেহতীয়া বাতৰি