• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • অভিনেত্ৰী শ্ৰিয়াৰ ঘৰলৈ আহিছে কণমানি পৰী ! এবছৰ ধৰি ৰহস্য হৈ থকা এই বাতৰি প্ৰকাশ কৰিলে অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে...

অভিনেত্ৰী শ্ৰিয়াৰ ঘৰলৈ আহিছে কণমানি পৰী ! এবছৰ ধৰি ৰহস্য হৈ থকা এই বাতৰি প্ৰকাশ কৰিলে অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে...

South Cinemaৰ ধুনীয়া অভিনেত্ৰী শ্ৰিয়া চৰণ (Shriya Saran) প্ৰায়ে তেওঁৰ সামাজিক মাধ্যমৰ পোষ্টৰ বাবে বাতৰিলৈ আহে। তেওঁ এগৰাকী কন্যাৰ মাতৃ হৈ পৰিছে আৰু অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে ইয়াক এবছৰ ধৰি অনুৰাগীসকলৰ পৰা লুকুৱাই ৰাখিছিল, যিটো এতিয়া ছ'চিয়েল মিডিয়াৰ জৰিয়তে প্ৰকাশ পাইছে।

South Cinemaৰ ধুনীয়া অভিনেত্ৰী শ্ৰিয়া চৰণ (Shriya Saran) প্ৰায়ে তেওঁৰ সামাজিক মাধ্যমৰ পোষ্টৰ বাবে বাতৰিলৈ আহে। তেওঁ এগৰাকী কন্যাৰ মাতৃ হৈ পৰিছে আৰু অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে ইয়াক এবছৰ ধৰি অনুৰাগীসকলৰ পৰা লুকুৱাই ৰাখিছিল, যিটো এতিয়া ছ'চিয়েল মিডিয়াৰ জৰিয়তে প্ৰকাশ পাইছে।

South Cinemaৰ ধুনীয়া অভিনেত্ৰী শ্ৰিয়া চৰণ (Shriya Saran) প্ৰায়ে তেওঁৰ সামাজিক মাধ্যমৰ পোষ্টৰ বাবে বাতৰিলৈ আহে। তেওঁ এগৰাকী কন্যাৰ মাতৃ হৈ পৰিছে আৰু অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে ইয়াক এবছৰ ধৰি অনুৰাগীসকলৰ পৰা লুকুৱাই ৰাখিছিল, যিটো এতিয়া ছ'চিয়েল মিডিয়াৰ জৰিয়তে প্ৰকাশ পাইছে।

  • Share this:
South Cinemaৰ ধুনীয়া অভিনেত্ৰী শ্ৰিয়া চৰণ (Shriya Saran) প্ৰায়ে তেওঁৰ সামাজিক মাধ্যমৰ পোষ্টৰ বাবে বাতৰিলৈ আহে। কিন্তু এতিয়া তেওঁ এইবাৰ কোনো পোষ্ট বা চলচ্চিত্ৰৰ বিষয়ে নহয় কিন্তু গৰ্ভধাৰণ আৰু জীয়ৰীৰ বিষয়ে বাতৰিত আছে। হয়, আপুনি এইটো সঠিকভাৱে শুনিছে। তেওঁ এগৰাকী কন্যাৰ মাতৃ হৈ পৰিছে আৰু অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে ইয়াক এবছৰ ধৰি অনুৰাগীসকলৰ পৰা লুকুৱাই ৰাখিছিল, যিটো এতিয়া ছ'চিয়েল মিডিয়াৰ জৰিয়তে প্ৰকাশ পাইছে।

দৰাচলতে, শ্ৰিয়া চৰণৰ গৰ্ভধাৰণ (Shriya Saran Pregnant) আৰু মাতৃ হোৱাৰ ৰহস্য অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ স্বামী আন্দ্ৰেই কোশ্চিৱে ছচিয়েল মিডিয়াত এটা পোষ্ট শ্বেয়াৰ কৰি উন্মোচন কৰে। অভিনেত্ৰীগৰাকী বৰ্তমান এছ এছ ৰাজামৌলীৰ আহিবলগীয়া ছবি 'আৰআৰআৰ'ৰ বাবে বাতৰিত আছিল। ইফালে, তাই মাতৃ হোৱাৰ খবৰে সকলোকে হতবাক কৰি তুলিছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে এইটোও প্ৰকাশ কৰিছিল যে যেতিয়া দেশখনে ২০২০ চনত ক'ৰোনাৰ দৰে মহামাৰীৰ সৈতে যুঁজি আছিল তেতিয়া তেওঁৰ পৃথিৱী সলনি হৈছিল। তেওঁ একে সময়তে এজনী কন্যা (Shriya Saran baby girl) জন্ম দিছিল।

Published by:Kokil Sarma
First published: