• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • দীৰ্ঘদিনীয়া প্ৰেমিক নুপূৰ শিখাৰেৰ সৈতে আমিৰ খানৰ কন্যা ইৰা খানৰ এংগেজডমেন্ট; চাওক কেনেকৈ দিলে ৰোমান্টিক প্ৰস্তাৱ

দীৰ্ঘদিনীয়া প্ৰেমিক নুপূৰ শিখাৰেৰ সৈতে আমিৰ খানৰ কন্যা ইৰা খানৰ এংগেজডমেন্ট; চাওক কেনেকৈ দিলে ৰোমান্টিক প্ৰস্তাৱ

ইৰা খানে নিজৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত ৰোমান্টিক প্ৰস্তাৱৰ ভিডিঅ’ শ্বেয়াৰ কৰে।

ইৰা খানে নিজৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত ৰোমান্টিক প্ৰস্তাৱৰ ভিডিঅ’ শ্বেয়াৰ কৰে।

ইৰা খানে নিজৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত ৰোমান্টিক প্ৰস্তাৱৰ ভিডিঅ’ শ্বেয়াৰ কৰে। ক্লিপটোত ইৰাক আন মানুহৰ সৈতে দৰ্শকৰ মাজত থিয় হৈ থকা দেখা গৈছে।

  • Share this:
আমিৰ খানৰ কন্যা ইৰা খানে কোনো গোপনীয়তা নৰখাটো পছন্দ কৰে আৰু তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰামৰ একাউণ্টটোৱে তাৰ প্ৰমাণ। বৰ্তমান চেলিব্ৰিটি ফিটনেছ ট্ৰেইনাৰ নুপূৰ শিখাৰেৰ সৈতে ডেটিং কৰা ষ্টাৰ কিড এতিয়া এংগেজড! সামাজিক মাধ্যম ইনষ্টাগ্ৰামত প্ৰেমিক দম্পতীহালে এটা পোষ্ট শ্বেয়াৰ কৰি ঘোষণা কৰে যে দুবছৰতকৈও অধিক সময় সম্পৰ্কত থকাৰ পিছত তেওঁলোকৰ এংগেজমেণ্ট হৈছে। ইৰা খানে নুপূৰৰ এটা চাইক্লিং ইভেণ্টত অংশ লৈছিল য’ত তেওঁ ইৰাক প্ৰস্তাৱ আগবঢ়াইছিল।

ইৰা খান এতিয়া বয়ফ্ৰেণ্ড নুপূৰ শিখাৰেৰ সৈতে এংগেজড

ইৰা খানে নিজৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত ৰোমান্টিক প্ৰস্তাৱৰ ভিডিঅ’ শ্বেয়াৰ কৰে। ক্লিপটোত ইৰাক আন মানুহৰ সৈতে দৰ্শকৰ মাজত থিয় হৈ থকা দেখা গৈছে। নুপূৰে ইৰাৰ ফালে আগবাঢ়ি যায়, আঁঠুত তললৈ নামি তেওঁক আচৰিত কৰাৰ আগতে তাইক মৰমলগাকৈ চুমা খায়। তাৰপিছত নুপূৰে ইৰাক সুধিছে, "মোক বিয়া কৰাবা নেকি?" ইয়াৰ উত্তৰত ইৰাই আনন্দৰে মাইকটো লৈ উত্তৰ দিয়ে, "হয়।" দম্পতীহালে আকৌ চুমা খায় আৰু আনসকলে উল্লাস আৰু হাত চাপৰি বজায়। পোষ্টটো শ্বেয়াৰ কৰি ইৰাই লিখিছে, "পপেই: তেওঁ হয় বুলি কৈছিল। ইৰা: হেঃহেঃ মই হয় বুলি ক'লোঁ (sic)।"








View this post on Instagram






A post shared by Ira Khan (@khan.ira)





২০২০ চনত সম্পৰ্ক স্থাপন হোৱা ইৰা খান আৰু নুপূৰ শিখৰেৰ মাজত থকা মৰমলগা ৰোমাণ্টিক সম্পৰ্কৰ বাবে শিৰোনাম দখল কৰি আহিছে। ইৰাই প্ৰায়েই প্ৰেমিকৰ সৈতে ছবি শ্বেয়াৰ কৰি আহিছে। ইৰা খান হৈছে আমিৰ খানৰ প্ৰথম পত্নী প্ৰযোজক ৰীণা দত্তৰ কন্যা।
Published by:Subham Goswami
First published: