உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • crime
    • »
    • ইন্দ্ৰাণী মুখাৰ্জীৰ জামিন আবেদনৰ বিৰোধিতা CBIৰ, ক'লে- তেওঁ জীয়েকক হত্যা কৰাৰ জঘন্য অপৰাধ কৰিছে ...

    ইন্দ্ৰাণী মুখাৰ্জীৰ জামিন আবেদনৰ বিৰোধিতা CBIৰ, ক'লে- তেওঁ জীয়েকক হত্যা কৰাৰ জঘন্য অপৰাধ কৰিছে ...

    CBIএ উচ্চতম ন্যায়ালয়ত (Supreme Court) শ্বীনা বৰা হত্যা গোচৰৰ (Shina Bora Murder Case) মূল অভিযুক্ত ইন্দ্ৰাণী মুখাৰ্জীৰ (Indrani Mukerjee) জামিন আবেদনৰ তীব্ৰ বিৰোধিতা কৰিছে।

    CBIএ উচ্চতম ন্যায়ালয়ত (Supreme Court) শ্বীনা বৰা হত্যা গোচৰৰ (Shina Bora Murder Case) মূল অভিযুক্ত ইন্দ্ৰাণী মুখাৰ্জীৰ (Indrani Mukerjee) জামিন আবেদনৰ তীব্ৰ বিৰোধিতা কৰিছে।

    CBIএ উচ্চতম ন্যায়ালয়ত (Supreme Court) শ্বীনা বৰা হত্যা গোচৰৰ (Shina Bora Murder Case) মূল অভিযুক্ত ইন্দ্ৰাণী মুখাৰ্জীৰ (Indrani Mukerjee) জামিন আবেদনৰ তীব্ৰ বিৰোধিতা কৰিছে।

    • Share this:
    CBIএ উচ্চতম ন্যায়ালয়ত (Supreme Court) শ্বীনা বৰা হত্যা গোচৰৰ (Shina Bora Murder Case) মূল অভিযুক্ত ইন্দ্ৰাণী মুখাৰ্জীৰ (Indrani Mukerjee) জামিন আবেদনৰ তীব্ৰ বিৰোধিতা কৰিছে। চিবিআইয়ে ইয়াৰ শপতনামাত দাবী কৰিছে যে ইন্দ্ৰাণীয়ে তেওঁৰ নিজৰ জীয়েকক হত্যা কৰাৰ জঘন্য অপৰাধ সংঘটিত কৰিছে। তেওঁ তেওঁৰ পুত্ৰক হত্যা কৰিবলৈও চেষ্টা কৰিছিল আৰু এনেধৰণৰ অপৰাধ কৰাজনক কোনো ৰেহাই দিব নোৱাৰি। তেওঁ জামিন পোৱা উচিত নহয়।

    চিবিআইয়ে ইয়াৰ শপতনামাত লগতে কয় যে ইন্দ্ৰাণী মুখাৰ্জী সমাজৰ এগৰাকী অতি প্ৰভাৱশালী মহিলা। গোচৰটোৰ সাক্ষীসকলৰ ভাষ্য লিপিবদ্ধ কৰাৰ প্ৰক্ৰিয়াও সম্পূৰ্ণ হোৱা নাই। এনে পৰিস্থিতিত, আশংকা আছে যে ইন্দ্ৰাণীয়ে কাৰাগাৰৰ পৰা মুকলি হ'লে প্ৰমাণৰ সৈতে খেলিমেলি কৰিব পাৰে। ই সাক্ষীসকলক প্ৰভাৱিত কৰিব পাৰে। তেওঁলোকক ভয় খুৱাব পাৰে। এই গোচৰটোত বিচাৰ আদালতত এখন অভিযোগপত্ৰ দাখিল কৰা হৈছে। শুনানি স্থগিত হৈ আছে। ইয়াৰ উপৰিও, তদন্তকাৰী সংস্থাটোৱে এতিয়ালৈকে গোচৰটোৰ তদন্ত বন্ধ কৰা নাই। তেওঁ কেৱল আগবাঢ়ি যাব। এই সকলো পৰিস্থিতিৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাখি, ইন্দ্ৰাণীক জামিন দিয়াটো সঠিক নহ'ব।"
    Published by:Kokil Sarma
    First published: