உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • crime
    • »
    • Murder mystery: ৰে'ল বিভাগৰ কৰ্মচাৰীক হত্যা কৰাৰ blueprint ৰচিছিল পত্নীয়ে ! পৰিকল্পিতভাৱেই স্কুটীত শৰাইঘাটলৈ লৈ অহা হৈছিল deadbody। কিন্তু হত্যাকাৰী যিমানেই চতুৰ নহওক কেতিয়াও সাৰি নাযায়...!

    Murder mystery: ৰে'ল বিভাগৰ কৰ্মচাৰীক হত্যা কৰাৰ blueprint ৰচিছিল পত্নীয়ে ! পৰিকল্পিতভাৱেই স্কুটীত শৰাইঘাটলৈ লৈ অহা হৈছিল deadbody। কিন্তু হত্যাকাৰী যিমানেই চতুৰ নহওক কেতিয়াও সাৰি নাযায়...!

    মৃতদেহটো ২৬মে' অথাৎ মঙলবাৰে দিনটো কোঠাৰ ভিতৰতে ৰখোৱাৰ পিছত সন্ধিয়াৰ ভাগত দুই খুলখালী আৰু দুজন যুৱকৰ সহযোগত দুখন স্কুটিৰে ট্ৰাংকত ভৰাই বহ্মপুএত পেলাই দিবৰ বাবে লৈ গৈছিল৷

    মৃতদেহটো ২৬মে' অথাৎ মঙলবাৰে দিনটো কোঠাৰ ভিতৰতে ৰখোৱাৰ পিছত সন্ধিয়াৰ ভাগত দুই খুলখালী আৰু দুজন যুৱকৰ সহযোগত দুখন স্কুটিৰে ট্ৰাংকত ভৰাই বহ্মপুএত পেলাই দিবৰ বাবে লৈ গৈছিল৷

    মৃতদেহটো ২৬মে' অথাৎ মঙলবাৰে দিনটো কোঠাৰ ভিতৰতে ৰখোৱাৰ পিছত সন্ধিয়াৰ ভাগত দুই খুলখালী আৰু দুজন যুৱকৰ সহযোগত দুখন স্কুটিৰে ট্ৰাংকত ভৰাই বহ্মপুএত পেলাই দিবৰ বাবে লৈ গৈছিল৷

    • Share this:
    অত্যাধিক সুৰাপান কৰি প্ৰায়ে ৰে'ল বিভাগত কৰ্মৰত সন্তোষ প্ৰসাদে শাৰীৰিক আৰু মানসিক অত্যাচাৰ কৰি আহিছিল পত্নী তথা দুই সন্তানৰ মাতৃক ৷বায়েকক কৰা এই অত্যাচাৰ সহ্য হোৱা নাছিল দুই ভাতৃ মোহন আৰু সুৰুজ গিৰিৰ ৷একেদৰে সদায় স্বামীৰ অত্যাচাৰ সহি সহি ভাগৰি পৰিছিল৷ সেয়ে দুই ভাতৃ আৰু দুুই যুৱকৰ সহযোগত স্বামী সন্তোষ প্ৰসাদক হত্যাৰ পৰিকল্পনা ৰচিলে পত্নীয়ে ৷

    পূৰ্ব পৰিকল্পনা মতেই ২৫ মে'ৰ পুৱতি নিশা নিজ কোৱাৰ্টাৰতে ১বাজি ৩০মিনিটত ডিঙি কাটি বৰ্বৰ ভাৱে হত্যা কৰা হ'ল সন্তোষ প্ৰসাদক ৷মৃত্যুৰ যন্ত্ৰণাত দীৰ্ঘসময় কোঠাৰ ভিতৰতে চটফটাই থাকি প্ৰায় ১ঘন্টাৰ পিছত মৃত্যুক সাৱটিলে সন্তোষ প্ৰসাদে ৷মৃতদেহটো ২৬মে' অথাৎ মঙলবাৰে দিনটো কোঠাৰ ভিতৰতে ৰখোৱাৰ পিছত সন্ধিয়াৰ ভাগত দুই খুলখালী আৰু দুজন যুৱকৰ সহযোগত দুখন স্কুটিৰে মৃতদেহটো ট্ৰাংকত ভৰাই বহ্মপুএত পেলাই দিবৰ বাবে লৈ গৈছিল ৷কিন্তু সৌভাগ্যক্ৰমে মৃতদেহটো পেলাব লওঁতেই টহলদাৰী আৰক্ষীৰ চকুত পৰাত মৃতদেহ কঢ়িয়াই নিয়া স্কুটি আৰু ট্ৰাংকসহ জালত পৰে মোহন গিৰি ৷মোহন গিৰিৰ ভাষ্যৰ ভিত্তিতে নিশাৰ ভিতৰতে আৰক্ষীয়ে পত্নী গীতা গিৰি প্ৰসাদ আৰু আনজন খুলখালী সুৰোজ গিৰিক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিবলৈ সক্ষ্যম হয় যদিও ঘটনাৰে জড়িত আন দুই যুৱকক কৰায়ত্ত কৰিবলৈ সক্ষম নহয় ৷ঘটনাক গাপ দিয়াৰ বাবে মংগলবাৰে দিনত হ্ত্যকাণ্ড সংঘটিত কৰা কোঠাতো ৰঙো কৰিছিল অভিযুক্ত কেইগৰাকীয়ে ৷মৃতদেহটো ট্ৰাংকত ভৰাই বহ্মপুএত পেলাই দিয়াৰ লগতে থানাত স্বামী নিৰুদ্দেশ হোৱাৰ এক লিখিত অভিযোগ দাখিল কৰাৰো পৰিকল্পনা কৰিছিল  ৷সকলো পৰিকল্পনা মতে হৈ গৈছিল যদিও আৰক্ষীৰ চতুৰতাৰ বাবেই ঘটনাক অন্য ৰূপ দিয়াৰ পৰা  বিফল হ'ল হত্যাকাৰী ৷ইতিমধ্য ফৰেনছিকৰ দল আনি ঘটনাৰ অন্য কিবা ক্লু পাই নেকি সেই দিশটো চাই থকাৰ লগতে হত়্যাকাণ্ডৰে জড়িত আন দুই সহযোগীক বিচাৰি অভিযান অব্যাহত ৰাখিছে আৰক্ষীয়ে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: