• Home
  • »
  • News
  • »
  • crime
  • »
  • মধ্য প্ৰদেশৰ এজন লোকে পত্নী, পুত্ৰ, কন্যাক হত্যা কৰি তেওঁলোকক তেওঁৰ ঘৰতে কৰিলে সমাধিস্থ ...

মধ্য প্ৰদেশৰ এজন লোকে পত্নী, পুত্ৰ, কন্যাক হত্যা কৰি তেওঁলোকক তেওঁৰ ঘৰতে কৰিলে সমাধিস্থ ...

এজন ব্যক্তিয়ে তেওঁৰ পত্নী, ৭ বছৰীয়া পুত্ৰ আৰু ৪ বছৰীয়া কন্যাক হত্যা কৰি মধ্য প্ৰদেশৰ ৰটলামত থকা তেওঁৰ ঘৰত তেওঁলোকৰ মৃতদেহ সমাধিস্থ কৰে।

এজন ব্যক্তিয়ে তেওঁৰ পত্নী, ৭ বছৰীয়া পুত্ৰ আৰু ৪ বছৰীয়া কন্যাক হত্যা কৰি মধ্য প্ৰদেশৰ ৰটলামত থকা তেওঁৰ ঘৰত তেওঁলোকৰ মৃতদেহ সমাধিস্থ কৰে।

এজন ব্যক্তিয়ে তেওঁৰ পত্নী, ৭ বছৰীয়া পুত্ৰ আৰু ৪ বছৰীয়া কন্যাক হত্যা কৰি মধ্য প্ৰদেশৰ ৰটলামত থকা তেওঁৰ ঘৰত তেওঁলোকৰ মৃতদেহ সমাধিস্থ কৰে।

  • Share this:
এজন আৰক্ষী বিষয়াই দেওবাৰে জনোৱা অনুসৰি এজন ব্যক্তিয়ে তেওঁৰ পত্নী, ৭ বছৰীয়া পুত্ৰ আৰু ৪ বছৰীয়া কন্যাক হত্যা কৰি মধ্য প্ৰদেশৰ ৰটলামত থকা তেওঁৰ ঘৰত তেওঁলোকৰ মৃতদেহ সমাধিস্থ কৰে।

হত্যাৰ প্ৰায় দুমাহ পিছত দেওবাৰে সন্ধিয়া মৃতদেহবোৰ খনন কৰা হৈছিল, সেই সময়ছোৱাত মানুহজনে সন্দেহ জাগ্ৰত নকৰাকৈ ঘৰটোত বাস কৰিছিল, তেওঁ কয়।

"অভিযুক্তজনৰ পৰিয়ালটো সন্ধানহীন বুলি কিছুমান লোকে অনুভৱ কৰাৰ পিছত ঘটনাটো পোহৰলৈ আহিছিল। মানুহজনক সোধা-পোছা কৰা হৈছিল আৰু তেওঁ তেওঁলোকক হত্যা কৰাৰ কথা স্বীকাৰ কৰিছিল। চিকিৎসক আৰু ফৰেনচিক বিশেষজ্ঞৰ উপস্থিতিত মৃতদেহবোৰ খনন কৰা হৈছিল," ৰটলামৰ আৰক্ষী অধীক্ষক অভিষেক তিৱাৰীয়ে সাংবাদিকক কয়।

"অভিযুক্তজনে কৈছে যে তেওঁ পাৰিবাৰিক বিবাদৰ বাবে কুঠাৰেৰে ঘপিয়াই হত্যাকাণ্ড সংঘটিত কৰিছিল। অনুসন্ধানৰ পিছত অধিক বিৱৰণ ওলাই আহিব। মৃতদেহবোৰ অভিযুক্তৰ পত্নী আৰু দুটা নাবালক সন্তানৰ হোৱাটো নিশ্চিত কৰিবলৈ আমি ডিএনএ পৰীক্ষাৰ সহায় লম," এছপিয়ে কয়।

অভিযুক্তজনৰ লগতে মৃতদেহবোৰ কবৰ দিয়াত সহায় কৰা এজন সহযোগীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হৈছে, বিষয়াজনে লগতে কয়।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি