মুখ্যপৃষ্ঠা » খবৰ

» অপৰাধনামা

»Sensational Murder-Suicide in Guwahati : মহানগৰীত আৰ্থিক দীনতাৰ বাবে পত্নী-পুত্ৰৰ ডিঙি কাটি স্বামীৰ আত্মহত্যা, মৃত্যুৰে যুঁজিছে পত্নী

Sensational Murder-Suicide in Guwahati : মহানগৰীত আৰ্থিক দীনতাৰ বাবে পত্নী-পুত্ৰৰ ডিঙি কাটি স্বামীৰ আত্মহত্যা, মৃত্যুৰে যুঁজিছে পত্নী

News18 Assam | News18-Assam
Updated:September 25, 2021, 2:47 PM IST
Sensational Murder-Suicide in Guwahati : মহানগৰীত আৰ্থিক দীনতাৰ বাবে পত্নী-পুত্ৰৰ ডিঙি কাটি স্বামীৰ আত্মহত্যা, মৃত্যুৰে যুঁজিছে পত্নী
Sensational Murder-Suicide in Guwahati : এই পৰ্যন্ত মহিলাগৰাকীৰ মৃত্যু হোৱা নাই। পত্নীগৰাকী সংকটজনক অৱস্থাত GMCHত মৃত্যুৰ সৈতে যুঁজি আছে।

Sensational Murder-Suicide in Guwahati : এই পৰ্যন্ত মহিলাগৰাকীৰ মৃত্যু হোৱা নাই। পত্নীগৰাকী সংকটজনক অৱস্থাত GMCHত মৃত্যুৰ সৈতে যুঁজি আছে।

  • News18 Assam
  • Last Updated: September 25, 2021, 2:47 PM IST
  • Share this:
গুৱাহাটী মহানগৰীত পুনৰ সংঘটিত হৈছে চাঞ্চল্যকৰ হত্যাকাণ্ড (Murder) আৰু আত্মহত্যা (Suicide)ৰ ঘটনা। আৰ্থিক দৈন্যৰ বাবে পত্নী আৰু পুত্ৰক হত্যা কৰি (Man Killed Wife and Son) আত্মহত্যা কৰিলে এজন লোকে। মহানগৰীৰ সাতগাঁও থানাৰ গাতে লাগি থকা ১৯ নং বাসগৃহত এই চাঞ্চল্যকৰ তথা কৰুণ ঘটনা সংঘটিত হৈছে।

এজন হোমিও ফাৰ্মাচীৰ স্বত্বাধিকাৰীয়ে পত্নীৰ ডিঙি কাটি আৰু ছয় বছৰীয়া পুত্ৰক ডিঙি চেপি হত্যা কৰে আৰু পিছত নিজে আত্মহত্যা কৰে। অৱশ্যে পত্নীগৰাকী সংকটজনক অৱস্থাত GMCHত মৃত্যুৰ সৈতে যুঁজি আছে।

ঘটনাস্থলীত সাতগাঁও আৰক্ষী উপস্থিত হৈ আৰম্ভ কৰিছ তদন্ত। আৰ্থিক দীনতাৰ বাবে এই হত্যাকাণ্ড সংঘটিত হোৱা বুলি আৰক্ষীয়ে সন্দেহ প্ৰকাশ কৰিছে যদিও আৰক্ষীয়ে অনুসন্ধান অব্যাহত ৰাখিছে।।
Published by: Manjumoni Borah
First published: September 25, 2021, 2:47 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি