• Home
  • »
  • News
  • »
  • crime
  • »
  • Love Affair: প্ৰেমিকাক হত্যা কৰি আত্মহত্যাৰ ৰূপ দিবলৈ মৃতদেহ পেলাই থৈ গ'ল ৰে'লপথত, কিন্তু হত্যাকাৰীয়ে ভবা কথা নহ'ল সিদ্ধি...

Love Affair: প্ৰেমিকাক হত্যা কৰি আত্মহত্যাৰ ৰূপ দিবলৈ মৃতদেহ পেলাই থৈ গ'ল ৰে'লপথত, কিন্তু হত্যাকাৰীয়ে ভবা কথা নহ'ল সিদ্ধি...

অৱশেষত আত্মগোপন কৰি থকা ঠাইৰ পৰা যোৰহাট আৰক্ষীয়ে গ্ৰেপ্তাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হয় হত্যাকাণ্ডৰ অভিযুক্তক ।

অৱশেষত আত্মগোপন কৰি থকা ঠাইৰ পৰা যোৰহাট আৰক্ষীয়ে গ্ৰেপ্তাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হয় হত্যাকাণ্ডৰ অভিযুক্তক ।

অৱশেষত আত্মগোপন কৰি থকা ঠাইৰ পৰা যোৰহাট আৰক্ষীয়ে গ্ৰেপ্তাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হয় হত্যাকাণ্ডৰ অভিযুক্তক ।

  • Share this:
কেইদিনমান পূৰ্বে তিতাবৰ আৰু দেৰগাও সমষ্টিৰ সীমান্তৰ চামগুৰি-গটঙা ৰে'ললাইনৰ সমীপত উদ্ধাৰ হৈছিল এগৰাকী যুৱতীৰ মৃতদেহ । মৃতদেহৰ মৰণোত্তৰ পৰীক্ষা কৰি আৰক্ষীয়ে আৰম্ভ কৰিছিল তদন্ত । অৱশেষত গৰ্ভৱতী যুৱতীগৰাকীক পৰিকল্পিতভাৱে হত্যা কৰাৰ অভিযোগত বাদুলীপাৰৰ এজন যুৱকক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হয় যোৰহাট আৰক্ষী ।

গটঙা চাহ বাগিচাৰ মাজেৰে যোৱা ৰে'ললাইনৰ কাষত পৰি থকা যুৱতীগৰাকীৰ মৃতদেহ দেখাৰ পিছতে সকলোৰে মনত সন্দেহ হৈছিল যে এই ঘটনা এক পৰিকল্পিত হত্যাকাণ্ড । অৱশেষত যোৰহাট আৰক্ষীৰ জালত পৰিল হত্যাকাৰী ৰাখী ঘটোৱাৰ । যোৱা ১৩ জুলাইত গটঙা চাহ বাগিচাত সংঘটিত হৈছিল এই চাঞ্চল্যকৰ হত্যাকাণ্ড । ৰাখীয়ে চুৰিদাৰৰ চুন্নীৰে ডিঙি চেপি হত্যা কৰিছিল যুৱতীগৰাকীক । আৰু হত্যা কৰি আত্মহত্যাৰ ৰূপ দিয়াৰ চেষ্টা চলাইছিল ৰাখীয়ে । ইয়াৰ বাবে হত্যা কৰাৰ পিছত মৃতদেহ চোচৰাই নি পেলাই থৈছিল ৰে'ল লাইনত । এই ঘটনাৰ পিচৰে পৰা পলাতক হৈ আছিল মূল অভিযুক্ত ৰাখী । কিন্তু অৱশেষত বাচিপথাৰৰ পৰা ৰাখীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হয় যোৰহাট আৰক্ষী ।

আৰক্ষীৰ সূত্ৰই জানিবলৈ দিয়া মতে অন্তঃসত্ত্বা আছিল নিহত যুৱতীগৰাকী । ইয়াকে লৈ দুয়োৰে মাজত মতানৈক্য হৈছিল আৰু অৱশেষত ৰাখীয়ে যুৱতীগৰাকীক হত্যা কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰে । আৰক্ষীৰ সন্মুখত ইতিমধ্যে ৰাখীয়ে স্বীকাৰ কৰিছে হত্যাকাণ্ডৰ কথা । প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক হঠাৎ হত্যাকাণ্ডৰ দৰে ঘৃণনীয় ঘটনালৈ অৱনমিত হোৱা এই ঘটনাই সকলোকে আচৰিত কৰি তুলিছে ।
Published by:Kokil Sarma
First published: