• Home
  • »
  • News
  • »
  • crime
  • »
  • SONITPUR : জামুগুৰি আৰক্ষীৰ জালত পৰিল নিশা চোৰাং গৰু সৰবৰাহকাৰী, উদ্ধাৰ ১১টা গুৰু

SONITPUR : জামুগুৰি আৰক্ষীৰ জালত পৰিল নিশা চোৰাং গৰু সৰবৰাহকাৰী, উদ্ধাৰ ১১টা গুৰু

শোণিতপুৰ জিলাৰ জামুগুৰিহাটত আৰক্ষীৰ জালত পৰিল যাত্ৰীবাহী ট্ৰেভেলাৰত চোৰাংভাৱে কঢ়িয়াই অনা ১১ টাকৈ গৰু

শোণিতপুৰ জিলাৰ জামুগুৰিহাটত আৰক্ষীৰ জালত পৰিল যাত্ৰীবাহী ট্ৰেভেলাৰত চোৰাংভাৱে কঢ়িয়াই অনা ১১ টাকৈ গৰু

শোণিতপুৰ জিলাৰ জামুগুৰিহাটত আৰক্ষীৰ জালত পৰিল যাত্ৰীবাহী ট্ৰেভেলাৰত চোৰাংভাৱে কঢ়িয়াই অনা ১১ টাকৈ গৰু

  • Share this:

কালৰো কাল বিপৰীত কাল, এইবাৰ যাত্ৰীৰ পৰিৱৰ্তে ট্ৰেভেলাৰত উঠিল গৰু। চোৰাং গৰু ব্যৱসায়ীয়ে ব্যৱহাৰ কৰিলে নতুন কৌশল৷ গৰুৰ চোৰাং ব্যৱসায়ীয়ে গৰু সৰবৰাহত ব্যৱহাৰ কৰিলে যাত্ৰীবাহী ট্ৰেভেলাৰ৷


শোণিতপুৰ জিলাৰ জামুগুৰিহাটত আৰক্ষীৰ জালত পৰিল যাত্ৰীবাহী ট্ৰেভেলাৰত চোৰাংভাৱে কঢ়িয়াই অনা ১১ টাকৈ গৰু৷  আৰক্ষীৰ লোকক বুধবাৰে  নিশা মহটিয়াই নিবলৈ চেষ্টা কৰা ট্ৰেভেলাৰখনে জামুগুৰি আৰক্ষী থানাৰ পৰা বৰভগীয়া গাঁও দিশত আহি পলায়ন কৰিবলৈ চেষ্টা কৰোঁতে আৰক্ষীয়ে গাড়ীখনক অনুসৰণ কৰে ৷ খেদি খেদি গৰু সৰবৰাহ কৰা AS 12AC 6908 নম্বৰৰ  ট্ৰেভেলাৰখন অৱশেষত জব্দ কৰিবলৈ সক্ষম হয় আৰক্ষী৷


পূৰ্বৰে পৰা পোৱা তথ্যৰ ভিত্তিত জামুগুৰি  আৰক্ষীয়ে নিশা পহৰা দি থকা অৱস্থাত গৰুভৰ্তি বাহনখন দেখা পায় খেদি খেদি কৰায়ত্ত কৰে ৷ অৱশ্যে গাড়ীখনৰ চালক আৰু হেণ্ডিমেন নিশাৰ আন্ধাৰত পলাই সাৰিবলৈ সক্ষম হয় ৷ উল্লেখ্য যে চোৰাং গৰু সৰবৰাহকাৰী ব্যৱসায়ীয়ে এইদৰে নতুন কৌশল অৱলম্বন কৰা ঘটনাই সমগ্ৰ অঞ্চলটিত চাঞ্চল্যৰ সৃষ্টি কৰাৰ লগতে আৰক্ষী প্ৰশাসনকো  ভবাই তুলিবলৈ বাধ্য কৰিছে৷

Published by:Gautam Barman
First published:

শেহতীয়া বাতৰি