உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • crime
    • »
    • Sheena Bora Murder Case: সঁচাকৈয়ে শ্বীনা বৰা জীয়াই আছে নেকি ? ইন্দ্ৰানী মুখাৰ্জীয়ে কৰা আৱেদনৰ প্ৰত্যুত্তৰত কি ক'লে CBI-এ ?

    Sheena Bora Murder Case: সঁচাকৈয়ে শ্বীনা বৰা জীয়াই আছে নেকি ? ইন্দ্ৰানী মুখাৰ্জীয়ে কৰা আৱেদনৰ প্ৰত্যুত্তৰত কি ক'লে CBI-এ ?

    Sheena Bora Murder Case: CBI এ কৈছে যে হত্যাৰ গোচৰত ন্যায়িক জিম্মাত থকা অভিযুক্ত ইন্দ্ৰাণী মুখাৰ্জীৰ (Indrani Mukerjea ) জীয়ৰী শ্বীনা বৰা জীয়াই আছে আবেদনত দাবী কৰাটো হৈছে তেওঁৰ কল্পনা, এয়া অসম্ভৱ ।

    Sheena Bora Murder Case: CBI এ কৈছে যে হত্যাৰ গোচৰত ন্যায়িক জিম্মাত থকা অভিযুক্ত ইন্দ্ৰাণী মুখাৰ্জীৰ (Indrani Mukerjea ) জীয়ৰী শ্বীনা বৰা জীয়াই আছে আবেদনত দাবী কৰাটো হৈছে তেওঁৰ কল্পনা, এয়া অসম্ভৱ ।

    Sheena Bora Murder Case: CBI এ কৈছে যে হত্যাৰ গোচৰত ন্যায়িক জিম্মাত থকা অভিযুক্ত ইন্দ্ৰাণী মুখাৰ্জীৰ (Indrani Mukerjea ) জীয়ৰী শ্বীনা বৰা জীয়াই আছে আবেদনত দাবী কৰাটো হৈছে তেওঁৰ কল্পনা, এয়া অসম্ভৱ ।

    • Share this:
    শ্বীনা বৰা হত্যাকাণ্ডৰ (Sheena Bora Murder Case) ঘটনাৰ এক ডাঙৰ খবৰ আছে। CBI এ কৈছে যে হত্যাৰ গোচৰত ন্যায়িক জিম্মাত থকা অভিযুক্ত ইন্দ্ৰাণী মুখাৰ্জীৰ (Indrani Mukerjea ) জীয়ৰী শ্বীনা বৰা জীয়াই আছে আবেদনত দাবী কৰাটো হৈছে তেওঁৰ কল্পনা, এয়া অসম্ভৱ ।

    ইয়াৰ পূৰ্বে, আদালতে ইন্দ্ৰাণী মুখাৰ্জীৰ শ্বীনা বৰা জীয়াই থকা বুলি কৰা দাবীৰ ওপৰত চিবিআইক জাননী জাৰি কৰিছিল। ইন্দ্ৰাণী মুখাৰ্জীয়ে দাবীটোৰ তদন্তৰ দাবী জনাইছিল। ইয়াৰ পূৰ্বে ১৮ ফেব্ৰুৱাৰীত চিবিআইয়ে ইন্দ্ৰাণী মুখাৰ্জীৰ আবেদনৰ ওপৰত উত্তৰ দাখিল কৰি দাবী কৰিছিল যে শ্বীনা বৰা জীয়াই আছে।

    জানুৱাৰীত তেওঁৰ আঠ পৃষ্ঠাৰ আবেদনত, ইন্দ্ৰাণী মুখাৰ্জীয়ে আদালতক তেওঁৰ দাবীৰ ওপৰত প্ৰতিবাদী শপতনামা দাখিল কৰিবলৈ অভিযোজন পক্ষ চিবিআইক নিৰ্দেশ দিবলৈ অনুৰোধ কৰিছিল। আবেদনখনত, তেওঁ লগতে জানিব বিচাৰিছিল যে শ্বীনা বৰা জীয়াই আছে বুলি তেওঁৰ দাবীৰ সত্যাসত্য নিৰূপণ কৰিবলৈ চিবিআইৰ কোনো পদক্ষেপ আছে নেকি?

    মুখাৰ্জীৰ আবেদন অনুসৰি, তেওঁ এগৰাকী মহিলাক লগ পাইছিল যিয়ে ২০২১ চনৰ নৱেম্বৰত বাইকুল্লা মহিলা কাৰাগাৰত নিজকে আশা কোৰ্কে বুলি বৰ্ণনা কৰিছিল। মুম্বাইৰ প্ৰাক্তন আৰক্ষী আয়ুক্ত পৰমবীৰ সিঙৰ সৈতে জড়িত এক ধন দাবীৰ গোচৰত কোৰ্কে নামৰ এজন প্ৰাক্তন আৰক্ষী বিষয়াক গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হৈছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: