Crime : মাইক্ৰ' ফাইনেঞ্চৰ ঋণ, পৰকীয়া প্ৰেম আৰু নৱম শ্ৰেণীৰ ছাত্ৰক নৃশংস হত্যাৰ অপচেষ্টা। জালত ভণ্ড লম্পট সমাজসেৱক।

News18 Assam | News18-Assam
Updated:May 26, 2021, 10:35 PM IST
Crime : মাইক্ৰ' ফাইনেঞ্চৰ ঋণ, পৰকীয়া প্ৰেম আৰু নৱম শ্ৰেণীৰ ছাত্ৰক নৃশংস হত্যাৰ অপচেষ্টা। জালত ভণ্ড লম্পট সমাজসেৱক।
হানি-খুঁচি হত্যাৰ পৰিকল্পনা কৰিছিল প্ৰেয়সীৰ নৱম শ্ৰেণীত পঢ়ি থকা  পুত্ৰক ৷ ডেগাৰেৰে হানি-খুঁচি হত্যা কৰি পাছত পেট্ৰ'ল ঢালি জ্বলাই দিয়াৰ চেষ্টা

হানি-খুঁচি হত্যাৰ পৰিকল্পনা কৰিছিল প্ৰেয়সীৰ নৱম শ্ৰেণীত পঢ়ি থকা  পুত্ৰক ৷ ডেগাৰেৰে হানি-খুঁচি হত্যা কৰি পাছত পেট্ৰ'ল ঢালি জ্বলাই দিয়াৰ চেষ্টা

  • Share this:
পৰকীয়া প্ৰেমৰ পৰিণতিত নৱম শ্ৰেণীৰ ছাত্ৰক নৃশংসভাৱে হত্যাৰ চেষ্টা কৰা এক জঘন্য ঘটনাই আজি জোকাৰি গৈছে লখিমপুৰৰ ঢলপুৰ অঞ্চলক।

নিজৰ কলংক ঢাকিবলৈ  হানি-খুঁচি হত্যাৰ পৰিকল্পনা কৰিছিল প্ৰেয়সীৰ নৱম শ্ৰেণীত পঢ়ি থকা  পুত্ৰক ৷ প্ৰথমে ডেগাৰেৰে হানি-খুঁচি হত্যা কৰি পাছত পেট্ৰ'ল ঢালি জ্বলাই দিয়াৰ পৰিকল্পনা কৰিছিল লম্পট যুৱকে ৷

মাইক্ৰফাইনেঞ্চৰ ঋণ মাফ কৰি দিয়াৰ প্ৰলোভনেৰে মহিলাৰ সৈতে অবৈধ সম্পৰ্ক গঢ়ি অৱশেষত প্ৰয়সী মহিলাৰে ১৩ বছৰীয়া কিশোৰ পুত্ৰক হত্যাৰ নৃশংস চেষ্টা কৰিছিল ভণ্ড সমাজসেৱী হীতেশ্বৰ বৰা লম্পটটোৱে ৷ লখিমপুৰৰ ধলপুৰ চুতীয়া গাৱঁত৷

তিনি সন্তানৰ মাতৃ এগৰাকীৰে দীৰ্ঘ দিন ধৰি অবৈধ প্ৰেমৰ সম্পৰ্ক আছিল ধলপুৰৰ হিতেশ্বৰ বৰা নামৰ লম্পটটোৰ ৷ পলুৱাই নিয়াত ব্যৰ্থ হৈ প্ৰতিশোধ স্বৰূপে কৰিলে পুত্ৰক হত্যাৰ ষড়যন্ত্ৰ।

আজি বিয়লি প্ৰেমিক হিতেশ্বৰে দাৰে ঘপিয়াই হত্যাৰ চেষ্টা চলায় প্ৰেমিকাৰ নৱম শ্ৰেণীত অধ্যয়নৰত পুত্ৰ সন্তানটিক ৷ ফুৰাবলৈ নিয়াৰ চলেৰে অসম-অৰুণাচল সীমান্তৰ দ্ৰোপাং নদীত ডেগাৰেৰে হানি-খুঁচি অৰ্ধমৃত অৱস্থাত পেলাই থৈ যায় কিশোৰটিক৷

পৰৱৰ্তী সময়ত স্থানীয় লোকৰ সহযোগত অৰুণাচল আৰক্ষীয়ে তেজেৰে লুটুৰি-পুটুৰি হৈ থকা কিশোৰটিক অৰ্ধমৃত অৱস্থাত উদ্ধাৰ কৰে । এই ঘটনাই সমগ্ৰ অঞ্চলটোতে তীব্ৰ চাঞ্চল্যৰ সৃষ্টি কৰিছে৷

পাছত পলাতক লম্পট হিতেশ্বৰক আৰক্ষীয়ে আটক কৰে৷
Published by: Manjumoni Borah
First published: May 26, 2021, 10:35 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি