Raj Kundra Hotshots: 'হটশ্বটছ'- ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ OTT প্লেটফৰ্ম চলচ্চিত্ৰৰ ব্যৱসায় কেনেদৰে চলি আছিল? চাওক...

Kokil Sarma | News18-Assam
Updated:July 22, 2021, 12:11 PM IST
Raj Kundra Hotshots: 'হটশ্বটছ'- ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ OTT প্লেটফৰ্ম চলচ্চিত্ৰৰ ব্যৱসায় কেনেদৰে চলি আছিল? চাওক...
Porn Film ব্যৱসায় কেইবা বছৰ ধৰি মুম্বাইত বিকশিত হৈ আছে আৰু ইয়াৰ অন্যতম মূৰব্বী আছিল শিল্পা চেট্টী(Shilpa Shetty)ৰ স্বামী ৰাজ কুন্দ্ৰা। এই ছবিবোৰ হটশ্বটছ (Hotshots App) এপৰ জৰিয়তে তাৎক্ষণিকভাৱে নেটলৈ বিয়পি পৰিছিল৷

Porn Film ব্যৱসায় কেইবা বছৰ ধৰি মুম্বাইত বিকশিত হৈ আছে আৰু ইয়াৰ অন্যতম মূৰব্বী আছিল শিল্পা চেট্টী(Shilpa Shetty)ৰ স্বামী ৰাজ কুন্দ্ৰা। এই ছবিবোৰ হটশ্বটছ (Hotshots App) এপৰ জৰিয়তে তাৎক্ষণিকভাৱে নেটলৈ বিয়পি পৰিছিল৷

  • Share this:
Porn Film ব্যৱসায় কেইবা বছৰ ধৰি মুম্বাইত বিকশিত হৈ আছে আৰু ইয়াৰ অন্যতম মূৰব্বী আছিল শিল্পা চেট্টী(Shilpa Shetty)ৰ স্বামী ৰাজ কুন্দ্ৰা! এই ছবিবোৰ হটশ্বটছ (Hotshots App) এপৰ জৰিয়তে তাৎক্ষণিকভাৱে নেটলৈ বিয়পি পৰিছিল৷ এই এপটোৰ গ্ৰাহকৰ সংখ্যাও যথেষ্ট ৷

'ইৰোটিকা', 'হট ৱেব চিৰিজ'ৰ নামত এই ছবিবোৰ নেটিজেনত বন্দী কৰা হৈছে য'ত অভিনেতা আৰু অভিনেত্ৰীৰ সংখ্যা কম নহয়৷ এনে ৱেব চিৰিজৰ বহুতো উদীয়মান মডেল আৰু অভিনেত্ৰী৷ প্ৰাপ্তবয়স্ক ব্যক্তিগত সমলৰ বিভিন্ন এপ আছে য'ত মডেল-অভিনেত্ৰীসকলে তেওঁলোকৰ এপত তেওঁলোকৰ গ্ৰাহকৰ সৈতে 'ব্যক্তিগত চেট' কৰে। এনে এপৰ সংখ্যাও এতিয়া যথেষ্ট।



ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ ছবি সম্পৰ্কে আৰক্ষীয়ে বিভিন্ন WhatsApp Chat লাভ কৰিছে৷ আৰক্ষীয়ে সন্দেহ কৰিছে যে দলটোৱে এই গ্ৰুপত 'হটশ্বট'ত প্ৰচাৰ কৰা ছবিৰ হিচাপ-গণনা কৰিছিল৷ যদিও 'হটশ্বটছ' এপটো এতিয়া গুগল প্লে ষ্টোৰ আৰু এপল প্লে ষ্টোৰৰ পৰা প্ৰত্যাহাৰ কৰা হৈছে, এপ্পটোৰ এণ্ড্ৰইড এপ্লিকেচন পেকেজ (APK) এতিয়াও বিভিন্ন ৱেবছাইটত উপলব্ধ। এপবোৰে কয় ""HD videos & short movies with unmatched exposure" and promised "private content from hot photoshoots, short movies, and experience of the lifestyle of celebrities from all over the world." "হট ফটোশ্বুট, চুটি চিনেমা, আৰু সমগ্ৰ বিশ্বৰ চেলিব্ৰেটীসকলৰ জীৱনশৈলীৰ অভিজ্ঞতাৰ পৰা ব্যক্তিগত সমল।" যাৰ পৰা গম পোৱা যায় যে এই এপবোৰ কম সময়ৰ ভিতৰতে অতি জনপ্ৰিয় হৈ পৰিছে।  এই বছৰৰ ফেব্ৰুৱাৰী মাহতআৰক্ষীয়ে মুম্বাইৰ মেড আইলেণ্ডৰ এটা বাংলোত তালাচী চলাইছিল। আৰক্ষীয়ে জনোৱা অনুসৰি, বাংলোটো যৌন সম্ভোগৰ বাবে ভাড়াত লোৱা হৈছিল। তাৰ পৰা কেইবাজনো লোকক চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাণৰ বাবে গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হৈছিল।

original link: bengali.news18.com/news/entertainment/hotshots-all-about-the-ott-app-for-pornographic-content-linked-to-raj-kundra-ss-630075.html
Published by: Kokil Sarma
First published: July 22, 2021, 12:11 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি