உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • crime
    • »
    • কেঁকো সাপৰ কাৰণে এজনক হত্যাৰ চেষ্টা, ১৭ অক্টোবৰৰ পৰা অচেতন যুৱকে চেতনা ঘুৰাই পোৱাত ওলাল ৰহস্য

    কেঁকো সাপৰ কাৰণে এজনক হত্যাৰ চেষ্টা, ১৭ অক্টোবৰৰ পৰা অচেতন যুৱকে চেতনা ঘুৰাই পোৱাত ওলাল ৰহস্য

    বিশ্বনাথ চাৰিআলিত চলি আছে কেঁকো সাপৰ ৰমৰমীয়া বেহা ৷ বন বিভাগৰ কৰ্মচাৰীৰ ঘৰত লেনদেন চলাৰ উঠিছে অভিযোগ ৷ নগাঁও-মৰিগাঁৱৰ পৰা কেঁকো সাপ কিনিবলৈ আহে বেপাৰী৷

    বিশ্বনাথ চাৰিআলিত চলি আছে কেঁকো সাপৰ ৰমৰমীয়া বেহা ৷ বন বিভাগৰ কৰ্মচাৰীৰ ঘৰত লেনদেন চলাৰ উঠিছে অভিযোগ ৷ নগাঁও-মৰিগাঁৱৰ পৰা কেঁকো সাপ কিনিবলৈ আহে বেপাৰী৷

    বিশ্বনাথ চাৰিআলিত চলি আছে কেঁকো সাপৰ ৰমৰমীয়া বেহা ৷ বন বিভাগৰ কৰ্মচাৰীৰ ঘৰত লেনদেন চলাৰ উঠিছে অভিযোগ ৷ নগাঁও-মৰিগাঁৱৰ পৰা কেঁকো সাপ কিনিবলৈ আহে বেপাৰী৷

    • Share this:
    বিশ্বনাথ চাৰিআলিত অব্যাহত আছে কেঁকো সাপৰ অবৈধ বেহা ৷ নগাঁও, মৰিগাঁও আদি ঠাইৰ পৰা কেঁকো সাপ কিনিবলৈ বেপাৰী আহে বিশ্বনাথ চাৰিআলিলৈ ৷ বিশ্বনাথ চাৰিআলিৰ বালিপুখুৰীৰ দেৱেন গোৱালা নামৰ ব্যক্তিজনে কেঁকো সাপৰ ব্যৱসায় কৰাৰ অভিযোগ কৰিছে স্থানীয় যুৱক গণেশ চবৰে ৷

    গণেশ চবৰৰ অভিযোগ মতে বন বিভাগৰ বৰদলৈ উপাধিৰ এজন লোকো এই অবৈধ কেঁকো সাপৰ ব্যৱসায়ৰ সৈতে জড়িত হৈ আছে ৷ বৰদলৈৰ ঘৰত কেকো সাপ কিনিবলৈ অহা লোক সকলৰ লগত লেনদেন দেখা পাইছিল গণেশে ৷ এটা বাকচৰ ভিতৰত সুমুৱাই থোৱা আছিল সাপটো ৷

    এই ঘটনা প্ৰতক্ষ্য কৰাৰ বাবে গনেশ চবৰ নামৰ যুৱকজনক দেৱেন গোৱালাই হত্যা কৰাৰ চেষ্টা চলোৱাৰ অভিযোগ উঠিছে ৷ লোহাৰ ৰডেৰে আক্ৰমণ কৰি হত্যা কৰাৰ চেষ্টাৰ অভিযোগ কৰিছে গণেশে ৷ ইতিমধ্যে দেৱেনৰ আক্ৰমণত গুৰুতৰভাৱে আঘাত প্ৰাপ্ত হৈছে গণেশ ৷

    ১৭ অক্টোবৰৰ পৰা অচেতন অৱস্থাত আছিল গণেশ চবৰ। ঘটনা সন্দৰ্ভত জিনজিয়া আৰক্ষী থানাত এজাহাৰ দাখিল কৰা হৈছে ৷ আৰক্ষীয়ে দেৱেন গোৱালাক আটক কৰি তদন্ত আৰম্ভ কৰিছে যদিও বৰদলৈ উপাধিৰ বন বিভাগৰ কৰ্মচাৰীজন এতিয়াও অহা নাই তদন্তৰ আওতালৈ ৷
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: