• Home
  • »
  • News
  • »
  • crime
  • »
  • Drugs Dealer Arrested : স্বামী-স্ত্ৰী মিলি চলাই আছিল ড্ৰাগছৰ বেহা আৰু অনৈতিক কাৰ্য-কলাপ, ঘৰৰ পৰাই গ্ৰেপ্তাৰ কৰিলে নগাঁও আৰক্ষীয়ে

Drugs Dealer Arrested : স্বামী-স্ত্ৰী মিলি চলাই আছিল ড্ৰাগছৰ বেহা আৰু অনৈতিক কাৰ্য-কলাপ, ঘৰৰ পৰাই গ্ৰেপ্তাৰ কৰিলে নগাঁও আৰক্ষীয়ে

চাবোনৰ কেছত লুকুৱাই থোৱা ব্ৰাউন ছুগাৰ খিনিৰ মূল্য প্ৰায় তিনি লাখ টকা। গ্ৰেপ্তাৰ ছফিকুল ইছলাম আৰু হাছিনা য়াছমিন নামৰ এহাল স্বামী-স্ত্ৰী।

চাবোনৰ কেছত লুকুৱাই থোৱা ব্ৰাউন ছুগাৰ খিনিৰ মূল্য প্ৰায় তিনি লাখ টকা। গ্ৰেপ্তাৰ ছফিকুল ইছলাম আৰু হাছিনা য়াছমিন নামৰ এহাল স্বামী-স্ত্ৰী।

চাবোনৰ কেছত লুকুৱাই থোৱা ব্ৰাউন ছুগাৰ খিনিৰ মূল্য প্ৰায় তিনি লাখ টকা। গ্ৰেপ্তাৰ ছফিকুল ইছলাম আৰু হাছিনা য়াছমিন নামৰ এহাল স্বামী-স্ত্ৰী।

  • Share this:
দীৰ্ঘদিনে নগাঁৱ (Nagaon)ত মাৰাত্মক ড্ৰাগছৰ বেহা চলাই থকা এহাল স্বামী-স্ত্ৰীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে নগাঁও আৰক্ষীয়ে। নগাঁও চহৰৰ সমীপৱৰ্তী কাটিমাৰীত দেওবাৰে নিশা নগাঁৱৰ অতিৰিক্ত আৰক্ষী অধীক্ষক(সদৰ) ধ্ৰুৱ বৰাৰ নেতৃত্বত যোৱা এণ্টি নাৰ্কটিক স্কোৱাড আৰু ৰাইডাৰ স্কোৱাডে অভিযান চলাই ছফিকুল ইছলাম আৰু হাছিনা য়াছমিন নামৰ এহাল স্বামী-স্ত্ৰীৰ পৰা লক্ষাধিক টকাৰ ব্ৰাউন ছুগাৰ (Brown Sugar) জব্দ কৰিছে।

নিজ গৃহত চাবোনৰ কেছত লুকুৱাই থোৱা ব্ৰাউন ছুগাৰ খিনিৰ মূল্য প্ৰায় তিনি লাখ টকা। জানিব পৰা মতে, ছফিকুল আৰু য়াছমিনে অঞ্চলটোত দীৰ্ঘদিনে ড্ৰাগছৰ বেহা চলাই আছিল। ইয়াৰ উপৰিও ছফিকুল আৰু য়াছমিন বিভিন্ন অনৈতিক কাৰ্য-কলাপৰ লগতো জড়িত আছিল। বৰ্তমান নগাঁও আৰক্ষীয়ে দুয়োকে অধিক তথ্যৰ বাবে জেৰা অব্যাহত ৰাখিছে।
Published by:Manjumoni Borah
First published: