• Home
  • »
  • News
  • »
  • crime
  • »
  • Rave Party in Guwahati : কোকেইন কিং বিশাল চৌধৰীয়ে গুৱাহাটীৰ কোন কোন সম্ভ্ৰান্ত ঘৰলৈ দিছিল কোকেইন, গ্ৰেপ্তাৰৰ পিছত মুখ খুলিছে বিশালে

Rave Party in Guwahati : কোকেইন কিং বিশাল চৌধৰীয়ে গুৱাহাটীৰ কোন কোন সম্ভ্ৰান্ত ঘৰলৈ দিছিল কোকেইন, গ্ৰেপ্তাৰৰ পিছত মুখ খুলিছে বিশালে

মহানগৰ ক্ৰাইম ব্ৰাঞ্চে কেইবাদিনো বাহৰ পাতি থকাৰ অন্তত শুকুৰবাৰে দিল্লীৰ পৰা বিশাল চৌধৰীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰে।বিশালৰ গ্ৰেপ্তাৰৰ পিছতে গুৱাহাটীৰ তথাকথিত সভ্য সমাজৰ অন্ধকাৰ জগতখনৰ বহু অকথিত কাহিনী উন্মোচিত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। 

মহানগৰ ক্ৰাইম ব্ৰাঞ্চে কেইবাদিনো বাহৰ পাতি থকাৰ অন্তত শুকুৰবাৰে দিল্লীৰ পৰা বিশাল চৌধৰীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰে।বিশালৰ গ্ৰেপ্তাৰৰ পিছতে গুৱাহাটীৰ তথাকথিত সভ্য সমাজৰ অন্ধকাৰ জগতখনৰ বহু অকথিত কাহিনী উন্মোচিত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। 

মহানগৰ ক্ৰাইম ব্ৰাঞ্চে কেইবাদিনো বাহৰ পাতি থকাৰ অন্তত শুকুৰবাৰে দিল্লীৰ পৰা বিশাল চৌধৰীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰে।বিশালৰ গ্ৰেপ্তাৰৰ পিছতে গুৱাহাটীৰ তথাকথিত সভ্য সমাজৰ অন্ধকাৰ জগতখনৰ বহু অকথিত কাহিনী উন্মোচিত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। 

  • Share this:
যোৱা ১৩ আগষ্টৰ নিশা খাৰঘূলিৰ ৰিভেৰা এপাৰ্টমেণ্টত থকা ব্যৱসায়ী বিকাশ জৈনৰ বাসগৃহত চলা ৰেভ পাটী উৎখাত কৰাৰ পিছতে পোহৰলৈ আহিছিল দিল্লীৰ পৰা গুৱাহাটীলৈ মাৰাত্মক কোকেইন সৰবৰাহৰ ভয়ংকৰ নেক্সাছ ৷

আৰক্ষীয়ে ৰেভ পাৰ্টীৰ পৰা ১৮জনকৈ হাইপ্ৰফাইল লোকক গ্ৰেপ্তাৰ কৰাৰ লগতে জব্দ কৰিছিল কোকেইন, ভাঙৰ পৰা আৰম্ভ কৰি বহু নিচাযুক্ত সামগ্ৰী ৷ গ্ৰেপ্তাৰ হোৱা ১৮জনৰে ভিতৰত কেইবাজনো ড্ৰাগছ আসক্ত হোৱাৰ লগতে আন কেইবাজনো আছিল সৰবৰাহকাৰী ৷

গুৱাহাটীত তথাকথিত সভ্য সমাজৰ নৈশ পাটিত কোকেইন জব্দৰ পিছতে গুৱাহাটীলৈ কোকেইন সৰবৰাহৰ মাষ্টাৰমাইণ্ডৰ সন্ধানত নামি পৰিছিল মহানগৰ আৰক্ষী ৷ ইতিমধ্য গ্ৰেপ্তাৰ হোৱা ১৮জনৰ ভিতৰত থকা অন্যতম ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী অশোক বৰ্মনৰ ভাষ্যৰ ভিত্তিত দিল্লীত গৈ বাহৰ পাতিছিল মহানগৰ আৰক্ষী ৷ কাৰণ দিল্লীৰ পৰা গুৱাহাটীলৈ কোকেইন সৰবৰাহৰ মাষ্টাৰমাইণ্ড বিশাল চৌধৰী আছিল দিল্লীত। বিশালে নিশা মহানগৰীত হোৱা ৰেভ পাটীত যোগান ধৰিছিল কোকেইন ৷

এই সকলোবোৰ তথ্যৰ ভিত্তিত মহানগৰ ক্ৰাইম ব্ৰাঞ্চে কেইবাদিনো বাহৰ পাতি থকাৰ অন্তত শুকুৰবাৰে দিল্লীৰ পৰা বিশাল চৌধৰীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিব সক্ষম হয়। গ্ৰেপ্তাৰ কৰিয়েই বিশালক লৈ অনা হয় গুৱাহাটীলৈ ৷ বিশালৰ গ্ৰেপ্তাৰৰ পিছতে গুৱাহাটীৰ তথাকথিত সভ্য সমাজৰ অন্ধকাৰ জগতখনৰ বহু অকথিত কাহিনী উন্মোচিত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

এই মুহূৰ্তত প্ৰশ্ন হৈছে কোন কোন সম্ভান্ত্ৰ ঘৰৰ লোকক কোকেইন যোগান ধৰে বিশালে ? অসমলৈ কোকেইন যোগান ধৰাত বিশালক কোনে সহায় কৰে? এই সকলোবোৰ তথ্য বিচাৰি সম্প্ৰতf লতাশীল থানাত জেৰা অব্যাহত আছে বিশাল চৌধৰীৰ ৷

কেনেকৈ জালত পৰিল গুৱাহাটীৰ ৰেভ পাৰ্টীৰ মূল হোতা আৰু কোকেইন চক্ৰৰ মাষ্টাৰ মাইণ্ড বিশাল
Published by:Manjumoni Borah
First published: