• Home
  • »
  • News
  • »
  • crime
  • »
  • Murder: বঙাইগাঁৱত প্ৰাতঃভ্ৰমণলৈ যাওতে চোকা অস্ত্ৰৰে ঘঁপিয়াই হত্যা এজন লোকক ...

Murder: বঙাইগাঁৱত প্ৰাতঃভ্ৰমণলৈ যাওতে চোকা অস্ত্ৰৰে ঘঁপিয়াই হত্যা এজন লোকক ...

বঙাইগাঁৱত লোমহৰ্ষক হত্যাকাণ্ড। দোলাইগাঁৱৰ উজানপাৰাত চোকা অস্ত্ৰৰে ঘপিয়াই হত্যা এজনক ৷ নিহত লোকজনৰ নাম বাণীকান্ত বৈদ্য বুলি জানিব পৰা গৈছে ।

বঙাইগাঁৱত লোমহৰ্ষক হত্যাকাণ্ড। দোলাইগাঁৱৰ উজানপাৰাত চোকা অস্ত্ৰৰে ঘপিয়াই হত্যা এজনক ৷ নিহত লোকজনৰ নাম বাণীকান্ত বৈদ্য বুলি জানিব পৰা গৈছে ।

বঙাইগাঁৱত লোমহৰ্ষক হত্যাকাণ্ড। দোলাইগাঁৱৰ উজানপাৰাত চোকা অস্ত্ৰৰে ঘপিয়াই হত্যা এজনক ৷ নিহত লোকজনৰ নাম বাণীকান্ত বৈদ্য বুলি জানিব পৰা গৈছে ।

  • Share this:
বঙাইগাঁৱত লোমহৰ্ষক হত্যাকাণ্ড। দোলাইগাঁৱৰ উজানপাৰাত চোকা অস্ত্ৰৰে ঘপিয়াই হত্যা এজনক ৷ নিহত লোকজনৰ নাম বাণীকান্ত বৈদ্য বুলি জানিব পৰা গৈছে ।

প্ৰাতঃ ভ্ৰমণৰ সময়ত প্ৰতিৱেশী গকুল ৰায়ে দাৰে ঘপিয়াই বাণীকান্ত বৈদ্যক হত্যা কৰে বুলি অভিযোগ উত্থাপন হৈছে ৷ ইতিমধ্যে আৰক্ষীয়ে আটক কৰিছে গকুল ৰায়ক ৷ মাটি বাৰীৰ কাজিয়াক লৈ থকা সংঘাতৰ বাবে হত্যাকাণ্ড সংঘটিত হোৱা বুলি আৰক্ষীয়ে সন্দেহ প্ৰকাশ কৰিছে ৷
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি