உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • crime
    • »
    • ঘৰতে মনে মনে পাতি লৈছিল এখন Wine Shop ! ৪১৭টা ব্ৰেণ্ডৰ সুৰাৰ লগতে খোৱাৰ সুবিধা, আৰক্ষীয়ে আহি কৰিলে উৎখাত...

    ঘৰতে মনে মনে পাতি লৈছিল এখন Wine Shop ! ৪১৭টা ব্ৰেণ্ডৰ সুৰাৰ লগতে খোৱাৰ সুবিধা, আৰক্ষীয়ে আহি কৰিলে উৎখাত...

    বঙাইগাঁৱত অবৈধ ৱাইন শ্বপ আৰু বাৰত আৰক্ষীৰ অভিযান ৷ অবৈধ সুৰা জব্দ কৰাৰ লগতে আটক দুজন লোকক ৷

    বঙাইগাঁৱত অবৈধ ৱাইন শ্বপ আৰু বাৰত আৰক্ষীৰ অভিযান ৷ অবৈধ সুৰা জব্দ কৰাৰ লগতে আটক দুজন লোকক ৷

    বঙাইগাঁৱত অবৈধ ৱাইন শ্বপ আৰু বাৰত আৰক্ষীৰ অভিযান ৷ অবৈধ সুৰা জব্দ কৰাৰ লগতে আটক দুজন লোকক ৷

    • Share this:
    সান্ধ্য আইনৰ মাজতে বঙাইগাঁৱত অবৈধ সুৰাৰ ৰমৰমীয়া ব্যৱসায় ৷ আৰক্ষীৰ অভিযানত উৎখাত অবৈধ ৱাইন শ্বপ আৰু বাৰ ৷

    বঙাইগাঁও জিলাৰ  উপ আৰক্ষী অধীক্ষক লুণা সোণোৱালৰ নেতৃত্বত যোৱা আৰক্ষীৰ দলে নিউ বঙাইগাঁৱৰ টুনীয়াপাৰত অভিযান চলাই বিলাতী সুৰা জব্দ কৰে ৷ ঘৰ এটাত ৱাইন শ্বপ আৰু বাৰৰ দৰে অবৈধভাৱে সুৰা বিক্ৰীৰ লগতে খোৱা - বোৱা চলি থকাৰ খবৰ পাই আৰক্ষীয়ে অভিযান চলায় ৷ অভিযানকালত ৪১৭ টা বিভিন্ন ব্ৰেণ্ডৰ সুৰা , ১২ টা বিয়েৰৰ লগতে দুজন লোকক কৰায়ত্ত কৰিছে ৷ ধৃত লোক দুজন ৰাহুল কুমাৰ আৰু অভিজিত চক্ৰৱৰ্তী বুলি জানিব পৰা গৈছে ৷ সন্ধ্য আইনৰ মাজতে অবৈধ সুৰাৰ ৰমৰমীয়া ব্যৱসায় চলি থকাত তীব্ৰ চাঞ্চল্যৰ সৃষ্টি হৈছে ৷
    Published by:Kokil Sarma
    First published: