• Home
  • »
  • News
  • »
  • crime
  • »
  • বঙাইগাঁৱত ড্ৰাগছসহ আৰক্ষীৰ জালত পৰিল ২ ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী ৰহিম আৰু চাইদুল ...

বঙাইগাঁৱত ড্ৰাগছসহ আৰক্ষীৰ জালত পৰিল ২ ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী ৰহিম আৰু চাইদুল ...

ৰাজ্যত ড্ৰাগছৰ বিৰুদ্ধে অভিযান অব্যাহত ৰাখিছে আৰক্ষীয়ে। বঙাইগাঁৱৰ দনকিনামাৰীত আৰক্ষীয়ে অভিযান চলাই ড্ৰাগছসহ দুজনক কৰায়ত্ত কৰে । ধৃত ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী দুটাৰ নাম ৰহিম বাদশ্বাহ(৩৬) আৰু চাইদুল ইছলাম (৩০)।

ৰাজ্যত ড্ৰাগছৰ বিৰুদ্ধে অভিযান অব্যাহত ৰাখিছে আৰক্ষীয়ে। বঙাইগাঁৱৰ দনকিনামাৰীত আৰক্ষীয়ে অভিযান চলাই ড্ৰাগছসহ দুজনক কৰায়ত্ত কৰে । ধৃত ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী দুটাৰ নাম ৰহিম বাদশ্বাহ(৩৬) আৰু চাইদুল ইছলাম (৩০)।

ৰাজ্যত ড্ৰাগছৰ বিৰুদ্ধে অভিযান অব্যাহত ৰাখিছে আৰক্ষীয়ে। বঙাইগাঁৱৰ দনকিনামাৰীত আৰক্ষীয়ে অভিযান চলাই ড্ৰাগছসহ দুজনক কৰায়ত্ত কৰে । ধৃত ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী দুটাৰ নাম ৰহিম বাদশ্বাহ(৩৬) আৰু চাইদুল ইছলাম (৩০)।

  • Share this:
ৰাজ্যত ড্ৰাগছৰ বিৰুদ্ধে অভিযান অব্যাহত ৰাখিছে আৰক্ষীয়ে। বঙাইগাঁৱৰ দনকিনামাৰীত আৰক্ষীয়ে অভিযান চলাই ড্ৰাগছসহ দুজনক কৰায়ত্ত কৰে । ধৃত ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী দুটাৰ নাম ৰহিম বাদশ্বাহ(৩৬) আৰু চাইদুল ইছলাম (৩০)।

বঙাইগাঁও আৰক্ষীয়ে দুয়োৰে পৰা জব্দ কৰে ৩৮ টা ড্ৰাগছ ভৰ্তি কন্টেইনাৰ । আনহাতে দুয়োৰে পৰা এএচ১৬ই২৬৬৭ নং এখন মটৰ চাইকেল এখনো আৰক্ষীয়ে জব্দ কৰে । বৰ্তমান বঙাইগাঁও আৰক্ষীয়ে তদন্ত অব্যাহত ৰাখিছে ।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি