মুখ্যপৃষ্ঠা » খবৰ

» অপৰাধনামা

»Pornography Case: ৰাজ কুন্দ্ৰা কেছক লৈ আৰক্ষীয়ে ৮ ঘণ্টা প্ৰশ্ন কৰিলে এগৰাকী অভিনেত্ৰীক ! আৰক্ষীয়ে কি কি প্ৰশ্ন কৰিলে অভিনেত্ৰীক ?

Pornography Case: ৰাজ কুন্দ্ৰা কেছক লৈ আৰক্ষীয়ে ৮ ঘণ্টা প্ৰশ্ন কৰিলে এগৰাকী অভিনেত্ৰীক ! আৰক্ষীয়ে কি কি প্ৰশ্ন কৰিলে অভিনেত্ৰীক ?

Kokil Sarma | News18-Assam
Updated:August 7, 2021, 11:14 AM IST
Pornography Case: ৰাজ কুন্দ্ৰা কেছক লৈ আৰক্ষীয়ে ৮ ঘণ্টা প্ৰশ্ন কৰিলে এগৰাকী অভিনেত্ৰীক ! আৰক্ষীয়ে কি কি প্ৰশ্ন কৰিলে অভিনেত্ৰীক ?
Bollywoodৰ অভিনেত্ৰী শ্বাৰ্লিন চোপ্ৰা(Sherlyn Chopra) ৰ নামো পৰ্ণগ্ৰাফী গোচৰত আছে। শ্বাৰ্লিনে ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ বিৰুদ্ধে কেইবাটাও গুৰুতৰ অভিযোগ উত্থাপন কৰিছে, যাৰ বাবে তেওঁ বাতৰিত আছিল। ঘটনাটোৰ শেহতীয়া আপডেটটো হ'ল যে মুম্বাই আৰক্ষীয়ে এতিয়া গোচৰটোত শ্বাৰ্লিন চোপ্ৰাক প্ৰশ্ন কৰিছে।

Bollywoodৰ অভিনেত্ৰী শ্বাৰ্লিন চোপ্ৰা(Sherlyn Chopra) ৰ নামো পৰ্ণগ্ৰাফী গোচৰত আছে। শ্বাৰ্লিনে ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ বিৰুদ্ধে কেইবাটাও গুৰুতৰ অভিযোগ উত্থাপন কৰিছে, যাৰ বাবে তেওঁ বাতৰিত আছিল। ঘটনাটোৰ শেহতীয়া আপডেটটো হ'ল যে মুম্বাই আৰক্ষীয়ে এতিয়া গোচৰটোত শ্বাৰ্লিন চোপ্ৰাক প্ৰশ্ন কৰিছে।

  • Share this:
বলীউডৰ অভিনেত্ৰী শিল্পা চেট্টীৰ(Shilpa Shetty) স্বামী আৰু ব্যৱসায়ী ৰাজ কুন্দ্ৰা(Raj Kundra) বৰ্তমান Porn চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাণ আৰু এপৰ জৰিয়তে মুক্তিৰ অভিযোগত জড়িত হৈ আছে (Raj Kundra Pornography Case)। তেওঁ পৰ্ণগ্ৰাফীগোচৰ ১৯ জুলাইৰ পৰা কাৰাগাৰত আছে। ৰাজ কুন্দ্ৰা এতিয়া আৰক্ষীৰ ৰিমাণ্ডত থকাৰ পিছত ন্যায়িক জিম্মাত আছে। বলীউডৰ অভিনেত্ৰী শ্বাৰ্লিন চোপ্ৰা(Sherlyn Chopra) ৰ নামো পৰ্ণগ্ৰাফী গোচৰত আছে। শ্বাৰ্লিনে ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ বিৰুদ্ধে কেইবাটাও গুৰুতৰ অভিযোগ উত্থাপন কৰিছে, যাৰ বাবে তেওঁ বাতৰিত আছিল। ঘটনাটোৰ শেহতীয়া আপডেটটো হ'ল যে মুম্বাই আৰক্ষীয়ে এতিয়া গোচৰটোত শ্বাৰ্লিন চোপ্ৰাক প্ৰশ্ন কৰিছে।

ৰাজ কুন্দ্ৰা গোচৰত আৰক্ষীয়ে শ্বাৰ্লিন চোপ্ৰাক ৮ ঘণ্টা দীঘলীয়াকৈ সোধা-পোছা কৰিছে। শ্বাৰ্লিন চোপ্ৰাক শুক্ৰবাৰে নিশা ১২ বজাৰ পৰা মুম্বাই আৰক্ষীয়ে সোধা-পোছা কৰিছিল যিটো নিশা ৮ বজাত সমাপ্ত হৈছিল। শ্বাৰ্লিন চোপ্ৰাক মুম্বাই অপৰাধ শাখাৰ সম্পত্তি কোষে ১৬০ চিআৰপিচিৰ অধীনত সোধা-পোছাৰ বাবে মাতি পঠিয়াইছিল। যাৰ বাবে অভিনেত্ৰীগৰাকী শুক্ৰবাৰে মুম্বাই আৰক্ষীৰ সন্মুখত উপস্থিত হৈছিল। শ্বাৰ্লিন চোপ্ৰাৰ উপৰিও মুম্বাই আৰক্ষীয়ে কুন্দ্ৰাৰ ৪ জন কৰ্মচাৰীকো সোধা-পোছা কৰিছে। আৰক্ষীয়ে গোচৰটোত কেইবাটাও গুৰুত্বপূৰ্ণ প্ৰমাণ বিচাৰি পাইছে।

দৈনিক জাগৰণৰ মতে, শ্বাৰ্লিন চোপ্ৰাই কৈছিল, 'আজি মই ৰাজ কুন্দ্ৰা গোচৰত এটা বিবৃতি লিপিবদ্ধ কৰিবলৈ মুম্বাই আৰক্ষীৰ কাষ চাপিছিলো। য'ত আৰক্ষীয়ে মোক ৰাজ কুন্দ্ৰা আৰু আৰ্মচপ্ৰাইম মিডিয়াৰ বিষয়ে প্ৰশ্ন সুধিছিল। একে সময়তে, ৰাজ কোম্পানীবোৰৰ বিষয়ে প্ৰশ্ন সোধা হৈছিল।' শ্বাৰ্লিনৰ মতে, তেওঁ ৰেকেটত ধৰা পৰা ছোৱালীবোৰক সহায় কৰিব বিচাৰে, সেয়েহে তেওঁ আৰক্ষীক কৈছিল যে যিমান বিচাৰে সিমান প্ৰশ্ন সুধিব পাৰে।

শ্বাৰ্লিন চোপ্ৰাই ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ বিৰুদ্ধে যৌন নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ উত্থাপন কৰিছিল। শ্বাৰ্লিন চোপ্ৰাই ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ বিৰুদ্ধে এজাহাৰ দাখিল কৰিছিল। শ্বাৰ্লিনে কৈছিল যে ৰাজ কুন্দ্ৰাই যৌন উৎপীড়নৰ সময়ত তেওঁক কৈছিল যে শিল্পা চেট্টীৰ সৈতে তেওঁৰ সম্পৰ্ক ভাল নহয়।
Published by: Kokil Sarma
First published: August 7, 2021, 11:14 AM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি