உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • crime
    • »
    • Pornography Case: অভিনেত্ৰী শিল্পাৰ স্বামী ৰাজ কুন্দ্ৰাক পৰ্ণগ্ৰাফী গোচৰত ১৪ দিনৰ ন্যায়িক জিম্মালৈ প্ৰেৰণ...

    Pornography Case: অভিনেত্ৰী শিল্পাৰ স্বামী ৰাজ কুন্দ্ৰাক পৰ্ণগ্ৰাফী গোচৰত ১৪ দিনৰ ন্যায়িক জিম্মালৈ প্ৰেৰণ...

    Pornography Case: পৰ্ণগ্ৰাফীৰ গোচৰত গ্ৰেপ্তাৰ হোৱা ব্যৱসায়ী ৰাজ কুন্দ্ৰাক (Raj Kundra)ক ১৪ দিনৰ ন্যায়িক জিম্মাত কাৰাগাৰলৈ প্ৰেৰণ কৰা হৈছে।

    Pornography Case: পৰ্ণগ্ৰাফীৰ গোচৰত গ্ৰেপ্তাৰ হোৱা ব্যৱসায়ী ৰাজ কুন্দ্ৰাক (Raj Kundra)ক ১৪ দিনৰ ন্যায়িক জিম্মাত কাৰাগাৰলৈ প্ৰেৰণ কৰা হৈছে।

    Pornography Case: পৰ্ণগ্ৰাফীৰ গোচৰত গ্ৰেপ্তাৰ হোৱা ব্যৱসায়ী ৰাজ কুন্দ্ৰাক (Raj Kundra)ক ১৪ দিনৰ ন্যায়িক জিম্মাত কাৰাগাৰলৈ প্ৰেৰণ কৰা হৈছে।

    • Share this:
    পৰ্ণগ্ৰাফীৰ গোচৰত গ্ৰেপ্তাৰ হোৱা ব্যৱসায়ী ৰাজ কুন্দ্ৰাক (Raj Kundra)ক ১৪ দিনৰ ন্যায়িক জিম্মাত কাৰাগাৰলৈ প্ৰেৰণ কৰা হৈছে। তেওঁৰ ওপৰত Porn চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাণ আৰু মোবাইল এপৰ জৰিয়তে বিয়পোৱাৰ অভিযোগ আছে। মুম্বাই আৰক্ষীৰ অপৰাধ শাখাই ফেব্ৰুৱাৰীত Porn চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাণ আৰু এপৰ জৰিয়তে আপলোড কৰাৰ বিষয়ে প্ৰকাশ কৰিছিল। যদিও মুম্বাই আৰক্ষীয়ে গোচৰটোৰ সৈতে সম্পৰ্কিত অধিক তথ্য প্ৰাপ্ত কৰিবলৈ ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ বাবে ৭ দিনৰ আৰক্ষী জিম্মা বিচাৰিছিল, আদালতে মুম্বাই আৰক্ষীৰ অনুৰোধ আদালতলৈ গ্ৰহণ কৰিছিল।

    আদালতে আগতে ৰাজ কুন্দ্ৰাক ২৭ জুলাইলৈকে আৰক্ষীৰ জিম্মালৈ প্ৰেৰণ কৰিবলৈ নিৰ্দেশ দিছিল। যাৰ পিছত মুম্বাই আৰক্ষীৰ অপৰাধ শাখাই গোচৰটোৰ তদন্ত কৰিবলৈ ৰাজৰ সৈতে তেওঁৰ ঘৰলৈ গৈছিল। আদালতে আগতে ৰাজ কুন্দ্ৰাক ২৭ জুলাইলৈকে আৰক্ষীৰ জিম্মালৈ প্ৰেৰণ কৰিবলৈ নিৰ্দেশ দিছিল। যাৰ পিছত মুম্বাই আৰক্ষীৰ অপৰাধ শাখাই গোচৰটোৰ তদন্ত কৰিবলৈ ৰাজৰ সৈতে তেওঁৰ ঘৰলৈ গৈছিল। তেওঁৰ ঘৰতো তালাচী কৰা হৈছিল।

    ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ ঘৰৰ লগতে তেওঁৰ কাৰ্যালয়ত তালাচী কৰা হৈছিল য'ৰ পৰা অপৰাধ শাখাই এটা গোপন লকাৰৰ পৰা কিছুমান ভিডিঅ' উদ্ধাৰ কৰিছে। ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ পত্নী আৰু বলীউডৰ অভিনেত্ৰী শিল্পা চেট্টীকো (Shilpa Shetty) গোচৰটোত সোধা-পোছা কৰা হৈছে।

    মুম্বাই আৰক্ষী(Mumbai Police)য়ে এই মাহত এখন সংবাদমেলত ৰাজ কুন্দ্ৰাক পৰ্ণগ্ৰাফী গোচৰৰ মুখ্য ষড়যন্ত্ৰকাৰী বুলি বৰ্ণনা কৰে আৰু লগতে কয় যে তেওঁৰ বিৰুদ্ধে পৰ্যাপ্ত প্ৰমাণ আছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: