মুখ্যপৃষ্ঠা » খবৰ

» অপৰাধনামা

»Hotshots: ৰাজৰ কোটিটকীয়া সপোন ! ৫ মাহত ১.১৭ কোটি টকা উপাৰ্জন কৰিছিল ৰাজে, ২০২৩ চনৰ ভিতৰত লক্ষ্য আছিল ৩৪ কোটি !

Hotshots: ৰাজৰ কোটিটকীয়া সপোন ! ৫ মাহত ১.১৭ কোটি টকা উপাৰ্জন কৰিছিল ৰাজে, ২০২৩ চনৰ ভিতৰত লক্ষ্য আছিল ৩৪ কোটি !

Kokil Sarma | News18-Assam
Updated:July 28, 2021, 7:25 PM IST
Hotshots: ৰাজৰ কোটিটকীয়া সপোন ! ৫ মাহত ১.১৭ কোটি টকা উপাৰ্জন কৰিছিল ৰাজে, ২০২৩ চনৰ ভিতৰত লক্ষ্য আছিল ৩৪ কোটি !
Hotshots: শিল্পা চেট্টীৰ স্বামীয়ে আগষ্টৰ পৰা ডিচেম্বৰ ২০২০ লৈ হটশ্বট গ্ৰাহকৰ পৰা ১.১৭ কোটি টকা উপাৰ্জন কৰিছিল। এই উপাৰ্জন এপল এপ ষ্টোৰৰ পৰা।

Hotshots: শিল্পা চেট্টীৰ স্বামীয়ে আগষ্টৰ পৰা ডিচেম্বৰ ২০২০ লৈ হটশ্বট গ্ৰাহকৰ পৰা ১.১৭ কোটি টকা উপাৰ্জন কৰিছিল। এই উপাৰ্জন এপল এপ ষ্টোৰৰ পৰা।

  • Share this:
মুম্বাই অপৰাধ শাখা(Crime Branch)ই ৰাজ কুন্দ্ৰা (Raj Kundra) Porn ভিডিঅ' গোচৰৰ তদন্ত কৰি আছে। এই গোচৰটোত ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ পত্নী আৰু বলীউডৰ অভিনেত্ৰী শিল্পা চেট্টীৰ (Shilpa Shetty) চৰিত্ৰটোক নিৰন্তৰ প্ৰশ্ন কৰা হৈছে। অৱশ্যে জেৰাৰ পিছত, আৰক্ষীয়ে এতিয়ালৈকে তেওঁক ক্লিন চিট দিয়া নাই। আৰক্ষীয়ে সকলো ধৰণৰ সাম্ভাব্য দিশৰ অনুসন্ধান কৰি আছে। গোচৰটো পোহৰলৈ অহাৰ পিছত, ৰাজ কুন্দ্ৰা আৰু তেওঁৰ কোম্পানীৰ বিষয়ে কেইবাটাও প্ৰতিবেদন প্ৰকাশ পাইছে। খবৰ অনুসৰি তেওঁ এই ভিডিঅ'বোৰৰ জৰিয়তে ২০২৩ চনৰ ভিতৰত তেওঁৰ কঠিন লক্ষ্য নিৰ্ধাৰণ কৰিছিল।

Porn ভিডিঅ' ঘটনাটোত, আৰক্ষীয়ে ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ ঘৰ আৰু কাৰ্যালয়ত তালাচী চলাইছিল য'ত তেওঁ বৃহৎ পৰিমাণৰ তথ্য উদ্ধাৰ কৰিছিল। আৰক্ষীয়ে তেওঁৰ ঘৰৰ পৰা ইলেক্ট্ৰনিক গেজেট আৰু কেইবাটাও সঁজুলি উদ্ধাৰ কৰিছে, যি তেওঁলোকক গোচৰটো সমাধান কৰাত সহায় কৰিব। সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, ৰাজ কুন্দ্ৰাই এই ভিডিঅ'বোৰৰ জৰিয়তে যথেষ্ট উপাৰ্জন কৰিছিল আৰু সেয়েহে তেওঁ তেওঁৰ উপাৰ্জনৰ লক্ষ্য ২০২৩ চনৰ বাবে নিৰ্ধাৰণ কৰিছিল। এই এপবোৰৰ জৰিয়তে, তেওঁলোকে ২০২৩ চনৰ ভিতৰত ৩৪ কোটি টকাৰ লাভ অৰ্জন কৰাৰ লক্ষ্য ৰাখিছিল।

ৰাজ কুন্দ্ৰা আৰু তেওঁ লগ পোৱা লোকসকলৰ বাবে কাম কৰা এপটো Paid গ্ৰাহকৰ বাবে আছিল। আৰক্ষীয়ে জনোৱা অনুসৰি, শিল্পা চেট্টীৰ স্বামীয়ে আগষ্টৰ পৰা ডিচেম্বৰ ২০২০ লৈ হটশ্বট গ্ৰাহকৰ পৰা ১.১৭ কোটি টকা উপাৰ্জন কৰিছিল। এই উপাৰ্জন এপল এপ ষ্টোৰৰ পৰা। ডিচেম্বৰ ২০২০লৈ এপটো গুগল প্লে ষ্টোৰত আছিল, আৰু আৰক্ষীয়ে অনুমান কৰিছে যে ই তেওঁলোকক ভাল পৰিমাণৰ ধন উপাৰ্জন কৰাৰ সুযোগ দিছিল।
Published by: Kokil Sarma
First published: July 28, 2021, 7:25 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি