Pornography Case: কি হ'ব শিল্পাৰ ? ৰাজ কুন্দ্ৰা গোচৰত শিল্পা চেট্টীৰ ভূমিকা কি ? আৰক্ষীয়ে প্ৰকাশ কৰিলে গোপন কথা...

Kokil Sarma | News18-Assam
Updated:July 21, 2021, 10:00 AM IST
Pornography Case: কি হ'ব শিল্পাৰ ? ৰাজ কুন্দ্ৰা গোচৰত শিল্পা চেট্টীৰ ভূমিকা কি ? আৰক্ষীয়ে প্ৰকাশ কৰিলে গোপন কথা...
গোচৰটো ছয় মাহৰ বাবে গভীৰভাৱে তদন্ত কৰা হৈছিল। পৰ্যাপ্ত প্ৰমাণ সংগ্ৰহ কৰিছিল, যাৰ পিছত ৰাজ কুন্দ্ৰাক আৰক্ষীয়ে গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছিল।

গোচৰটো ছয় মাহৰ বাবে গভীৰভাৱে তদন্ত কৰা হৈছিল। পৰ্যাপ্ত প্ৰমাণ সংগ্ৰহ কৰিছিল, যাৰ পিছত ৰাজ কুন্দ্ৰাক আৰক্ষীয়ে গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছিল।

  • Share this:
বলীউডৰ অভিনেত্ৰী শিল্পা চেট্টীৰ স্বামী আৰু প্ৰখ্যাত ব্যৱসায়ী ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ নাম পৰ্ণগ্ৰাফী গোচৰত উল্লেখ কৰা হৈছে। আৰক্ষীয়ে তেওঁক ২৩ জুলাইলৈকে আৰক্ষীৰ জিম্মালৈ প্ৰেৰণ কৰিছে। ঘটনাটো ২০২১ চনৰ ফেব্ৰুৱাৰীত পোহৰলৈ আহিছিল। ৰাজ কুন্দ্ৰাক আৰক্ষীয়ে কেইবামাহ অপেক্ষা কৰি পৰ্যাপ্ত প্ৰমাণ সংগ্ৰহ কৰাৰ পিছত গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছিল। গোচৰটোৰ এজন অভিযুক্ত ৰাজ কুন্দ্ৰাক মঙলবাৰে মুম্বাইৰ এখন সত্ৰ আদালতত হাজিৰ কৰোৱা হৈছিল য'ত আদালতে অপৰাধ শাখাৰ আৰক্ষীৰ দাবী স্বীকাৰ কৰে আৰু অভিযুক্ত ৰাজ কুন্দ্ৰাক আৰক্ষীৰ জিম্মালৈ প্ৰেৰণ কৰে। তেওঁক মুম্বাইৰ বাইকুল্লা কাৰাগাৰলৈ স্থানান্তৰিত কৰা হৈছে। বিষয়টো পোহৰলৈ অহাৰ পিছত, প্ৰশ্ন উত্থাপিত হৈছিল যে শিল্পা চেট্টীৰো বিষয়টোত কোনো ভূমিকা আছিল নেকি? এই প্ৰশ্নৰ উত্তৰ দি আৰক্ষীয়েও এই ৰহস্যটো উন্মোচন কৰিছে।

ফেব্ৰুৱাৰী ২০২১ আৰু জুলাইৰ ভিতৰত, আৰক্ষীয়ে গোচৰটো সমাধান কৰিবলৈ যথেষ্ট হোমৱৰ্ক কৰিছিল, যাৰ পিছত আৰক্ষী ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ কাষ পাইছিল। গোচৰটো ছয় মাহৰ বাবে গভীৰভাৱে তদন্ত কৰা হৈছিল। পৰ্যাপ্ত প্ৰমাণ সংগ্ৰহ কৰিছিল, যাৰ পিছত ৰাজ কুন্দ্ৰাক আৰক্ষীয়ে গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছিল। মুম্বাই আৰক্ষীৰ যুটীয়া আয়ুক্ত মিলিন্দ ভাৰম্বেয়ে মঙলবাৰে সমগ্ৰ বিষয়টোৰ বিষয়ে সংবাদ মাধ্যমক অৱগত কৰিবলৈ এখন সংবাদমেল অনুষ্ঠিত কৰিছিল। যুটীয়া চিপিয়ে এই লোকসকলে ব্যৱসায়ত কেনেদৰে কাম কৰিছিল বৰ্ণনা কৰিছিল আৰু গোচৰটোত শিল্পা চেট্টীৰ ভূমিকাও স্পষ্ট কৰিছিল।

শিল্পাৰ বিৰুদ্ধে কোনো প্ৰমাণ নাই

আমি এতিয়ালৈকে শিল্পা চেট্টীৰ সক্ৰিয় ভূমিকাৰ কোনো প্ৰমাণ পোৱা নাই। আমি অনুসন্ধান কৰি আছো। আমি ভুক্তভোগীসকলক আগবাঢ়ি আহি অপৰাধ শাখাৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিবলৈ অনুৰোধ জনাইছো। আমি প্ৰয়োজনীয় পদক্ষেপ লম।

প্ৰমাণৰ ভিত্তিত ৰাজক গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হৈছে
যুটীয়া চিপিয়ে কৈছে যে গোচৰটোৱে উমেশ কামাতৰ দৰে নিৰ্মাতাসকলক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে যিসকলে ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ ইণ্ডিয়া অপাৰেচনৰ তত্বাৱধান কৰি আছিল। হটশ্বটএপটো VIAN কোম্পানীৰ জৰিয়তে চোৱা হৈছিল। অভিযানকালত আমি প্ৰমাণ পাইছো যাৰ আধাৰত ৰাজ কুন্দ্ৰাক গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হৈছে।

ৰিয়ান থাৰ্পক মঙলবাৰে মুম্বাইৰ ওচৰৰ নেৰালৰ পৰা গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হৈছিল। দুয়োকে তেতিয়া আদালতত হাজিৰ কৰোৱা হৈছিল। আদালতে ৰাজ আৰু ৰিয়ানক ২৩ জুলাইলৈকে আৰক্ষীৰ জিম্মালৈ প্ৰেৰণ কৰিছিল।
Published by: Kokil Sarma
First published: July 21, 2021, 10:00 AM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি