• Home
  • »
  • News
  • »
  • crime
  • »
  • Mumbai Drug Case | Aryan Khan: বাৰে বাৰে জামিন আৱেদন নাকচ, ভাঙি পৰিছে কিং খানৰ পুত্ৰ ! কাৰাগাৰত পঢ়িবলৈ লৈছে ৰাম আৰু সীতাৰ কাহিনী...

Mumbai Drug Case | Aryan Khan: বাৰে বাৰে জামিন আৱেদন নাকচ, ভাঙি পৰিছে কিং খানৰ পুত্ৰ ! কাৰাগাৰত পঢ়িবলৈ লৈছে ৰাম আৰু সীতাৰ কাহিনী...

শ্বাহৰুখৰ পুত্ৰ আৰিয়ান খান (Aryan Khan) ড্ৰাগছৰ গোচৰত (Drug Case) গ্ৰেপ্তাৰ হোৱাৰ পিছত মুম্বাইৰ আৰ্থাৰ ৰোড কাৰাগাৰত (Arthur Road Jail)ত আছে। জামিনৰ আবেদন তিনিবাৰ খাৰিজ কৰা হৈছে (Mumbai Drug Case | Aryan Khan)।

শ্বাহৰুখৰ পুত্ৰ আৰিয়ান খান (Aryan Khan) ড্ৰাগছৰ গোচৰত (Drug Case) গ্ৰেপ্তাৰ হোৱাৰ পিছত মুম্বাইৰ আৰ্থাৰ ৰোড কাৰাগাৰত (Arthur Road Jail)ত আছে। জামিনৰ আবেদন তিনিবাৰ খাৰিজ কৰা হৈছে (Mumbai Drug Case | Aryan Khan)।

শ্বাহৰুখৰ পুত্ৰ আৰিয়ান খান (Aryan Khan) ড্ৰাগছৰ গোচৰত (Drug Case) গ্ৰেপ্তাৰ হোৱাৰ পিছত মুম্বাইৰ আৰ্থাৰ ৰোড কাৰাগাৰত (Arthur Road Jail)ত আছে। জামিনৰ আবেদন তিনিবাৰ খাৰিজ কৰা হৈছে (Mumbai Drug Case | Aryan Khan)।

  • Share this:
শ্বাহৰুখৰ পুত্ৰ আৰিয়ান খান (Aryan Khan) ড্ৰাগছৰ গোচৰত (Drug Case) গ্ৰেপ্তাৰ হোৱাৰ পিছত মুম্বাইৰ আৰ্থাৰ ৰোড কাৰাগাৰত (Arthur Road Jail)ত আছে। জামিনৰ আবেদন তিনিবাৰ খাৰিজ কৰা হৈছে (Mumbai Drug Case | Aryan Khan)। আৰিয়ানক ৩০ অক্টোবৰলৈকে কাৰাগাৰৰ জিম্মাত থাকিবলৈ নিৰ্দেশ দিয়া হৈছে। আৰিয়ানে পুনৰ তেওঁৰ জামিন আবেদনত দাবী কৰিছিল যে তেওঁৰ হোৱাটছএপ চেটৰ ভুল ব্যাখ্যা কৰা হৈছে। আৰিয়ানে এইটোও কৈছিল যে তেওঁক ড্ৰাগছ ৰেকেটত জড়িত কৰিবলৈ হোৱাটছএপ চেটৰ ভুল ব্যাখ্যা কৰা হৈছে ।

আৰ্থাৰ ৰোড কাৰাগাৰৰ মতে, একাধিকবাৰ জামিন বাতিল হোৱাৰ ফলত আৰিয়ান আৱেগিকভাৱে ভাগি পৰিছে। শ্বাহৰুখৰ পুত্ৰই কাৰাগাৰৰ পুথিভঁৰালৰ পৰা কিতাপ পঢ়ি সময় অতিবাহিত কৰিছে। কাৰাগাৰৰ সূত্ৰ অনুসৰি, আৰিয়ানে পুথিভঁৰালৰ পৰা দুখন কিতাপ লৈছিল। এখন 'গোল্ডেন লায়ন' বুলি কোৱা হয় আৰু আনটো ৰাম আৰু সীতাৰ কাহিনীৰ বিষয়ে। অনুপ্ৰেৰণাদায়ক আৰু ধৰ্মীয় কিতাপবোৰ সাধাৰণতে কাৰাগাৰৰ পুথিভঁৰালত ৰখা হয়। অভিযুক্তজনে কাৰাগাৰত থাকোতে কিতাপখন পঢ়িব পাৰে। আত্মীয়সকলেও আহি বন্দীসকলক কিতাপ দিব পাৰে।
Published by:Kokil Sarma
First published: