உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • crime
    • »
    • Bollywood: ড্ৰাগছৰ কৱলত নেকি বলীউড ? DRUGS CASEত ৰাকুল প্ৰীত সিঙসহ কেইবাগৰাকীও অভিনেতা-অভিনেত্ৰীক EDৰ চমন...

    Bollywood: ড্ৰাগছৰ কৱলত নেকি বলীউড ? DRUGS CASEত ৰাকুল প্ৰীত সিঙসহ কেইবাগৰাকীও অভিনেতা-অভিনেত্ৰীক EDৰ চমন...

    photo-Instagram/rakulpreet/ ranadaggubati

    photo-Instagram/rakulpreet/ ranadaggubati

    DRUGS CASE: ড্ৰাগছৰ ক্ষেত্ৰত বলীউড(Bollywood) অভিনেতাসকলৰ অসুবিধা আতৰ হোৱা নাই। এতিয়া, ৪ বছৰ পুৰণি গোচৰটোত, প্ৰৱৰ্তন নিৰ্দেশালয়ে ৰাকুল প্ৰীত সিং (Rakul preet singh), ৰাণা দগ্গুবাটিৰ উপৰিও ১০ জন অভিনেতাক সোধা-পোছাৰ বাবে মাতি পঠিয়াইছে।

    • Share this:
    ড্ৰাগছৰ ক্ষেত্ৰত বলীউড(Bollywood) অভিনেতাসকলৰ অসুবিধা আতৰ হোৱা নাই। এতিয়া, ৪ বছৰ পুৰণি গোচৰটোত, প্ৰৱৰ্তন নিৰ্দেশালয়ে ৰাকুল প্ৰীত সিং (Rakul preet singh), ৰাণা দগ্গুবাটিৰ উপৰিও ১০ জন অভিনেতাক সোধা-পোছাৰ বাবে মাতি পঠিয়াইছে। সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, ৰাকুল ৬ ছেপ্টেম্বৰত EDৰ সন্মুখত হাজিৰ হোৱাৰ কথা আছে, আনহাতে ৰাণা দগ্গুবাটীক ৮ ছেপ্টেম্বৰত সোধা-পোছা কৰা হ'ব।

    TOIত প্ৰকাশিত এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি, প্ৰৱৰ্তন সঞ্চালকালয়ে ড্ৰাগছ চোৰাং ব্যৱসায়ৰ গোচৰৰ সন্দৰ্ভত কেইবাজনো চেলিব্ৰিটিক মাতি পঠিয়াইছে। ৰাকুল প্ৰীত সিং আৰু ৰাণা দগ্গুবাটিৰ দৰে বলীউডৰ অভিনেতাৰ উপৰিও ৰবি তেজা, চাৰমী কৌৰ আৰু পৰিচালক পুৰী জগন্নাথৰ দৰে টলিউডৰ চেলিব্ৰেটীসকলকো সংস্থাটোৰ সন্মুখত উপস্থিত হ'বলৈ কোৱা হৈছে।

    প্ৰতিবেদন অনুসৰি, সকলো চেলিব্ৰেটী ২ ৰ পৰা ২২ ছেপ্টেম্বৰৰ ভিতৰত অনুসন্ধানকাৰী সংস্থাৰ সন্মুখত হাজিৰ হোৱাৰ কথা আছে। ৰবি তেজাক ৯ ছেপ্টেম্বৰত সংস্থাটোৰ সন্মুখত আৰু ১৫ নৱেম্বৰত মুমেথ খানক হাজিৰ হ'বলৈ কোৱা হৈছে। এইটো এটা চাৰি বছৰ পুৰণি ঘটনা। তাৰ পিছত, প্ৰমাণৰ অভাৱত, আবকাৰী বিভাগৰ এটা বিশেষ অনুসন্ধান দলে অভিনেতাসকলৰ বিৰুদ্ধে ব্যৱস্থা গ্ৰহণ কৰা নাছিল বা অভিযোগপত্ৰ দাখিল কৰা নাছিল।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: