• Home
  • »
  • News
  • »
  • crime
  • »
  • Complaint Against Bollywood Celebrities: চলমান, অক্ষয় আৰু অজয় দেৱগনকে ধৰি ৩৮ জন চেলিব্ৰেটীৰ বিৰুদ্ধে দাখিল অভিযোগ ! কি এই গোচৰ ?

Complaint Against Bollywood Celebrities: চলমান, অক্ষয় আৰু অজয় দেৱগনকে ধৰি ৩৮ জন চেলিব্ৰেটীৰ বিৰুদ্ধে দাখিল অভিযোগ ! কি এই গোচৰ ?

photo-Instagram @beingsalmankhan/@akshaykumar/@ajaydevgn

photo-Instagram @beingsalmankhan/@akshaykumar/@ajaydevgn

Complaint Against Bollywood Celebrities: বলীউডৰ চুপাৰষ্টাৰ ছলমান খান (Salman Khan), অক্ষয় কুমাৰ (Akshay Kumar) আৰু অজয় দেৱগন (Ajay Devgan)কে ধৰি মুঠ ৩৮ জন চেলিব্ৰেটীৰ বিৰুদ্ধে অভিযোগ দাখিল। তাৰকাসকলে ২০১৯ চনত হায়দৰাবাদত এটা ধৰ্ষণৰ গোচৰত ভুক্তভোগীৰ পৰিচয় সামাজিক মাধ্যমত প্ৰকাশ কৰিছিল।

  • Share this:
Complaint Against Bollywood Celebrities: দিল্লীৰ এজন অধিবক্তা গৌৰৱ গুলাটিয়ে দিল্লীৰ চবজি মাণ্ডি আৰক্ষী থানাত বলীউডৰ চুপাৰষ্টাৰ ছলমান খান (Salman Khan), অক্ষয় কুমাৰ (Akshay Kumar) আৰু অজয় দেৱগন (Ajay Devgan)কে ধৰি মুঠ ৩৮ জন চেলিব্ৰেটীৰ বিৰুদ্ধে অভিযোগ দাখিল কৰিছে। তিছ হাজাৰী আদালতৰ পৰামৰ্শদাতা গুলাটিয়ে যোৱা শনিবাৰে অভিযোগ দাখিল কৰিছিল। গুলাটিয়ে অভিযোগ কৰিছিল যে তাৰকাসকলে ২০১৯ চনত হায়দৰাবাদত এটা ধৰ্ষণৰ গোচৰত ভুক্তভোগীৰ পৰিচয় সামাজিক মাধ্যমত প্ৰকাশ কৰিছিল।

গুলাটিয়ে ৪ ছেপ্টেম্বৰত দিল্লীৰ চবজি মাণ্ডি আৰক্ষী থানাত ২২৮এ ধাৰাৰ অধীনত এই সকলো চেলিব্ৰেটীৰ বিৰুদ্ধে লিখিত অভিযোগ দাখিল কৰিছিল যাৰ পিছত আৰক্ষীয়ে তেওঁলোকৰ অভিযোগ দাখিল কৰিছিল। যি ৩৮ জন চেলিব্ৰেটীৰ বিৰুদ্ধে অভিযোগ দাখিল কৰা হৈছে তেওঁলোকৰ ভিতৰত আছে বিখ্যাত অভিনেতা-অভিনেত্ৰী, ক্ৰিকেটাৰ, খেলুৱৈ আৰু পৰিচালকৰ নাম।









এই চেলিব্ৰেটীসকলৰ বিৰুদ্ধে অভিযোগ:

অভিনেতা
চলমান খান, অক্ষয় কুমাৰ, অজয় দেৱগন, অভিষেক বচ্চন, ফাৰহান আখটাৰ, অনুপম খেৰ, কৰমবীৰ ভোহৰা, অৰমান মালিক।

চলচ্চিত্ৰ পৰিচালক
মধুৰ ভাণ্ডাৰকাৰ, দক্ষিণৰ অভিনেতা ৰবি তেজা, দক্ষিণৰ অভিনেতা আল্লু চিৰিশ।

ক্ৰিকেটাৰ
হৰভজন সিং আৰু শিখৰ ধাৱান

ক্ৰীড়া ব্যক্তি
ছাইনা নেহৱাল

অভিনেত্ৰী
পৰিণীতা চোপ্ৰা, দিয়া মিৰ্জা, স্বাৰা ভাস্কৰ, ৰকুল প্ৰীত সিং, জেৰিন খান, য়ামী গৌতম, ৰিচা চাড্ডা, কাজল আগৰৱাল, শাবানা আজমী, হংসিকা মটৱানী, প্ৰিয়া মালিক, মাহৰিন পিৰজাদা, নিধি আগৰৱালা, চাৰ্মি কৌৰ, আশিকা ৰংনাথ, কীৰ্তি সুৰেশ, দিব্যাংশ কৌশিক, মডেল লাবণ্য়া।

ৰেডিঅ' জকি
চাইমা

গায়ক
সোণমহাপাত্ৰ,

ইয়াৰ উপৰিও আন কিছুমান নাম আছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: