• Home
  • »
  • News
  • »
  • crime
  • »
  • মহানগৰীৰ হোটেলত মহিলাৰ মৃতদেহ, মৃত পত্নীক হোটেলৰ কোঠাত থৈ পলায়ন স্বামীৰ

মহানগৰীৰ হোটেলত মহিলাৰ মৃতদেহ, মৃত পত্নীক হোটেলৰ কোঠাত থৈ পলায়ন স্বামীৰ

বিগত প্ৰায় ১০ দিন পূৰ্বৰে পৰা মহানগৰীৰ ফাচিবজাৰৰ ৰাজহংস হোটেলখনত একেলগে আছিল স্বামী–স্ত্ৰী৷

বিগত প্ৰায় ১০ দিন পূৰ্বৰে পৰা মহানগৰীৰ ফাচিবজাৰৰ ৰাজহংস হোটেলখনত একেলগে আছিল স্বামী–স্ত্ৰী৷

বিগত প্ৰায় ১০ দিন পূৰ্বৰে পৰা মহানগৰীৰ ফাচিবজাৰৰ ৰাজহংস হোটেলখনত একেলগে আছিল স্বামী–স্ত্ৰী৷

  • Share this:
মহানগৰীৰ ফাঁচিবজাৰৰ ৰাজহংস হোটেলত অঘটন৷ হোটেলৰ বন্ধ কোঠাত উদ্ধাৰ এগৰাকী মহিলাৰ মৃতদেহ৷ ১৪ জানুৱাৰীত হোটেলখনৰ ২০৬ নম্বৰ কোঠাটো ভাড়ালৈ লৈছিল এহাল স্বামী–স্ত্ৰীয়ে। গোৱালপাৰা লক্ষীপুৰৰ বাসিন্দা ফইজুদ্দিন আৰু ফইজুদ্দিনৰ পত্নী তচলিমা খাতুনে লৈছিল কোঠাটো৷

বিগত প্ৰায় ১০ দিন পূৰ্বৰে পৰা মহানগৰীৰ ফাচিবজাৰৰ ৰাজহংস হোটেলখনত একেলগে আছিল স্বামী–স্ত্ৰী৷ সোমবাৰে সন্ধিয়া হোটেললৈ স্বামী–স্ত্ৰীয়ে বাহিৰৰ পৰা অহা প্ৰত্যক্ষ কৰিছিল হোটেল কৰ্তৃপক্ষই৷ পিছে মঙলবাৰৰ দিনটোত তেওঁলোকক দেখা নাছিল হোটেল কৰ্তৃপক্ষই৷ বুধবাৰে হোটেলৰ ৰুম চাফা কৰিবলৈ পুৱা ৰুমলৈ গৈছিল হোটেলৰ চকীদাৰ৷ বাহিৰত তলা লগা অৱস্থাত থকা ৰুমটোত হোটেলৰ দ্বিতীয় চাবিৰে খুলিছিল ৰুমটো৷

ৰুমটো খুলি প্ৰত্যক্ষ কৰিছিল পকাত পৰি থকা এটা মৃতদেহ৷ পাতল কাপোৰেৰে ঢাকি ৰখা অৱস্থাত আছিল মৃতদেহটো৷ তাৰ পিছতে লাগিল হুৱাদুৱা৷ ফাঁচিবজাৰ আৰক্ষী, দণ্ডাধীশ সহ ফৰেনছিক দলে তদন্ত অ‍্যাহত ৰাখিছে এই ঘটনাৰ। মহিলাগৰাকীৰ স্বামী বৰ্তমান পলাতক।
Published by:Sanjay Kumar Das
First published:

শেহতীয়া বাতৰি