உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • crime
    • »
    • বৰপেটাৰোড ৰেল ষ্টেচনত ১০ কেজি গাঞ্জা সহ আৰক্ষীৰ জালত পৰিল ২ গাঞ্জা সৰবৰাহকাৰী ...

    বৰপেটাৰোড ৰেল ষ্টেচনত ১০ কেজি গাঞ্জা সহ আৰক্ষীৰ জালত পৰিল ২ গাঞ্জা সৰবৰাহকাৰী ...

    বৰপেটাৰোডৰ ৰেল আৰক্ষী আৰু ৰেলৱে সুৰক্ষা বাহিনীয়ে যৌথ অভিযান চলাই ১০ কিলো গাঞ্জা সহ দুই গাঞ্জা সৰবৰাহকাৰীক আটক কৰিবলৈ সক্ষম হয় ৷

    বৰপেটাৰোডৰ ৰেল আৰক্ষী আৰু ৰেলৱে সুৰক্ষা বাহিনীয়ে যৌথ অভিযান চলাই ১০ কিলো গাঞ্জা সহ দুই গাঞ্জা সৰবৰাহকাৰীক আটক কৰিবলৈ সক্ষম হয় ৷

    বৰপেটাৰোডৰ ৰেল আৰক্ষী আৰু ৰেলৱে সুৰক্ষা বাহিনীয়ে যৌথ অভিযান চলাই ১০ কিলো গাঞ্জা সহ দুই গাঞ্জা সৰবৰাহকাৰীক আটক কৰিবলৈ সক্ষম হয় ৷

    • Share this:
    বৰপেটাৰোডৰ ৰেল আৰক্ষী আৰু ৰেলৱে সুৰক্ষা বাহিনীয়ে যৌথ অভিযান চলাই ১০ কিলো গাঞ্জা সহ দুই গাঞ্জা সৰবৰাহকাৰীক আটক কৰিবলৈ সক্ষম হয় ৷ গাঞ্জা সৰবৰাহকাৰী দুজন হল শুকুৰ আলী আৰু নাজমা খাতুন ৷

    ধৃত নাজমা খাতুনৰ ঘৰ কয়াকুছিৰ ভক্তৰদবাৰ সমীপৰ হেলচা পামত আৰু শুকুৰ আলীৰ ঘৰ বৰপেটাৰোডৰ নিচুকাত বুলি জানিব পৰা গৈছে ৷ বুধবাৰে পুৱতি নিশা বৰপেটাৰোডৰ পৰা নামনিমুৱা অবধ আছাম এক্সপ্ৰেছ ৰেল যোগে  উত্তৰ প্ৰদেশৰ লক্ষ্ণৌলৈ যাবলৈ বৰপেটাৰোড ৰেল ষ্টেচনলৈ আহিছিল ৷ গাঞ্জা সৰবৰাহকাৰী দ্বয়ে বৰপেটাৰোড ৰেলৱে ষ্টেচনৰ ১ নম্বৰ প্লেটফৰ্মত ৰেলৰ বাবে অপেক্ষা কৰি থাকোতে ৰেল আৰক্ষী আৰু ৰেলৱে সুৰক্ষা বাহিনীয়ে যৌথভাৱে তালাচী চলাই থকাৰ সময়ত গাঞ্জা সহ দুই গাঞ্জা সৰবৰাহকাৰীক আটক কৰিবলৈ সক্ষম হয় ৷ দুয়োকে ৰেল আৰক্ষীয়ে আদালতলৈ প্ৰেৰণ কৰে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: