உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • crime
    • »
    • দলঙৰ ওচৰত বস্তাত দুটুকুৰা হৈ পৰি আছিল অভিনেত্ৰীৰ মৃতদেহ ! হত্যাৰ সন্দেহত আৰক্ষীয়ে আটক কৰিছে স্বামী আৰু চালকক ...

    দলঙৰ ওচৰত বস্তাত দুটুকুৰা হৈ পৰি আছিল অভিনেত্ৰীৰ মৃতদেহ ! হত্যাৰ সন্দেহত আৰক্ষীয়ে আটক কৰিছে স্বামী আৰু চালকক ...

    বাংলাদেশৰ বিখ্যাত অভিনেত্ৰী ৰাইমা ইছলাম চিমু (Raima Islam Shimu) অলপতে সন্ধানহীন হৈছিল। কিন্তু এতিয়া তেওঁৰ মৃতদেহ উদ্ধাৰ কৰা হৈছে। বাংলাদেশৰ ৰাজধানী ঢাকাৰ কেৰানিগঞ্জ দলঙৰ ওচৰত ৰাইমা ইছলাম চিমুৰ মৃতদেহ এটা বস্তাত বন্ধ হৈ থকা অৱস্থাত পোৱা গৈছিল।

    বাংলাদেশৰ বিখ্যাত অভিনেত্ৰী ৰাইমা ইছলাম চিমু (Raima Islam Shimu) অলপতে সন্ধানহীন হৈছিল। কিন্তু এতিয়া তেওঁৰ মৃতদেহ উদ্ধাৰ কৰা হৈছে। বাংলাদেশৰ ৰাজধানী ঢাকাৰ কেৰানিগঞ্জ দলঙৰ ওচৰত ৰাইমা ইছলাম চিমুৰ মৃতদেহ এটা বস্তাত বন্ধ হৈ থকা অৱস্থাত পোৱা গৈছিল।

    বাংলাদেশৰ বিখ্যাত অভিনেত্ৰী ৰাইমা ইছলাম চিমু (Raima Islam Shimu) অলপতে সন্ধানহীন হৈছিল। কিন্তু এতিয়া তেওঁৰ মৃতদেহ উদ্ধাৰ কৰা হৈছে। বাংলাদেশৰ ৰাজধানী ঢাকাৰ কেৰানিগঞ্জ দলঙৰ ওচৰত ৰাইমা ইছলাম চিমুৰ মৃতদেহ এটা বস্তাত বন্ধ হৈ থকা অৱস্থাত পোৱা গৈছিল।

    • Share this:
    বাংলাদেশৰ বিখ্যাত অভিনেত্ৰী ৰাইমা ইছলাম চিমু (Raima Islam Shimu) অলপতে সন্ধানহীন হৈছিল। কিন্তু এতিয়া তেওঁৰ মৃতদেহ উদ্ধাৰ কৰা হৈছে। বাংলাদেশৰ ৰাজধানী ঢাকাৰ কেৰানিগঞ্জ দলঙৰ ওচৰত ৰাইমা ইছলাম চিমুৰ মৃতদেহ এটা বস্তাত বন্ধ হৈ থকা অৱস্থাত পোৱা গৈছিল। আৰক্ষীয়ে কৈছে যে ইয়াত স্থানীয় লোকে সোমবাৰে ৰাতিপুৱা কদমটলী অঞ্চলৰ আলিপুৰৰ ওচৰত এটা সন্দেহজনক বস্তা দেখিছিল। মানুহে তেতিয়া আৰক্ষীক খবৰ দিয়ে।

    আৰক্ষীয়ে ঘটনাস্থলীলৈ গৈ অভিনেত্ৰী ৰাইমা ইছলাম চিমু (Raima Islam Shimu)ৰ মৃতদেহ বস্তাটোৰ পৰা উদ্ধাৰ কৰে। তেওঁৰ শৰীৰত কেইবাটাও আঘাতৰ চিহ্ন আছিল, যাক হত্যা কৰা বুলি সন্দেহ কৰা হৈছে আৰু মৃতদেহটো দলঙৰ ওচৰত পেলাই দিয়া হৈছিল বুলি ধাৰণা কৰা হয়। মৃতদেহটো মৰণোত্তৰ পৰীক্ষাৰ বাবে মিডফৰ্ট চিকিৎসালয়লৈ প্ৰেৰণ কৰা হৈছে। বাতৰি অনুসৰি, ঘটনাটোৰ পিছত আৰক্ষীয়ে বৰ্তমান অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ স্বামী শখাৱত আলী আৰু তেওঁৰ চালকক সোধা-পোছাৰ বাবে জিম্মাত লৈছে।

    অৱশ্যে, অভিনেত্ৰী ৰাইমা ইছলাম চিমুৰ স্বামীয়ে ইয়াৰ পূৰ্বে দেওবাৰে কালাবাগান আৰক্ষী থানাত অভিযোগ দাখিল কৰি কৈছে যে তেওঁৰ পত্নী নিৰুদ্দেশ হৈছে। ৪৫ বছৰীয়া ৰাইমা ইছলাম চিমুৱে ১৯৯৮ চনৰ 'বৰ্তমান' চলচ্চিত্ৰৰ জৰিয়তে অভিনয়ৰ আৰম্ভণি কৰিছিল। তেওঁ এতিয়ালৈকে প্ৰায় ২৫ খন চলচ্চিত্ৰ আৰু কিছুমান টিভি ধাৰাবাহিকতো অভিনয় কৰিছে। ৰাইমা ইছলাম চিমু বাংলাদেশ চলচ্চিত্ৰ শিল্পী সন্থাৰ সদস্য আছিল। তেওঁ বহু বছৰ ধৰি এটা ব্যক্তিগত টিভি চেনেলৰ বিপণন বিভাগত কাম কৰি আছিল। তেওঁৰ নিজা প্ৰডাকচন হাউচো আছিল।

    শ্বুটিঙত গৈছিল, কিন্তু পুনৰ ঘূৰি অহা নাছিল:
    ৰাইমাই তেওঁৰ স্বামী আৰু দুই সন্তানৰ সৈতে ঢাকাৰ গ্ৰীণ ৰোড এলেকাত বাস কৰিছিল। চিমুৱে দেওবাৰে ৰাতিপুৱা মাৱাত দৃশ্যগ্ৰহণৰ বাবে ঘৰৰ পৰা ওলাই গৈছিল। তাৰ পিছত তেওঁক ফোনত কেইবাবাৰো যোগাযোগ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰা হৈছিল কিন্তু বিচাৰি উলিয়াব পৰা নগ'ল। ল'ৰা ছোৱালীয়ে ভাবিছিল যে মাক দৃশ্যগ্ৰহণত ব্যস্ত থাকিব পাৰে। অৱশ্যে, সন্ধিয়ালৈকে ঘৰলৈ উভতি নোযোৱাৰ পিছত তেওঁৰ স্বামীয়ে কালাবাগান আৰক্ষী থানাত প্ৰতিবেদনখন দাখিল কৰিছিল।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: