உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • crime
    • »
    • Suspected Murder Story: কৰ্মসংস্থাপন বিচাৰি গৈ বহি:ৰাজ্যত হত্যাৰ বলি বাক্সাৰ যুৱক ৷ ৰেল লাইনত ক্ষত-বিক্ষত অৱস্থাত উদ্ধাৰ মৃতদেহ।

    Suspected Murder Story: কৰ্মসংস্থাপন বিচাৰি গৈ বহি:ৰাজ্যত হত্যাৰ বলি বাক্সাৰ যুৱক ৷ ৰেল লাইনত ক্ষত-বিক্ষত অৱস্থাত উদ্ধাৰ মৃতদেহ।

    নিৰ্মলক লৈ যোৱা মুছলপুৰৰ ৰাতুল দাস নামৰ এজন যুৱক এই সমস্ত ঘটনাৰ লগত জড়িত বুলি পৰিয়ালৰ লোকৰ গুৰুতৰ অভিযোগ।

    নিৰ্মলক লৈ যোৱা মুছলপুৰৰ ৰাতুল দাস নামৰ এজন যুৱক এই সমস্ত ঘটনাৰ লগত জড়িত বুলি পৰিয়ালৰ লোকৰ গুৰুতৰ অভিযোগ।

    নিৰ্মলক লৈ যোৱা মুছলপুৰৰ ৰাতুল দাস নামৰ এজন যুৱক এই সমস্ত ঘটনাৰ লগত জড়িত বুলি পৰিয়ালৰ লোকৰ গুৰুতৰ অভিযোগ।

    • Share this:
    কাল কোৰোণাৰ মাজতে কৰ্মসংস্থাপন বিচাৰি গৈ বহি: ৰাজ্যত হত্যাৰ বলি হ'ল বাক্সাৰ এজন যুৱক ৷ হত্যাৰ বলি হোৱা যুৱকজন বাক্সা জিলাৰ মুছলপুৰ আৰক্ষী থানাৰ অন্তৰ্গত থমনা উজীৰবাৰী গাওঁৰ ৰাজেন ৰাজবংশীৰ পুত্ৰ নিৰ্মল ৰাজবংশী ৷

    ঘটনাৰ বিবৰণী মতে, যোৱা ২০ জুলাইত  মহাৰাষ্ট্ৰলৈ বুলি অঞ্চলটোৰ ৬ জন সতীৰ্থৰ সৈতে কামৰ সন্ধানত  গৈছিল দুই কন্যা সন্তানৰ পিতৃ নিৰ্মল ৰাজবংশী ৷ কিন্তু গন্তব্যস্থল পোৱাৰ পূৰ্বে আম্বেৰমালী ষ্টেচনৰ পৰা ৰহস্যজনকভাবে নিৰুদ্দেশ হয় যুৱকজন ৷ ঘটনাৰ তিনিদিন পিছত ষ্টেচনৰ সমীপৰ ৰে'ল লাইনত ক্ষত-বিক্ষত অৱস্থাত নিৰ্মলৰ মৃতদেহ স্থানীয় আৰক্ষীয়ে উদ্ধাৰ কৰিবলৈ কৰে ৷ পিচত মৃতদেহটো নিৰ্মল ৰাজবংশীৰ বুলি চিনাক্ত কৰা হয় ৷

    উল্লেখ্য, নিৰ্মলক লৈ যোৱা মুছলপুৰৰ ৰাতুল দাস নামৰ এজন যুৱক এই সমস্ত ঘটনাৰ লগত জড়িত বুলি পৰিয়ালৰ লোকে গুৰুতৰ অভিযোগ উত্থাপন কৰিছে ৷ কিয়নো ঘটনা সংঘটিত হোৱাৰ দিন ধৰি আজিলৈকে ৰাতুল দাসে তেওঁৰ মোবাইল ফোন বন্ধ কৰি ৰাখিছে ৷ যাৰবাবে ৰাতুল দাস নামৰ যুৱকজনে নিৰ্মলক পৰিকল্পিতভাৱে হত্যা কৰা বুলি সন্দেহ কৰিছে পৰিয়ালৰ লোকে ৷

    ইতিমধ্যে ঘটনা সন্দৰ্ভত পৰিয়ালৰ লোকে মুছলপুৰ আৰক্ষী থানাত এক গোচৰ ৰুজু কৰিছে ৷  ঘটনা সন্দৰ্ভত আৰক্ষীৰ তদন্ততহে পোহৰলৈ আহিব প্ৰকৃত ৰহস্য ৷ সেয়া হত্যা নে দূৰ্ঘটনা ৷ ইফালে উপাৰ্জনক্ষম একমাত্ৰ ব্যক্তিজনৰ অকাল মৃত্যু হোৱাত পৰিয়ালটোৰ লগতে গাঁওখনত শোকৰ ছাঁ পৰিছে ৷
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: