உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • crime
    • »
    • Heroin Seized: পতি-পত্নীয়ে চলাই আছিল হেৰ'ইনৰ ৰমৰমীয়া ব্যৱসায়, ৭ কোটিৰ হেৰ'ইনসহ গ্ৰেপ্তাৰ

    Heroin Seized: পতি-পত্নীয়ে চলাই আছিল হেৰ'ইনৰ ৰমৰমীয়া ব্যৱসায়, ৭ কোটিৰ হেৰ'ইনসহ গ্ৰেপ্তাৰ

    Heroin Seized: হেৰ'ইন খিনিৰ লগতে আৰক্ষীয়ে  ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী নাগালেণ্ডৰ ডিমাপুৰ (Dimapur)j পতি-পত্নী বেছি মাও (Besii Mao) আৰু কাইহা মাও (Kaiha Mao)ক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে।

    Heroin Seized: হেৰ'ইন খিনিৰ লগতে আৰক্ষীয়ে  ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী নাগালেণ্ডৰ ডিমাপুৰ (Dimapur)j পতি-পত্নী বেছি মাও (Besii Mao) আৰু কাইহা মাও (Kaiha Mao)ক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে।

    Heroin Seized: হেৰ'ইন খিনিৰ লগতে আৰক্ষীয়ে  ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী নাগালেণ্ডৰ ডিমাপুৰ (Dimapur)j পতি-পত্নী বেছি মাও (Besii Mao) আৰু কাইহা মাও (Kaiha Mao)ক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে।

    • Share this:
    কাৰ্বি আংলঙ Karbi Anglong)ত আৰক্ষীয়ে পুনৰ ড্ৰাগছ (Drugs)ৰ বিৰুদ্ধে লাভ কৰিছে বৃহৎ সফলতা । বোকাজান মহকুমাৰ আৰক্ষী বিষয়া জন দাসসহ আৰক্ষীৰ এটা দলে খটখটি গণকপুৰ অঞ্চলত অভিযান চলাই  হেৰ'ইন (Heroin) ভৰ্তি ৮০টা চাবোনৰ বাকচ জব্দ কৰিবলৈ সক্ষম হৈছে। জব্দ কৰা হেৰ'ইনখিনিৰ ওজন ১ কেজি ৫ গ্ৰাম আৰু ইয়াৰ বজাৰ মূল্য ৭ কোটি হ'ব বুলি মহকুমা আৰক্ষী বিষয়াই কৰিছে প্ৰকাশ ।

    ইপিনে হেৰ'ইন খিনিৰ লগতে আৰক্ষীয়ে  ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী  পতি-পত্নী ক্ৰমে বেছি মাও (Besii Mao) আৰু কাইহা মাও (Kaiha Mao)ক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে। ধৃত ড্ৰাগছ সৰবৰাহকাৰী দম্পতীৰ ঘৰ নাগালেণ্ডৰ ডিমাপুৰ (Dimapur)ত বুলি জানিবলৈ দিছে আৰক্ষীয়ে। ইতিমধ্যে ঘটনা সংক্ৰান্তত আৰক্ষীয়ে এক গোচৰ ৰুজু কৰি অব্যাহত ৰাখিছে তদন্ত।
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: