உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • crime
    • »
    • Pakistan MLA Sania Ashiq Video Viral: প্ৰেমিকৰ সৈতে পাকিস্তানৰ বিধায়িকাৰ অন্তৰংগ ভিডিও লিক! চৌদিশে প্ৰতিক্ৰিয়া

    Pakistan MLA Sania Ashiq Video Viral: প্ৰেমিকৰ সৈতে পাকিস্তানৰ বিধায়িকাৰ অন্তৰংগ ভিডিও লিক! চৌদিশে প্ৰতিক্ৰিয়া

    • Share this:
    ইছলামাবাদঃ পাকিস্তানত চাইবাৰ ক্ৰাইমৰ বলি ৰাজনীতিবিদ! পঞ্জাৱ প্ৰদেশৰ এগৰাকী মহিলা বিধায়িকাৰ সৈতে তেওঁৰ তথাকথিত প্ৰেমিকৰ সৈতে এটা অশ্লীল ভিডিও শেহতীয়াকৈ ভাইৰেল হয়। এই গৰাকী মহিলা নেত্ৰীৰ নাম ছানিয়া আশিক।

    গোটেই বিষয়টো কি?
    অক্টোবৰৰ 26 তাৰিখে, ছানিয়া আশিকে ফেডাৰেল ইনভেষ্টিগেচন এজেন্সিৰ (এফআইএ) ওচৰত এটা অভিযোগ দাখিল কৰিছিল। প্ৰতিলিপিটো পিছত তেওঁৰ সামাজিক মাধ্যমএকাউণ্টতো শ্বেয়াৰ কৰা হৈছিল। ছানিয়াই অভিযোগ কৰিছে যে কেইবাদিনো ধৰি ছচিয়েল মিডিয়াত এটা ভিডিও ভাইৰেল হৈ আছে। ইয়াত থকা মহিলাগৰাকীক তেওঁৰ দৰে দেখা গৈছে। ছ'চিয়েল মিডিয়াই দাবী কৰিছে যে ভিডিওটোত দেখা মহিলাগৰাকী ছানিয়া আশিক। বিধায়িকাগৰাকীয়ে ইমৰান খানৰ কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰৰ ওচৰতো অভিযোগ কৰিছিল।

    ছানিয়া আশিক (Sania Ashiq) পাকিস্তান মুছলিম লীগ নৱাজ (PML-N)ৰ সদস্য আৰু পঞ্জাৱ প্ৰদেশৰ তক্ষচিলা বিধানসভা সমষ্টিৰ প্ৰাদেশিক (MPA)ৰ সদস্য। ছানিয়া আশিকে ভিডিওটোৰ বিষয়ে ২৬ অক্টোবৰত চৰকাৰ আৰু কেন্দ্ৰীয় অনুসন্ধানকাৰী সংস্থাৰ ওচৰত অভিযোগ দাখিল কৰিছিল। দীঘলীয়া তদন্তৰ পিছত আৰক্ষীয়ে ভিডিও লিক কৰাৰ বাবে এজন লোকক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে৷ অৱশ্যে, সংস্থাটোৱে এতিয়ালৈকে গোচৰটোত কোনো বিবৃতি জাৰি কৰা নাই৷ ছানিয়াক নৱাজ শ্বৰীফৰ জীয়ৰী মৰিয়াম নাৱাজৰ অতি ঘনিষ্ঠ বুলি গণ্য কৰা হয়৷ তেওঁ বিভিন্ন বিষয়ত পাকিস্তান (পাকিস্তান)ৰ প্ৰধানমন্ত্ৰী ইমৰান খান (ইমৰান খান)ক সমালোচনা কৰি আহিছে৷

    ছানিয়াই কি কৈছিল?
    পাকিস্তান টুডে বাতৰি কাকতৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰি ছানিয়াই কয়, 'কিছুমান লোকে মোৰ ভিডিও ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল কৰি তুলিছে। লগতে মোৰ কিছুমান ফটো ছচিয়েল মিডিয়া প্লেটফৰ্মত ভাইৰেল হৈ পৰিছে। ছানিয়াই লগতে কয় যে তেওঁ ভাবুকিভৰা কল কিছুমানো পাইছে। এই সন্দৰ্ভত এখন নতুন এজাহাৰ দাখিল কৰাৰ প্ৰক্ৰিয়া লোৱা হৈছে।

    উল্লেখ্য যে, আৰক্ষীয়ে এইপৰ্যন্ত ভিডিওটোত থকা মহিলাগৰাকী ছানিয়া আশিক হয় নে নহয় সেয়া প্ৰকাশ কৰা নাই।
    First published: