உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • crime
    • »
    • অভয়াপুৰীত পুনৰ জব্দ বৃহৎ পৰিমাণৰ বাৰ্মিজ চূপাৰি ৷ অমিত হৰললকাৰ গুদামত ৯২ টন বাৰ্মিজ চুপাৰি জব্দ ৷

    অভয়াপুৰীত পুনৰ জব্দ বৃহৎ পৰিমাণৰ বাৰ্মিজ চূপাৰি ৷ অমিত হৰললকাৰ গুদামত ৯২ টন বাৰ্মিজ চুপাৰি জব্দ ৷

    দণ্ডাধীশৰ উপস্থিতিত ছীল কৰা হয় গুডাম  ঘৰটো ৷ চুপাৰিৰ নমুনা সংগ্ৰহ কৰি সীমা শুল্ক বিভাগলৈ পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰেৰণ

    দণ্ডাধীশৰ উপস্থিতিত ছীল কৰা হয় গুডাম  ঘৰটো ৷ চুপাৰিৰ নমুনা সংগ্ৰহ কৰি সীমা শুল্ক বিভাগলৈ পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰেৰণ

    দণ্ডাধীশৰ উপস্থিতিত ছীল কৰা হয় গুডাম  ঘৰটো ৷ চুপাৰিৰ নমুনা সংগ্ৰহ কৰি সীমা শুল্ক বিভাগলৈ পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰেৰণ

    • Share this:


    অভয়াপুৰীত আৰক্ষীৰ অভিযানত জব্দ বৃহৎ পৰিমাণৰ সন্দেহজনক বাৰ্মিজ চূপাৰি৷ অভয়াপুৰীৰ চৌটাকীস্থিত অমিত হৰললকাৰ নামৰ ব্যৱসায়ী এজনৰ  গুদামত  অভিযান চলাই  জব্দ কৰে প্ৰায় ৯২ টন সন্দেহজনক বাৰ্মিজ চুপাৰি ৷

    কাৰ্যবাহী দণ্ডাধীশৰ উপস্থিতিত ছীল কৰা হয় গুডাম  ঘৰটো ৷ ইতিমধ্যে গুদামটোৰ পৰা  চুপাৰিৰ নমুনা সংগ্ৰহ কৰি সীমা শুল্ক বিভাগলৈ পৰীক্ষাৰ বাবে প্ৰেৰণ কৰা হৈছে ৷ এই বৃহৎ পৰিমাণৰ চুপাৰি উদ্ধাৰ হোৱাৰ পিছত আৰক্ষীৰ তদন্ত অব্যাহত আছে ৷

    উল্লেখ্য যে বঙাইগাঁৱৰ বিভিন্ন স্থানত বিগত কেইদিনত আৰক্ষীয়ে বৃহৎ পৰিমাণৰ চুপাৰি জব্দ কৰিবলৈ সক্ষম হৈছে।
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: