Covid19: নগাঁও, লখিমপুৰত আকৌ ক'ৰোনা। নগাঁৱত ১২জন কৰোনাত আক্ৰান্ত, লখিমপুৰত এখন হোটেলত তলা ওলমালে প্ৰশাসনে।

News18 Assam | News18-Assam
Updated:April 6, 2021, 5:45 PM IST
Covid19: নগাঁও, লখিমপুৰত আকৌ ক'ৰোনা। নগাঁৱত ১২জন কৰোনাত আক্ৰান্ত, লখিমপুৰত এখন হোটেলত তলা ওলমালে প্ৰশাসনে।
নগাঁৱত  ক'ৰোনাত আক্ৰান্ত হৈছে ১২ গৰাকী লোক। লখিমপুৰত কোভিড-19ত আক্ৰান্ত দিল্লীৰ পৰা অহা এজন।

নগাঁৱত  ক'ৰোনাত আক্ৰান্ত হৈছে ১২ গৰাকী লোক। লখিমপুৰত কোভিড-19ত আক্ৰান্ত দিল্লীৰ পৰা অহা এজন।

  • Share this:
ৰাজ্যত পুনৰ ভয়াৱহ ৰূপ ধাৰণ কৰাৰ দিশে ক'ৰোনাৰ সংক্ৰমণ। আজি নগাঁও, লখিমপুৰত ক'ৰোনাৰ সংক্ৰমণত ১৩ গৰাকী লোক আক্ৰান্ত হৈছে।

নগাঁৱত  ক'ৰোনাত আক্ৰান্ত হৈছে ১২ গৰাকী লোক। নগাঁৱৰ ভোগেশ্বৰী ফুকননী অসামৰিক চিকিৎসালয়ত হোৱা ৰেপিড এণ্টিজেন টেষ্টত ধৰা পৰিছে ১২জন লোকৰ দেহত ক'ৰোনাৰ সংক্ৰমণ।

আনহাতে লখিমপুৰত কোভিড-19ত আক্ৰান্ত দিল্লীৰ পৰা অহা কালিম হাইদৰ নামৰ এজন লোক। লখিমপুৰৰ মেপল লীফ হোটেলত কেইবাদিনো ধৰি বাহৰ পাতি আছিল কালিম হাইদৰ। ইয়াৰ পিছতে হোটেলৰ ১৬ জন গ্ৰাহকৰ লগতে ১৮ জন কৰ্মচাৰীৰ চোৱাব সংগ্ৰহ কৰিছে লখিমপুৰ জিলা স্বাস্থ্য বিভাগে।

ইতিমধ্যে প্ৰাশাসনে ছীল কৰি দিছে হোটেলখন। উল্লেখ্য ৩০ মে'ৰ পৰা মেপল লীফৰ ১৯ নম্বৰ কোঠাটোত গ্ৰাহকৰূপে আছিল কালিম হাইদৰ।
Published by: Manjumoni Borah
First published: April 6, 2021, 5:45 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি