• Home
  • »
  • News
  • »
  • coronavirus-latest-news
  • »
  • দেশত Corona সংক্ৰমণ বৃদ্ধি, যোৱা ২৪ ঘণ্টাত ১৬,৯০৬ জন আক্ৰান্ত ; ৪৫ জনৰ মৃত্যু ...

দেশত Corona সংক্ৰমণ বৃদ্ধি, যোৱা ২৪ ঘণ্টাত ১৬,৯০৬ জন আক্ৰান্ত ; ৪৫ জনৰ মৃত্যু ...

Covid-19 in India: যোৱা ২৪ ঘণ্টাত, সমগ্ৰ দেশত ১৬,৯০৬ জন নতুন আক্ৰান্ত পোৱা গৈছে। এই সময়ছোৱাত, ৪৫ জন লোকৰ মৃত্যু হৈছিল।

Covid-19 in India: যোৱা ২৪ ঘণ্টাত, সমগ্ৰ দেশত ১৬,৯০৬ জন নতুন আক্ৰান্ত পোৱা গৈছে। এই সময়ছোৱাত, ৪৫ জন লোকৰ মৃত্যু হৈছিল।

Covid-19 in India: যোৱা ২৪ ঘণ্টাত, সমগ্ৰ দেশত ১৬,৯০৬ জন নতুন আক্ৰান্ত পোৱা গৈছে। এই সময়ছোৱাত, ৪৫ জন লোকৰ মৃত্যু হৈছিল।

  • Share this:
আকৌ এবাৰ ক'ৰোনা ভাইৰাছৰ সংক্ৰমণ বৃদ্ধি পাইছে। যোৱা ২৪ ঘণ্টাত, সমগ্ৰ দেশত ১৬,৯০৬ জন নতুন আক্ৰান্ত পোৱা গৈছে। এই সময়ছোৱাত, ৪৫ জন লোকৰ মৃত্যু হৈছিল।

এদিন আগৰ পৰিসংখ্যাৰ তুলনাত, প্ৰায় ৩ হাজাৰ নতুন ৰোগী পোৱা গৈছে। সমগ্ৰ দেশতে সক্ৰিয় ৰোগীৰ সংখ্যা এতিয়া ১ লাখ ৩২ হাজাৰ অতিক্ৰম কৰিছে। স্বাস্থ্য মন্ত্ৰালয়ৰ শেহতীয়া তথ্য অনুসৰি দৈনিক ইতিবাচকতাৰ হাৰ ৩.৬৮% লৈ বৃদ্ধি হৈছে, যোৱা ২৪ ঘণ্টাত ১৫,৪৪৭ জন ৰোগী ক'ৰোনাৰ পৰা আৰোগ্য হৈছে।

দিল্লীয়ে মঙলবাৰে কোভিড-১৯ৰ ৪০০ টা নতুন ঘটনা ৰখাৰ প্ৰতিবেদন দিছিল আৰু সংক্ৰমণৰ হাৰ আছিল ২.৯২ শতাংশ আৰু এজন ৰোগীৰ মৃত্যু হৈছিল। নতুন ঘটনাৰ সৈতে, দিল্লীত সংক্ৰমণৰ সংখ্যা ১৯,৪১,৪১৫ লৈ বৃদ্ধি পাইছে আৰু মৃত্যুৰ সংখ্যা ২৬,২৮৫ জন হৈ আছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: