உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • coronavirus-latest-news
    • »
    • Corona : বৰপেটা জিলাত শুকুৰবাৰে কোৰোণাত আক্ৰান্তৰ হাৰ ১·০৩ শতাংশ। নতুনকৈ আক্ৰান্ত ৮৪ গৰাকী।

    Corona : বৰপেটা জিলাত শুকুৰবাৰে কোৰোণাত আক্ৰান্তৰ হাৰ ১·০৩ শতাংশ। নতুনকৈ আক্ৰান্ত ৮৪ গৰাকী।

    শুকুৰবাৰে কোৰোণাত আক্ৰান্ত ১ জন ৰোগীৰ মৃত্যু হয়  জিলাখনত ৷ ইয়াকে ধৰি জিলাখনত কোৰোণাত মৃত লোকৰ সংখ্যা ১০৫ জনলৈ বৃদ্ধি পালে ৷

    শুকুৰবাৰে কোৰোণাত আক্ৰান্ত ১ জন ৰোগীৰ মৃত্যু হয়  জিলাখনত ৷ ইয়াকে ধৰি জিলাখনত কোৰোণাত মৃত লোকৰ সংখ্যা ১০৫ জনলৈ বৃদ্ধি পালে ৷

    শুকুৰবাৰে কোৰোণাত আক্ৰান্ত ১ জন ৰোগীৰ মৃত্যু হয়  জিলাখনত ৷ ইয়াকে ধৰি জিলাখনত কোৰোণাত মৃত লোকৰ সংখ্যা ১০৫ জনলৈ বৃদ্ধি পালে ৷

    • Share this:
    বৰপেটা জিলাত শুকুৰবাৰে কোৰোণাত আক্ৰান্তৰ হাৰ ১·০৩ শতাংশ । জিলাখনত শুকুৰবাৰে নতুনকৈ ৮৪ জন লোক আক্ৰান্ত হৈছে কোৰোণাত ৷ আনহাতে শুকুৰবাৰে কোৰোণাত আক্ৰান্ত ১ জন ৰোগীৰ মৃত্যু হয়  জিলাখনত ৷ ইয়াকে ধৰি জিলাখনত কোৰোণাত মৃত লোকৰ সংখ্যা ১০৫ জনলৈ বৃদ্ধি পালে ৷

    আজি ৮৪ গৰাকী নতুনকৈ আক্ৰান্ত হোৱাত বৰপেটা জিলাত মুঠ কোভিড পজিটিভ লোকৰ সংখ্যা ৬৮৬৭ জনলৈ বৃদ্ধি পালে ৷

    জিলাখনত শুকুৰবাৰে ১০২ জন কোৰোণা আক্ৰান্ত ৰোগী সুস্থ হৈ উঠিছে ৷ এতিয়ালৈকে বৰপেটাত মুঠ ৪৮৭৮ জন ৰোগীয়ে কোৰোণাৰ পৰা আৰোগ্য লাভ কৰিছে ৷ বৰপেটাত বৰ্তমান চিকিৎসাধীন ৰোগীৰ সংখ্যা  ১৮৩৮ গৰাকী ৷

    শুকুৰবাৰে জিলাখনত পৰীক্ষা কৰা ৮০৮৫ জন লোকৰ ভিতৰত ৮৪ লোক কোৰোনাত আক্ৰান্ত বুলি চিনাক্ত হয় ৷

    কোৰোণাৰ সংক্ৰমণ ৰোধৰ বাবে জিলা প্ৰশাসনে লোৱা ব্যৱস্থাৰ বাবে বৰপেটা জিলাত কোভিড পৰিস্থিতিৰ উন্নতি হোৱা বুলি দাবী কৰিছে বৰপেটাৰ জিলা উপায়ুক্ত টি পি ভূষালে ৷
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: