• Home
  • »
  • News
  • »
  • coronavirus-latest-news
  • »
  • দ্বিতীয়বাৰৰ বাবে ক'ভিডত আক্ৰান্ত বিগ বি; তেওঁৰ সংস্পৰ্শত থকা সকলোকে ক'ভিড পৰীক্ষা কৰিবলৈ অনুৰোধ

দ্বিতীয়বাৰৰ বাবে ক'ভিডত আক্ৰান্ত বিগ বি; তেওঁৰ সংস্পৰ্শত থকা সকলোকে ক'ভিড পৰীক্ষা কৰিবলৈ অনুৰোধ

অমিতাভে বৰ্তমান শেহতীয়াকৈ আৰম্ভ হোৱা কুইজ শ্ব' কৌন বনেগা কৰোড়পতিৰ ১৪ তম চিজনৰ আয়োজন কৰিছে।

অমিতাভে বৰ্তমান শেহতীয়াকৈ আৰম্ভ হোৱা কুইজ শ্ব' কৌন বনেগা কৰোড়পতিৰ ১৪ তম চিজনৰ আয়োজন কৰিছে।

অমিতাভ বচ্চনে বৰ্তমান শেহতীয়াকৈ আৰম্ভ হোৱা কুইজ শ্ব' কৌন বনেগা কৰোড়পতিৰ ১৪ তম চিজনৰ আয়োজন কৰিছে। যদিও এতিয়ালৈকে কোনো আনুষ্ঠানিক ভাষ্য প্ৰকাশ কৰা হোৱা নাই, অনুষ্ঠানটোৰ দৃশ্যগ্ৰহণ অমিতাভৰ অসুস্থতাৰ দ্বাৰা প্ৰভাৱিত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে।

  • Share this:
কালি মঙলবাৰে নিশা অমিতাভ বচ্চনে টুইটাৰযোগে প্ৰকাশ কৰি কয় যে, "মই এইমাত্ৰ ক'ভিড প'জিটিভ হিচাপে পৰীক্ষাত ধৰা পৰিছো। যিসকল ব্যক্তি মোৰ সংস্পৰ্শত আছিল অনুগ্ৰহ কৰি নিজকে ক'ভিড পৰীক্ষা কৰাই লওক।" অভিনেতাজনে তেওঁৰ লক্ষণবোৰ কিমান গুৰুতৰ সেই বিষয়ে কোনো বিৱৰণ দিয়া নাই।


এই বছৰৰ আৰম্ভণিতে, ৭৯ বৰ্ষীয় জ্যেষ্ঠ অভিনেতাজনে টুইট কৰিছিল যে তেওঁ কিছুমান 'ঘৰুৱা কোভিড পৰিস্থিতি'ৰ সৈতে মোকাবিলা কৰি আছে। পিছত এইটো ওলাই পৰিছিল যে তেওঁৰ বাংলো জলছাৰ এজন কৰ্মচাৰীৰ ক'ভিড প'জিটিভ ধৰা পৰিছিল। অৱশ্যে, বচ্চন পৰিয়ালৰ কোনো সদস্য আক্ৰান্ত হোৱা নাছিল।


পৰিয়ালটোৱে অৱশ্যে ২০২০ চনত কৰোনা ভাইৰাছৰ সৈতে যুঁজ দিছিল। ২০২০ ৰ জুলাইত অভিষেক বচ্চনৰ ক'ভিড প'জিটিভ ধৰা পৰিছিল, তাৰ পিছত অমিতাভ বচ্চন আৰু ঐশ্বৰ্যও ধৰা পৰিছিল। অমিতাভ বচ্চনক আনকি কেইসপ্তাহমানৰ বাবে চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰিব লগা হৈছিল য'ত তেওঁ সংৰক্ষণত আছিল। অভিনেতাজন আগষ্টত ঘৰলৈ উভতি আহিছিল আৰু সেই বছৰৰ শেষৰ ফালে, পুনৰ কাম আৰম্ভ কৰিছিল।



অমিতাভ বচ্চনে বৰ্তমান শেহতীয়াকৈ আৰম্ভ হোৱা কুইজ শ্ব' কৌন বনেগা কৰোড়পতিৰ ১৪ তম চিজনৰ আয়োজন কৰিছে। যদিও এতিয়ালৈকে কোনো আনুষ্ঠানিক ভাষ্য প্ৰকাশ কৰা হোৱা নাই, অনুষ্ঠানটোৰ দৃশ্যগ্ৰহণ অমিতাভৰ অসুস্থতাৰ দ্বাৰা প্ৰভাৱিত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। অভিনেতাজনৰ আগন্তুক কেইবাখনো চলচ্চিত্ৰ আছে, যাৰ আৰম্ভণি হৈছে আয়ন মুখাৰ্জীৰ ব্ৰহ্মাস্ত্ৰৰ পৰা, যি দুসপ্তাহৰ ভিতৰত মুক্তি পাব। ছবিখনত ৰণবীৰ কাপুৰ, আলিয়া ভাট, নাগাৰ্জুন আৰু মৌনী ৰয়েও অভিনয় কৰিছে। অভিনেতাজনক এই বছৰৰ শেষৰ ফালে গুডবাই আৰু উনচাইত ছবিত দেখা যাব। পৰৱৰ্তী সময়ত তেওঁক প্ৰথমবাৰৰ বাবে ৰশ্মিকা মান্দান্নাৰ সৈতে দেখা পাব।

Published by:Subham Goswami
First published:

শেহতীয়া বাতৰি