• Home
  • »
  • News
  • »
  • coronavirus-latest-news
  • »
  • প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীৰ জন্মদিনৰ দিনা দেশত Covid Vaccineৰ Record ! ২ কোটিতকৈ অধিক লোকক আজিৰ দিনটোত ভেকছিন প্ৰদান...

প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীৰ জন্মদিনৰ দিনা দেশত Covid Vaccineৰ Record ! ২ কোটিতকৈ অধিক লোকক আজিৰ দিনটোত ভেকছিন প্ৰদান...

PM Modi Birthday: প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীৰ জন্মদিনত (PM Narendra Modi Birthday) আজি সন্ধিয়া ৫ বজালৈকে ভাৰতত ২ কোটিতকৈ অধিক ক'ভিড ভেকছিনৰ পালি প্ৰদান কৰা হৈছে।

PM Modi Birthday: প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীৰ জন্মদিনত (PM Narendra Modi Birthday) আজি সন্ধিয়া ৫ বজালৈকে ভাৰতত ২ কোটিতকৈ অধিক ক'ভিড ভেকছিনৰ পালি প্ৰদান কৰা হৈছে।

PM Modi Birthday: প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীৰ জন্মদিনত (PM Narendra Modi Birthday) আজি সন্ধিয়া ৫ বজালৈকে ভাৰতত ২ কোটিতকৈ অধিক ক'ভিড ভেকছিনৰ পালি প্ৰদান কৰা হৈছে।

  • Share this:
প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীৰ জন্মদিনত (PM Narendra Modi Birthday) আজি সন্ধিয়া ৫ বজালৈকে ভাৰতত ২ কোটিতকৈ অধিক ক'ভিড ভেকছিনৰ পালি প্ৰদান কৰা হৈছে। প্ৰধানমন্ত্ৰী মোডীৰ জন্মদিনত, বিজেপিয়ে ২ কোটি ভেকছিন দিয়াৰ লক্ষ্য নিৰ্ধাৰণ কৰিছিল, যিটো দিনটো শেষ হোৱাৰ বহু আগতে সম্পূৰ্ণ হৈছিল। আজি, টিকাকৰণৰ ক্ষেত্ৰত দেশত যথেষ্ট উৎসাহ পৰিলক্ষিত হৈছে।

প্ৰধানমন্ত্ৰীৰ কাৰ্যালয়ে জনাইছে যে প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীয়ে ১৮ অক্টোবৰত গোৱাত স্বাস্থ্য কৰ্মী আৰু কৰোনা টিকাকৰণ কাৰ্যসূচীৰ হিতাধিকাৰীসকলৰ সৈতে আলোচনা কৰিব। প্ৰধানমন্ত্ৰীৰ কথোপকথন ভিডিঅ' কনফাৰেন্সৰ জৰিয়তে হ'ব।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি