• Home
  • »
  • News
  • »
  • career
  • »
  • Government Job Vacancy: গুৱাহাটী, ডিগবৈ, বঙাইগাঁওসহ বিভিন্ন স্থানত IOCLৰ চাকৰিৰ বিজ্ঞাপন, সোনকালে কৰক Apply...

Government Job Vacancy: গুৱাহাটী, ডিগবৈ, বঙাইগাঁওসহ বিভিন্ন স্থানত IOCLৰ চাকৰিৰ বিজ্ঞাপন, সোনকালে কৰক Apply...

শেহতীয়াকৈ, ইণ্ডিয়ান অইল কৰ্পোৰেচন লিমিটেডে ((Indian Oil Corporation Limited) জাৰী কৰা এক জাননীত বিভিন্ন পদত নিযুক্তিৰ বাবে আৱেদন গ্ৰহণ কৰা আৰম্ভ কৰা হৈছে। আগ্ৰহী আৰু যোগ্য প্ৰাৰ্থীসকলে এই সন্দৰ্ভত অধিক বিৱৰণৰ বাবে আইঅ'চিএলৰ অফিচিয়েল ৱেবছাইটত https://iocl.com পৰীক্ষা কৰিব পাৰে।

শেহতীয়াকৈ, ইণ্ডিয়ান অইল কৰ্পোৰেচন লিমিটেডে ((Indian Oil Corporation Limited) জাৰী কৰা এক জাননীত বিভিন্ন পদত নিযুক্তিৰ বাবে আৱেদন গ্ৰহণ কৰা আৰম্ভ কৰা হৈছে। আগ্ৰহী আৰু যোগ্য প্ৰাৰ্থীসকলে এই সন্দৰ্ভত অধিক বিৱৰণৰ বাবে আইঅ'চিএলৰ অফিচিয়েল ৱেবছাইটত https://iocl.com পৰীক্ষা কৰিব পাৰে।

শেহতীয়াকৈ, ইণ্ডিয়ান অইল কৰ্পোৰেচন লিমিটেডে ((Indian Oil Corporation Limited) জাৰী কৰা এক জাননীত বিভিন্ন পদত নিযুক্তিৰ বাবে আৱেদন গ্ৰহণ কৰা আৰম্ভ কৰা হৈছে। আগ্ৰহী আৰু যোগ্য প্ৰাৰ্থীসকলে এই সন্দৰ্ভত অধিক বিৱৰণৰ বাবে আইঅ'চিএলৰ অফিচিয়েল ৱেবছাইটত https://iocl.com পৰীক্ষা কৰিব পাৰে।

  • Share this:
শেহতীয়াকৈ, ইণ্ডিয়ান অইল কৰ্পোৰেচন লিমিটেডে ((Indian Oil Corporation Limited) জাৰী কৰা এক জাননীত বিভিন্ন পদত নিযুক্তিৰ বাবে আৱেদন গ্ৰহণ কৰা আৰম্ভ কৰা হৈছে। আগ্ৰহী আৰু যোগ্য প্ৰাৰ্থীসকলে এই সন্দৰ্ভত অধিক বিৱৰণৰ বাবে আইঅ'চিএলৰ অফিচিয়েল ৱেবছাইটত https://iocl.com পৰীক্ষা কৰিব পাৰে।

আই.ও.চি.এল. নিযুক্তি 2021: আবেদনৰ তাৰিখ

আবেদন প্ৰক্ৰিয়া বৰ্তমান চলি আছে। প্ৰাৰ্থীসকলে (Government Job Vacancy) ১২ অক্টোবৰ, ২০২১-ৰ ভিতৰত তেওঁলোকৰ আবেদন দাখিল কৰিব লাগিব। তেনে ক্ষেত্ৰত, আৱেদন প্ৰপত্ৰখন অফিচিয়েল ৱেবছাইটতহে পোৱা যাব।

আই.ও.চি.এল. নিয়োগ ২০২১: কৰ্মস্থান

গুৱাহাটী, ডিগবৈ, বঙাইগাঁও, বিহাৰৰ বাৰাউনি, গুজৰাটৰ বদোদৰা, পশ্চিম বংগৰ হালদিয়া, উত্তৰ প্ৰদেশৰ মথুৰা, হাৰিয়ানাৰ পানীপথ আৰু উৰিষ্যাৰ পাৰাদীপ।

আই.ও.চি.এল. নিযুক্তি ২০২১: খালী পদৰ সংখ্যা আৰু বিৱৰণ

প্ৰতিষ্ঠানটোৰ দ্বাৰা মুঠ ৫১৩ টা খালী পদৰ খবৰ পোৱা গৈছে।

কনিষ্ঠ অভিযান্ত্ৰিক সহায়ক-৪ (উৎপাদন): ২৯৬ টা পদ জুনিয়ৰ ইঞ্জিনিয়াৰিং এচিষ্টেণ্ট-আইভি (পি আৰু ইউ): ৩৫ টা পদ জুনিয়ৰ ইঞ্জিনিয়াৰিং এচিষ্টেণ্ট-আইভি (বৈদ্যুতিক)/ কনিষ্ঠ কাৰিকৰী সহায়ক- চতুৰ্থ: ৬৫ টা পদ জুনিয়ৰ ইঞ্জিনিয়াৰিং এচিষ্টেণ্ট-আইভি (মেকানিকেল)/ জুনিয়ৰ টেকনিকেল এচিষ্টেণ্ট- আইভি: ৩২ টা পদ জুনিয়ৰ ইঞ্জিনিয়াৰিং এচিষ্টেণ্ট-আইভি (পি আৰু অগ্নি সুৰক্ষা): ৩৫ টা পদ জুনিয়ৰ ইঞ্জিনিয়াৰিং এচিষ্টেণ্ট-আইভি (বৈদ্যুতিক)/ কনিষ্ঠ কাৰিকৰী সহায়ক- চতুৰ্থ: ৬৫ টা পদ জুনিয়ৰ ইঞ্জিনিয়াৰিং এচিষ্টেণ্ট-আইভি (বৈদ্যুতিক)/ কনিষ্ঠ কাৰিকৰী সহায়ক- চতুৰ্থ: ৬৫ টা পদ জুনিয়ৰ ইঞ্জিনিয়াৰিং এচিষ্টেণ্ট-(ফায়াৰ-ছেফটি) ১৪ টা পদ

কনিষ্ঠ মানদণ্ড নিয়ন্ত্ৰণ বিশ্লেষক-৪: ২৯ টা পদ জুনিয়ৰ মেটেৰিয়েল এচিষ্টেণ্ট-আইভি/ জুনিয়ৰ টেকনিচিয়ান এচিষ্টেণ্ট- আইভি: ৪ টা পদ জুনিয়ৰ নাৰ্চিং এচিষ্টেণ্ট-আইভি: ১ টা পদ

নিযুক্তিৰ সম্পূৰ্ণ তথ্য :

কোম্পানী: ইণ্ডিয়ান অইল কৰ্পোৰেচন লিমিটেড (IOCL)

পদৰ নাম: কনিষ্ঠ অভিযান্ত্ৰিক সহায়ক আৰু অন্যান্য

খালী পদৰ সংখ্যা: ৫১৩

কৰ্মস্থান: অসম, বিহাৰ, পশ্চিম বংগ, উত্তৰ প্ৰদেশ, হাৰিয়ানা, উৰিষ্যা

কামৰ প্ৰকাৰ: চৰকাৰ (Government Job Vacancy)

বাছনি প্ৰক্ৰিয়া: একো প্ৰতিবেদিত হোৱা নাই

আবেদন প্ৰক্ৰিয়া আৰম্ভ: বৰ্তমান চলি আছে

শিক্ষাগত অৰ্হতা: এতিয়াও জনোৱা হোৱা নাই

বেতন স্কেল: ২৫ হাজাৰৰ পৰা ১ লাখ ৫ হাজাৰ

আবেদন পদ্ধতি: অনলাইন, অফলাইন

আবেদনৰ অন্তিম দিন: ১২.১০.২০২১

আই.ও.চি.এল. নিযুক্তি ২০২১: বয়সৰ সীমা

প্ৰাৰ্থীসকলৰ বয়স ৩০.০৯.২০২১ তাৰিখত ১৮ ৰ পৰা ২৬ বছৰ হ'ব লাগিব। অৱশ্যে, চৰকাৰী নিয়ম অনুসৰি, বয়সৰ সীমা শিথিল কৰা হৈছে।

আই.ও.চি.এল. নিযুক্তি ২০২১: কেনেদৰে আবেদন কৰিব?

ষ্টেপ-1 আই.ও.চি.এল.-ৰ অফিচিয়েল ৱেবছাইট Www.iocl.com আৰু হোৱাটছ নিউত ক্লিক কৰক। তাৰ পিছত আৱেদন প্ৰপত্ৰখন 'Requirement of Experienced Non-Executive Personnel 2021 in IOCL’ৰ সৈতে লিংকলৈ গৈ 'ক্লিক হিয়াৰ টু এপ্লাই অনলাইন' বিকল্পত ক্লিক কৰি পূৰণ কৰিব লাগে।

পদক্ষেপ-2: প্ৰপত্ৰ পূৰণ কৰাৰ পিছত, প্ৰয়োজনীয় স্ব-স্বাক্ষৰিত নথিপত্ৰৰ সৈতে সংগঠনৰ নিজা ঠিকনালৈ এটা হাৰ্ড কপি প্ৰেৰণ কৰিব লাগে। প্ৰাৰ্থীসকলে প্ৰপত্ৰখন পূৰণ কৰাৰ আগতে সম্পূৰ্ণ জাননীখন ভালদৰে পঢ়িব লাগে।
Published by:Kokil Sarma
First published: