• Home
  • »
  • News
  • »
  • career
  • »
  • CISF recruitment 2023: ৪৫১ টা কনিষ্টবল/ড্ৰাইভাৰ কাম পাম্প অপাৰেটৰৰ খালী পদৰ বিষয়ে জাননী জাৰি ...

CISF recruitment 2023: ৪৫১ টা কনিষ্টবল/ড্ৰাইভাৰ কাম পাম্প অপাৰেটৰৰ খালী পদৰ বিষয়ে জাননী জাৰি ...

Central Industrial Security Force (CISF) ৪৫১ টা কনিষ্টবল/ড্ৰাইভাৰ কাম পাম্প অপাৰেটৰ পদৰ বাবে খালী পদৰ বাবে জাননী জাৰি কৰিছে। আৱেদন প্ৰক্ৰিয়া ২৩ জানুৱাৰী, ২০২৩ তাৰিখে আৰম্ভ হৈছে, আৰু আবেদন পত্ৰ দাখিলকৰাৰ অন্তিম তাৰিখ হৈছে ২২ ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২৩।

Central Industrial Security Force (CISF) ৪৫১ টা কনিষ্টবল/ড্ৰাইভাৰ কাম পাম্প অপাৰেটৰ পদৰ বাবে খালী পদৰ বাবে জাননী জাৰি কৰিছে। আৱেদন প্ৰক্ৰিয়া ২৩ জানুৱাৰী, ২০২৩ তাৰিখে আৰম্ভ হৈছে, আৰু আবেদন পত্ৰ দাখিলকৰাৰ অন্তিম তাৰিখ হৈছে ২২ ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২৩।

Central Industrial Security Force (CISF) ৪৫১ টা কনিষ্টবল/ড্ৰাইভাৰ কাম পাম্প অপাৰেটৰ পদৰ বাবে খালী পদৰ বাবে জাননী জাৰি কৰিছে। আৱেদন প্ৰক্ৰিয়া ২৩ জানুৱাৰী, ২০২৩ তাৰিখে আৰম্ভ হৈছে, আৰু আবেদন পত্ৰ দাখিলকৰাৰ অন্তিম তাৰিখ হৈছে ২২ ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২৩।

  • Share this:
Central Industrial Security Force (CISF) ৪৫১ টা কনিষ্টবল/ড্ৰাইভাৰ কাম পাম্প অপাৰেটৰ পদৰ বাবে খালী পদৰ বাবে জাননী জাৰি কৰিছে। আৱেদন প্ৰক্ৰিয়া ২৩ জানুৱাৰী, ২০২৩ তাৰিখে আৰম্ভ হৈছে, আৰু আবেদন পত্ৰ দাখিলকৰাৰ অন্তিম তাৰিখ হৈছে ২২ ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২৩। আগ্ৰহী প্ৰাৰ্থীসকলে www.cisfrectt.in অফিচিয়েল ৱেবছাইটৰ জৰিয়তে অনলাইন আবেদন কৰিব পাৰে।

চি.আই.এছ.এফ. নিযুক্তি ২০২৩ খালী পদৰ বিৱৰণ: ৪৫১ টা খালী পদ পূৰণ কৰাৰ বাবে এই নিযুক্তি অভিযান চলোৱা হৈছে যাৰ ভিতৰত ১৮৩ টা খালী পদ কনিষ্টবল/ চালক পদৰ বাবে আৰু ২৬৮ টা খালী পদ কনিষ্টবল/ড্ৰাইভাৰ কাম পাম্প অপাৰেটৰ পদৰ বাবে।

চি.আই.এছ.এফ. নিযুক্তি ২০২৩ বয়সৰ সীমা: প্ৰাৰ্থীসকলৰ বয়স ২২ ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২৩ তাৰিখলৈকে ২১ ৰ পৰা ২৭ বছৰৰ ভিতৰত হ'ব লাগিব।

চি.আই.এছ.এফ. নিযুক্তি ২০২৩ শিক্ষাগত অৰ্হতা: প্ৰাৰ্থীসকলে কেন্দ্ৰীয় বা ৰাজ্য চৰকাৰৰ দ্বাৰা স্বীকৃত ব'ৰ্ড বা বিশ্ববিদ্যালয়ৰ পৰা মেট্ৰিক বা সমতুল্য পৰীক্ষাত উত্তীৰ্ণ হ'ব লাগিব।

চি.আই.এছ.এফ. নিযুক্তি 2023 আবেদন মাচুল: প্ৰাৰ্থীসকলে আবেদন মাচুল হিচাপে ১০০ টকা পৰিশোধ কৰিব লাগিব। অনুসূচীত জাতি/জনজাতি/ইএমএছ প্ৰাৰ্থীসকলক আবেদন মাচুল পৰিশোধৰ পৰা ৰেহাই দিয়া হৈছে।

চি.আই.এছ.এফ. নিযুক্তি ২০২৩: কেনেদৰে আবেদন কৰিব লাগে জানক

প্ৰাৰ্থীসকলে ২৩ জানুৱাৰীৰ পৰা www.cisfrectt.in অফিচিয়েল ৱেবছাইটৰ জৰিয়তে অনলাইন আবেদন কৰিব পাৰে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি