• Home
  • »
  • News
  • »
  • career
  • »
  • দাদাগিৰিৰ মঞ্চত দাদাৰ গুগলি, ধৰিব নোৱাৰিলে কোনেও ! এক নতুন অধ্যায় আৰম্ভ কৰিলে সৌৰভ গাংগুলীয়ে ...

দাদাগিৰিৰ মঞ্চত দাদাৰ গুগলি, ধৰিব নোৱাৰিলে কোনেও ! এক নতুন অধ্যায় আৰম্ভ কৰিলে সৌৰভ গাংগুলীয়ে ...

সৌৰভে দেশব্যাপী শিক্ষা এপটো মুকলি কৰিছে। এটা এপ যিয়ে বহুতো শিক্ষাৰ্থীক আগবাঢ়ি যোৱাত সহায় কৰিব। তেওঁৰ কাম সঁচাকৈয়ে মানুহৰ বাবে উপযোগী হ'ব।

সৌৰভে দেশব্যাপী শিক্ষা এপটো মুকলি কৰিছে। এটা এপ যিয়ে বহুতো শিক্ষাৰ্থীক আগবাঢ়ি যোৱাত সহায় কৰিব। তেওঁৰ কাম সঁচাকৈয়ে মানুহৰ বাবে উপযোগী হ'ব।

সৌৰভে দেশব্যাপী শিক্ষা এপটো মুকলি কৰিছে। এটা এপ যিয়ে বহুতো শিক্ষাৰ্থীক আগবাঢ়ি যোৱাত সহায় কৰিব। তেওঁৰ কাম সঁচাকৈয়ে মানুহৰ বাবে উপযোগী হ'ব।

  • Share this:
দাদাৰ গুগলি ধৰাটো সহজ কাম নহয়। সৌৰভ গাংগুলীয়ে বুধবাৰে এনেকুৱা এটা খেলিব নোৱাৰা গুগলি দিছিল। কোনেও সেই গুগলি খেলিব নোৱাৰিলে। সৌৰভ গাংগুলীক দেশৰ শীৰ্ষ ৰাজনীতিবিদসকলৰ সৈতে বাৰে বাৰে দেখা গৈছে। কেতিয়াবা অমিত শ্বাহ তেওঁৰ ঘৰলৈ আহিছে, কেতিয়াবা মমতা বেনাৰ্জী।

সৌৰভে পুনৰ অমিত শ্বাহৰ পুত্ৰ জয় শ্বাহক বিচিচিআইত সহকৰ্মী হিচাপে পাইছে। ফলস্বৰূপে, তেওঁৰ চাৰিওফালে এক ৰাজনৈতিক পৰিৱেশ সৃষ্টি হোৱাৰ কথাটো অস্বীকাৰ কৰিব নোৱাৰি। হয়তো সেইকাৰণে বহুতে দুইৰ পৰা চাৰিটা কৰিছিল। বুধবাৰে আবেলি সৌৰভৰ টুইট, যিটো টুইটৰ সলনি ইয়াক গুগলি বুলি কোৱা ভাল!

বিচিচিআইৰ সভাপতি হিচাপে সৌৰভ গাংগুলীৰ কাৰ্যকাল ছেপ্টেম্বৰত শেষ হ'ব বুলি অনুমান কৰা হৈছে। কিছুমানে আকৌ কৈ আছিল যে সৌৰভ এইবাৰ আইচিচিৰ প্ৰাৰ্থী। ইয়াৰ মাজতে, বহুতে সৌৰভ গাংগুলীৰ ৰাজনীতিত যোগদানৰ সম্ভাৱনাও দেখিছিল। এই সকলোবোৰৰ মাজতে, বুধবাৰে সৌৰভৰ টুইট - মই এটা নতুন অধ্যায় আৰম্ভ কৰিছো। মই কিবা এটা কৰিম যিয়ে মানুহক সহায় কৰিব।

বিচিচিআইৰ সচিব জয় শ্বাহে খৰখেদাকৈ সংবাদ সংস্থাক কৈছিল যে সৌৰভে এতিয়াও বিচিচিআইৰ সভাপতি পদৰ পৰা পদত্যাগ কৰা নাই। তেতিয়াই ছবিখন অলপ পৰিষ্কাৰ হ'বলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। সৌৰভে আমাক গুগলি দিছে! তেওঁ ৰাজনীতিত একেবাৰে ভৰি দিয়া নাই!

তৃণমূলৰ মুখপাত্ৰ কুনাল ঘোষে কৈছিল যে এইটো সৌৰভৰ এটা বিজ্ঞাপন প্ৰচাৰ আছিল। অৱশেষত, তেওঁৰ অনুমান সঁচা হ'ল। সৌৰভে দেশব্যাপী শিক্ষা এপটো মুকলি কৰিছে। এটা এপ যিয়ে বহুতো শিক্ষাৰ্থীক আগবাঢ়ি যোৱাত সহায় কৰিব। তেওঁৰ কাম সঁচাকৈয়ে মানুহৰ বাবে উপযোগী হ'ব।

দাদাই কেতিয়াবা দাদাগিৰিৰ মঞ্চত এনে গুগলি দিয়ে। কিন্তু কোনে জানিছিল যে মহাৰাজে প্ৰকৃততে তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক এনেকুৱা এটা গুগলি দিব!
Published by:Kokil Sarma
First published: