உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • business
    • »
    • Job: গোটেই দিন শুই থকাৰ চাকৰি আৰু দৰমহাও ২৫ লাখ টকা, আবেদন কৰক এইটো কোম্পানীত

    Job: গোটেই দিন শুই থকাৰ চাকৰি আৰু দৰমহাও ২৫ লাখ টকা, আবেদন কৰক এইটো কোম্পানীত

    সাংকেতিক ছবি

    সাংকেতিক ছবি

    Job: এইটো চাকৰিত গোটেই দিন বিছনাত শুই থাকিব লাগে আৰু কোম্পানীটোৱে দৰমহাও দিছে ২৫ লাখ টকা। বৃটেইনৰ এটা কোম্পানীত ওলাইছে এই চাকৰি।

    • Share this:
    এই চাকৰি পোৱা প্ৰাৰ্থীজনে কেৱল বিচনাত বহি টিভি চাব লাগিব আৰু শুই থাকিব লাগিব। এই অনন্য কামটো বিলাসী বিচনা কোম্পানী ক্ৰাফ্টেড বেডছৰ দ্বাৰা দিয়া হৈছে।

    এই কাম কৰা ব্যক্তিজনে দিনত ৬ৰ পৰা ৭ ঘণ্টা বিচনাত কটাব লাগিব। তৈয়াৰ কৰা বিচনাবোৰৰ হৈ এজন মেট্ৰেছ পৰীক্ষক নিযুক্ত কৰা হৈছে, যাৰ কাম হৈছে বিচনাত শুই থকা আৰু ইয়াৰ বিষয়ে পৰ্যালোচনা কৰা।

    ক্ৰাফ্টেড বেডছ কোম্পানীয়ে এই চাকৰিত যোগদান কৰা সকলক বছৰি ২৪ লাখ ৭৯ হাজাৰ টকাৰ দৰমহা দিব। কৰ্মচাৰীজনে প্ৰতি সপ্তাহত মেট্ৰেছত শুই শুই পৰীক্ষা কৰিব লাগিব আৰু কোম্পানীক ক'ব লাগিব যে এই মেট্ৰেছবোৰৰ গুণগত মান কেনে হৈছে।

    উন্নতি, ত্ৰুটি, পৰ্যালোচনা আদিৰ সুযোগ থাকিব। চাকৰি বিচৰা ব্যক্তিজনে সপ্তাহত ৩৮ ঘণ্টা অতিবাহিত কৰিব লাগিব অৰ্থাৎ দিনত প্ৰায় ৬-৭ ঘণ্টা বিচনাত শুই থাকিব লাগিব।
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: