• Home
  • »
  • News
  • »
  • business
  • »
  • SBI গ্ৰাহকসকলে অনুগ্ৰহ কৰি মন দিয়ক ! এই সেৱাবোৰ আজি ৰাতি ৭ ঘণ্টাৰ বাবে বন্ধ থাকিব ...

SBI গ্ৰাহকসকলে অনুগ্ৰহ কৰি মন দিয়ক ! এই সেৱাবোৰ আজি ৰাতি ৭ ঘণ্টাৰ বাবে বন্ধ থাকিব ...

SBI Bank

SBI Bank

State Bank Of Indiaই ইয়াৰ গ্ৰাহকসকলক উন্নত সুবিধা প্ৰদান কৰিবলৈ সময়ে সময়ে ইয়াৰ পৰ্টেল আপডেট কৰি থাকে। SBIই গ্ৰাহকসকলৰ বাবে এক সতৰ্কবাণী জাৰি কৰিছে। বেঙ্কে কৈছে যে ২৬ আৰু ২৭ ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২২ তাৰিখে, অনুগত সেৱা পৰ্টেল কেইঘণ্টামানৰ বাবে উপলব্ধ নহ'ব।

  • Share this:
যদি আপুনি দেশৰ সৰ্ববৃহৎ বেংক ষ্টেট বেংক অফ ইণ্ডিয়াৰ (SBI) গ্ৰাহক, তেনেহ'লে আপোনাৰ বাবে গুৰুত্বপূৰ্ণ খবৰ আছে। State Bank Of Indiaই ইয়াৰ গ্ৰাহকসকলক উন্নত সুবিধা প্ৰদান কৰিবলৈ সময়ে সময়ে ইয়াৰ পৰ্টেল আপডেট কৰি থাকে। এই সন্দৰ্ভত, বেঙ্কে ইয়াৰ গ্ৰাহকসকলৰ বাবে এক সতৰ্কবাণী জাৰি কৰিছে। বেঙ্কে কৈছে যে ২৬ আৰু ২৭ ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২২ তাৰিখে, অনুগত সেৱা পৰ্টেল কেইঘণ্টামানৰ বাবে উপলব্ধ নহ'ব। এছ বি আইয়ে এটা টুইটযোগে এই তথ্য দিছে। এনে পৰিস্থিতিত, যদি আপুনি কোনো গুৰুত্বপূৰ্ণ ডিজিটেল লেনদেন কৰিব লগা হয়, তেন্তে সোনকালে সম্পূৰ্ণ কৰক।

বেংকে কৈছে যে বেংকৰ অভিযোগ পৰ্টেল http://crcf.sbi.co.in সেৱা ২৬ ফেব্ৰুৱাৰীৰ নিশা ১১ বজাৰ পৰা পুৱা ৬ বজালৈ গ্ৰাহকসকলৰ বাবে উপলব্ধ নহ'ব।

বেঙ্কৰ মতে, এই সময়ছোৱাত, গ্ৰাহকসকলে যিকোনো ধৰণৰ অভিযোগ, অনুসন্ধান আদিৰ বাবে বেঙ্কৰ টোল ফ্ৰী নম্বৰ 1800112211/18001234/18002100 সৈতে যোগাযোগ কৰিব পাৰে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি