உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • business
    • »
    • Bumper Offer: যদি আপুনি TV কিনিম বুলি ভাবিছে, জানি লওক এতিয়া ক'ত কি Offer চলি আছে, ক'ত কি সুবিধা দিয়া হৈছে ?

    Bumper Offer: যদি আপুনি TV কিনিম বুলি ভাবিছে, জানি লওক এতিয়া ক'ত কি Offer চলি আছে, ক'ত কি সুবিধা দিয়া হৈছে ?

    File Photo

    File Photo

    Amazonৰ গ্ৰেট ইণ্ডিয়া ফেষ্টিভ চেল যোৱা সপ্তাহৰ পৰা চলি আছে। Samsung, One plus, Xiaomi ৰ দৰে বহুতো শীৰ্ষ ব্ৰেণ্ডে তেওঁলোকৰ টিভিত যথেষ্ট ৰেহাই আগবঢ়াইছে। যদি আপুনি বাজেট টিভি এটা কিনিবলৈও চিন্তা কৰি আছে, এই বাতৰিটো আপোনাৰ বাবে।

    • Share this:
    Amazonৰ গ্ৰেট ইণ্ডিয়া ফেষ্টিভ চেল যোৱা সপ্তাহৰ পৰা চলি আছে। এই বিক্ৰীত বহুতো কোম্পানীয়ে তেওঁলোকৰ সামগ্ৰীৰ ওপৰত ৰেহাই আগবঢ়াইছে। একেদৰে, Samsung, One plus, Xiaomi ৰ দৰে বহুতো শীৰ্ষ ব্ৰেণ্ডে তেওঁলোকৰ টিভিত যথেষ্ট ৰেহাই আগবঢ়াইছে। যদি আপুনি বাজেট টিভি এটা কিনিবলৈও চিন্তা কৰি আছে, এই বাতৰিটো আপোনাৰ বাবে। গতিকে আমি আপোনাক টিভিৰ এই চমৎকাৰ বৈশিষ্ট্যবোৰৰ বিষয়ে বিতংভাৱে কওঁ আহক। Samsung UA32T4340AKXXL: চেমচাঙৰ Wondertainment শৃংখলাৰ Samsung A32T4340AKXXLত 1366×768 পিক্সেল ৰিজলিউশ্বনৰ সৈতে ৩২ ইঞ্চিৰ এইচডি স্ক্ৰীণ আছে।

    ইয়াৰ সতেজতাৰ হাৰ ৬০ হাৰ্জ। এই টিভি 20W ডলবি ডিজিটেল প্লাছ অডিঅ' স্পীকাৰৰ সৈতে আহে। সংযোগৰ বাবে ইয়াত দুটা এইচডিএমআই পোৰ্ট আৰু এটা ইউএছবি পোৰ্ট আছে। অন্যান্য সুবিধাবোৰৰ ভিতৰত আছে স্ক্ৰীণ শ্বেয়াৰ আৰু সংগীত প্ৰণালী। এই টিভিটোৰ মূল্য হৈছে ১৯,৯৯০ টকা কিন্তু আপুনি মাত্ৰ ১৭,৪৯০ টকাত লাভ কৰিছে।

    OnePlus Y Series (32Y1)
    কোম্পানীৰ টিভিত 1,366×768 পিক্সেলৰিজম ডিচপ্লে, আৰু 60হাৰ্জ ৰিফ্ৰেছ ৰেটৰ সৈতে 32 ইঞ্চিৰ এইচডি স্ক্ৰীণ আছে। ইয়াত ডলবি অডিঅ' সমৰ্থনৰ সৈতে এটা ২০ ৱাট স্পীকাৰও আছে।

    আপুনি ৱানপ্লাছ কানেক্ট, গুগল এচিষ্টেণ্ট, ক্ৰোমকাষ্ট আৰু অক্সিজেনপ্লেৰ দৰে সুবিধাও লাভ কৰে। এই টিভিটো এণ্ড্ৰইড টিভি ৯ সংস্কৰণত চলে আৰু সংযোগৰ বাবে দুটা এইচডিএমআই আৰু ইউএছবি পোৰ্ট আছে। এই টিভিটোৰ মূল্য হৈছে ১৯,৯৯০ টকা কিন্তু আপুনি মাত্ৰ ১৫,৯৯০ টকাত লাভ কৰিছে।

    Onida Fire TV 32HIF1
    ওনিডাৰ টিভিত 1,366×768 পিক্সেল ৰিজলিউশ্বন ডিচপ্লেৰ সৈতে 32 ইঞ্চিৰ এইচডি স্ক্ৰীণ আছে, আৰু 60হাৰ্জৰ সতেজ হাৰ আছে। ইয়াত ডলবি ডিজিটেল প্লাছ অডিঅ' সমৰ্থনৰ সৈতে এটা ২০ ডব্লিউ স্পীকাৰও আছে। ইয়াত ডুৱেল বেণ্ড ৱাইফাই, ইনবিল্ট ফায়াৰ টিভি অ'এছ আৰু লগতে এলেক্সা পাৱাৰড ভইচ ৰিম'ট আছে। সংযোগৰ বাবে ইয়াত তিনিটা এইচডিএমআই আৰু এটা ইউএছবি পোৰ্ট আছে। এই টিভিটোৰ মূল্য ১৯,৯৯০ টকা কিন্তু বিক্ৰীত আপুনি মাত্ৰ ১৫,৯৯৯ টকা লাভ কৰিছে।

    Xiaomi Mi TV 4A
    শ্বাওমিৰ স্মাৰ্ট টিভি এমআই টিভি 4এ-ৰ স্ক্ৰীণৰ আকাৰ 32 ইঞ্চি আৰু ই এক এইচডি আৰু লগতে 1,366×768 পিক্সেলৰিজম ডিচপ্লে, আৰু ইয়াৰ ৰিফ্ৰেছ ৰেট 60হাৰ্জ আছে। ইয়াত ডিটিএছ-এইচডি ধ্বনি মানদণ্ডৰ 20ৱাট ষ্টিৰিঅ' স্পীকাৰ ও আছে। এই টিভিৰ ডিজাইন বেজেল কম।

    আপুনি গুগল এচিষ্টেণ্ট, গুগল প্লে এক্সেছ, ইনবিল্ট ক্ৰোমকাষ্ট, এমআই কুইক ৱেক আণ্ডাৰ 5 ছেকেণ্ড আৰু কিডছ মোড পেৰেণ্ট লক আদিসুবিধাও পাব। সংযোগৰ বাবে তিনিটা এইচডিএমআই আৰু দুটা ইউএছবি পোৰ্টৰ সৈতে ব্লুটুথ ভি4.1 প্ৰদান কৰা হৈছে। বিক্ৰীত, আপুনি এই স্মাৰ্ট টিভিটো ১৫,৪৯৯ টকাত পাব আনহাতে ইয়াৰ মূল্য ১৯,৯৯০ টকা।

    AmazonBasics Fire TV AB32E10SS
    আমাজনবেছিকছ ফায়াৰ টিভি এবি32ই10এছএছ-ৰ স্ক্ৰীণৰ আকাৰ 32 ইঞ্চি আৰু ইয়াত এইচডি আৰু লগতে 1,366×768 পিক্সেল ৰিজলিউশ্বন ডিচপ্লে থাকে। ইয়াত ২০ ৱাটৰ ডলবি অডিঅ' আৰু ডিটিএছ ট্ৰু চাৰাউণ্ড স্পীকাৰও আছে।

    এই টিভিটো আপুনি ১২,৫০১ টকাৰ বাম্পাৰ ৰেহাইৰ সৈতে মাত্ৰ ১৪,৪৯৯ টকাত এই টিভিটো ক্ৰয় কৰিব পাৰে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: