• Home
  • »
  • News
  • »
  • business
  • »
  • Reliance Retailএ ভাৰতলৈ গেপ আনিবলৈ Gap Inc.-ৰ সৈতে কৰিছে অংশীদাৰিত্ব ...

Reliance Retailএ ভাৰতলৈ গেপ আনিবলৈ Gap Inc.-ৰ সৈতে কৰিছে অংশীদাৰিত্ব ...

ৰিলায়েন্স ৰিটেইল লিমিটেডে ভাৰতলৈ আইকনিক আমেৰিকান ফেশ্বন ব্ৰেণ্ড গেপ অনাৰ বাবে Gap Inc.-ৰ সৈতে এক দীৰ্ঘম্যাদী অংশীদাৰীত্বত প্ৰৱেশ কৰিছে। দীৰ্ঘম্যাদী ফ্ৰেঞ্চাইজি চুক্তিৰ জৰিয়তে, ৰিলায়েন্স ৰিটেইল ভাৰতৰ সকলো চেনেলতে গেপৰ অফিচিয়েল ৰিটেইলাৰ হৈ পৰিছে।

ৰিলায়েন্স ৰিটেইল লিমিটেডে ভাৰতলৈ আইকনিক আমেৰিকান ফেশ্বন ব্ৰেণ্ড গেপ অনাৰ বাবে Gap Inc.-ৰ সৈতে এক দীৰ্ঘম্যাদী অংশীদাৰীত্বত প্ৰৱেশ কৰিছে। দীৰ্ঘম্যাদী ফ্ৰেঞ্চাইজি চুক্তিৰ জৰিয়তে, ৰিলায়েন্স ৰিটেইল ভাৰতৰ সকলো চেনেলতে গেপৰ অফিচিয়েল ৰিটেইলাৰ হৈ পৰিছে।

ৰিলায়েন্স ৰিটেইল লিমিটেডে ভাৰতলৈ আইকনিক আমেৰিকান ফেশ্বন ব্ৰেণ্ড গেপ অনাৰ বাবে Gap Inc.-ৰ সৈতে এক দীৰ্ঘম্যাদী অংশীদাৰীত্বত প্ৰৱেশ কৰিছে। দীৰ্ঘম্যাদী ফ্ৰেঞ্চাইজি চুক্তিৰ জৰিয়তে, ৰিলায়েন্স ৰিটেইল ভাৰতৰ সকলো চেনেলতে গেপৰ অফিচিয়েল ৰিটেইলাৰ হৈ পৰিছে।

  • Share this:
ৰিলায়েন্স ৰিটেইল লিমিটেডে ভাৰতলৈ আইকনিক আমেৰিকান ফেশ্বন ব্ৰেণ্ড গেপ অনাৰ বাবে Gap Inc.-ৰ সৈতে এক দীৰ্ঘম্যাদী অংশীদাৰীত্বত প্ৰৱেশ কৰিছে। দীৰ্ঘম্যাদী ফ্ৰেঞ্চাইজি চুক্তিৰ জৰিয়তে, ৰিলায়েন্স ৰিটেইল ভাৰতৰ সকলো চেনেলতে গেপৰ অফিচিয়েল ৰিটেইলাৰ হৈ পৰিছে। ৰিলায়েন্স ৰিটেইলে একচেটিয়া ব্ৰেণ্ড দোকান, মাল্টি-ব্ৰেণ্ড ষ্ট'ৰ এক্সপ্ৰেচন আৰু ডিজিটেল কমাৰ্চ প্লেটফৰ্মৰ মিশ্ৰণৰ জৰিয়তে ভাৰতীয় গ্ৰাহকসকলক গেপৰ শেহতীয়া ফেশ্বন অফাৰ প্ৰৱৰ্তন কৰিব।

"এই অংশীদাৰিত্বৰ উদ্দেশ্য হৈছে এক আগশাৰীৰ নৈমিত্তিক জীৱনশৈলী ব্ৰেণ্ড হিচাপে গেপৰ স্থিতি, আৰু শক্তিশালী অমনি-চেনেল ৰিটেইল নেটৱৰ্ক পৰিচালনা কৰা আৰু স্থানীয় উৎপাদন আৰু ড্ৰাইভিং উৎস দক্ষতা বৃদ্ধি কৰাত ৰিলায়েন্স ৰিটেইলৰ প্ৰতিষ্ঠিত দক্ষতা। ১০৬৯ চনত চান ফ্ৰাঞ্চিস্কোত প্ৰতিষ্ঠা হোৱা, গেপে ডেনিমত আধাৰিত ইয়াৰ ঐতিহ্যৰ ওপৰত নিৰ্মাণ অব্যাহত ৰাখিছে আৰু বিশ্বব্যাপী অনলাইন আৰু কোম্পানী-পৰিচালিত আৰু ফ্ৰেঞ্চাইজি খুচুৰা স্থানত গ্ৰাহকৰ সৈতে সংযোগ স্থাপন কৰি আছে। কাপোৰ বিক্ৰী কৰাতকৈ অধিক কৰাৰ এক শক্তিশালী দৃষ্টিৰে, গেপে সংস্কৃতিক আকাৰ দিয়ে, ব্যক্তি, প্ৰজন্ম আৰু সংস্কৃতিৰ মাজৰ ব্যৱধান দূৰ কৰি আমেৰিকান শৈলীৰ এক অনন্য মৌলবাদী আৰু আশাবাদী অনুভূতিক এক পৰিচয় দিয়ে। ৰিলায়েন্স ৰিটেইলে ভাৰতৰ গ্ৰাহকসকলৰ বাবে গেপৰ বজাৰৰ অভিজ্ঞতা আনিছে, যি পুৰুষ, মহিলা আৰু শিশুৰ বাবে ব্ৰেণ্ডটোৰ ফেশ্বন আগবঢ়ায়," কোম্পানীটোৱে এক বিবৃতিত কয়।

"ৰিলায়েন্স ৰিটেইলত, আমি আমাৰ গ্ৰাহকসকলৰ বাবে শেহতীয়া আৰু সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ আনিবলৈ গৌৰৱান্বিত আৰু আমি আমাৰ ফেশ্বন আৰু জীৱনশৈলীৰ পৰ্টফলিঅ'ত আইকনিক আমেৰিকান ব্ৰেণ্ড, গেপ যোগ দিয়াৰ কথা ঘোষণা কৰি আনন্দিত হৈছো। আমি বিশ্বাস কৰোঁ যে ৰিলায়েন্স এণ্ড গেপে তেওঁলোকৰ গ্ৰাহকসকলৰ বাবে উদ্যোগৰ আগশাৰীৰ ফেশ্বন সামগ্ৰী আৰু খুচুৰা অভিজ্ঞতা অনাৰ বাবে তেওঁলোকৰ দৃষ্টিভংগত পৰিপূৰক," ৰিলায়েন্স ৰিটেইল লিমিটেডৰ ফেশ্বন এণ্ড লাইফষ্টাইলৰ মুখ্য কাৰ্যবাহী বিষয়া অখিলেশ প্ৰসাদে কয়।
Published by:Kokil Sarma
First published: