• Home
  • »
  • News
  • »
  • business
  • »
  • Debit Card: আপোনাৰ হাতত PNBৰ ডেবিট কাৰ্ড আছে নেকি ? যদি আছে তেন্তে লাভ কৰিব ২ লাখ টকাৰ সুবিধা আৰু বহুতো Offer...

Debit Card: আপোনাৰ হাতত PNBৰ ডেবিট কাৰ্ড আছে নেকি ? যদি আছে তেন্তে লাভ কৰিব ২ লাখ টকাৰ সুবিধা আৰু বহুতো Offer...

পঞ্জাৱ নেচনেল বেংকে এটা টুইটত লিখিছিল যে আপুনিও Weekendৰ বাবে অপেক্ষা কৰি আছে নেকি? আপুনি PNB Rupay Platinum Debit Cardত বহুতো লাভালাভ লাভ কৰে। গতিকে আপুনি এই অফাৰ আৰু এই কাৰ্ডখনৰ দ্ৰুত সুবিধা লওক।

পঞ্জাৱ নেচনেল বেংকে এটা টুইটত লিখিছিল যে আপুনিও Weekendৰ বাবে অপেক্ষা কৰি আছে নেকি? আপুনি PNB Rupay Platinum Debit Cardত বহুতো লাভালাভ লাভ কৰে। গতিকে আপুনি এই অফাৰ আৰু এই কাৰ্ডখনৰ দ্ৰুত সুবিধা লওক।

পঞ্জাৱ নেচনেল বেংকে এটা টুইটত লিখিছিল যে আপুনিও Weekendৰ বাবে অপেক্ষা কৰি আছে নেকি? আপুনি PNB Rupay Platinum Debit Cardত বহুতো লাভালাভ লাভ কৰে। গতিকে আপুনি এই অফাৰ আৰু এই কাৰ্ডখনৰ দ্ৰুত সুবিধা লওক।

  • Share this:
পঞ্জাৱ নেচনেল বেংক (Punjab National Bank)ত একাউণ্ট থকা সকলৰ বাবে ভাল খবৰ। বেংকে এতিয়া আপোনাক ডেবিট কাৰ্ডত ২ লাখ টকাৰ লাভ দিছে। আপুনি বহুতো বিশেষ লাভালাভ পাব। বেঙ্কে আপোনাক PNB Rupay Platinum Debit Cardত এই সুবিধা প্ৰদান কৰিছে। পঞ্জাৱ নেচনেল বেংকে (PNB) এই তথ্য Tweet কৰিছে।

পঞ্জাৱ নেচনেল বেংকে এই বিষয়ে টুইট কৰিছিল। বেংকে এটা টুইটত লিখিছিল যে আপুনিও Weekendৰ বাবে অপেক্ষা কৰি আছে নেকি? আপুনি PNB Rupay Platinum Debit Cardত বহুতো লাভালাভ লাভ কৰে। গতিকে আপুনি এই অফাৰ আৰু এই কাৰ্ডখনৰ দ্ৰুত সুবিধা ল'ব।

PNB Rupay Platinum Debit Cardৰ লাভালাভ-
>> বিনামূলীয়া বিমানবন্দৰ লজ এচিছ
>> আমাজন আৰু চুইগিয়ে প্ৰতি শুক্ৰবাৰে ২০ শতাংশ ৰেহাই দিয়ে।
>> ২ লাখ টকাৰ বিনামূলীয়া দুৰ্ঘটনাজনিত বীমা লাভ কৰিব।
>> আন বহুতো লাভালাভ লাভ কৰিব।



কাৰ্ডৰ বিষয়ে শিকক
আপুনি এই কাৰ্ডখনৰ লাভালাভ আৰু ইয়াৰ বিষয়ে অধিক তথ্যৰ বাবে https://www.rupay.co.in/our-cards/rupay-debit/rupay-platinum এই লিংকটো দৰ্শন কৰিব পাৰে। ইয়াত আপুনি এই কাৰ্ডখনৰ পৰা সকলো অফাৰৰ বিষয়ে তথ্য পাব।

বিভিন্ন ধৰণৰ কাৰ্ড পোৱা যায়
আপোনাক কওঁ যে পঞ্জাৱ নেচনেল বেঙ্কৰ গ্ৰাহকসকলে বহুতো কাৰ্ড পায়। বেঙ্কে গ্ৰাহকসকলক ক্ৰেডিট আৰু ডেবিটসকলো ধৰণৰ কাৰ্ড আগবঢ়ায় । গ্ৰাহকসকলে সকলো কাৰ্ডত বিভিন্ন অফাৰ পায়।

আপোনাক এটা সস্তা ঘৰ কিনিবলৈ সুযোগ দিয়ে
পঞ্জাৱ নেচনেল বেংকে আপোনাক ১২ আগষ্টত এটা সস্তা ঘৰ ক্ৰয় কৰাৰ সোণালী সুযোগ দিছে। পঞ্জাৱ নেচনেল বেঙ্কে মেগা ই-নিলাম (PNB Mega E-Auction) আয়োজন কৰিবলৈ গৈ আছে য'ত আপুনি এটা সস্তীয়া এৰ্গোনোমিক ঘৰৰ বাবে নিবিদা দিব পাৰে। নিলামত বেঙ্কৰ দ্বাৰা আৱাসিক, বাণিজ্যিক, ঔদ্যোগিক আৰু কৃষিকে ধৰি সকলো ধৰণৰ সম্পত্তি নিলাম কৰা হ'ব। আপুনি আপোনাৰ প্ৰয়োজন অনুসৰি যিকোনো সম্পত্তিৰ বাবে নিবিদা দিব পাৰে।
Published by:Kokil Sarma
First published: