உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • business
    • »
    • Free LPG cylinder: এটকাও নিদিয়াকৈ আপুনি পাব এটা গেছ চিলিণ্ডাৰ ! বিনামূলীয়া চিলিণ্ডাৰৰ বাবে জানক আপুনি কি কৰিব লাগিব ?

    Free LPG cylinder: এটকাও নিদিয়াকৈ আপুনি পাব এটা গেছ চিলিণ্ডাৰ ! বিনামূলীয়া চিলিণ্ডাৰৰ বাবে জানক আপুনি কি কৰিব লাগিব ?

    Free LPG cylinder: পেটিএমৰ অফাৰৰ অধীনত আপুনি ২৫টকা ৰেহাই পাব পাৰে, আনটো অফাৰ হৈছে যে আপুনি পেটিএম কেছবেক হিচাপে ৩০টকা পাব পাৰে। লগতে এটা তৃতীয় প্ৰস্তাৱ যাৰ অধীনত, আপুনি বিনামূলীয়াকৈ এলপিজি চিলিণ্ডাৰ (Free LPG Cylinder)  প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে।

    Free LPG cylinder: পেটিএমৰ অফাৰৰ অধীনত আপুনি ২৫টকা ৰেহাই পাব পাৰে, আনটো অফাৰ হৈছে যে আপুনি পেটিএম কেছবেক হিচাপে ৩০টকা পাব পাৰে। লগতে এটা তৃতীয় প্ৰস্তাৱ যাৰ অধীনত, আপুনি বিনামূলীয়াকৈ এলপিজি চিলিণ্ডাৰ (Free LPG Cylinder)  প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে।

    Free LPG cylinder: পেটিএমৰ অফাৰৰ অধীনত আপুনি ২৫টকা ৰেহাই পাব পাৰে, আনটো অফাৰ হৈছে যে আপুনি পেটিএম কেছবেক হিচাপে ৩০টকা পাব পাৰে। লগতে এটা তৃতীয় প্ৰস্তাৱ যাৰ অধীনত, আপুনি বিনামূলীয়াকৈ এলপিজি চিলিণ্ডাৰ (Free LPG Cylinder)  প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে।

    • Share this:
    পেটিএমে ইয়াৰ ব্যৱহাৰকাৰীসকলৰ বাবে এলপিজি চিলিণ্ডাৰ বুক কৰাৰ ক্ষেত্ৰত যথেষ্ট পৰিমাণে প্ৰস্তাৱ দিছে। পেটিএমৰ দ্বাৰা বিভিন্ন অফাৰ আগবঢ়োৱা হৈছে। এটা অফাৰৰ অধীনত আপুনি ২৫টকা ৰেহাই পাব পাৰে, আনটো অফাৰ হৈছে যে আপুনি পেটিএম কেছবেক হিচাপে ৩০টকা পাব পাৰে। লগতে বৰ্তমান এটা তৃতীয় প্ৰস্তাৱ চলি আছে। এই অফাৰৰ অধীনত, আপুনি বিনামূলীয়াকৈ এলপিজি চিলিণ্ডাৰ (Free LPG Cylinder)  প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰে। ইয়াৰ অৰ্থ হৈছে আপুনি এপইচাও দিব নালাগে।

    এই সকলো বোৰ চুক্তিৰ বাবে এটা উমৈহতীয়া আৰু অত্যাৱশ্যকীয় চৰ্ত হ'ল এই বুকিং টো পেটিএমৰ জৰিয়তে আপোনাৰ প্ৰথম গেছ চিলিণ্ডাৰ বুকিং হ'ব লাগে। পেটিএমৰ উপভোক্তাৰ সন্মুখত তিনিওটা বিকল্প থাকিব। যদি আপুনি ২৫ টকাৰ ৰেহাই বিচাৰে, আপুনি লগে লগে পাব। যদি আপুনি ৩০ টকাৰ কেছবেক বিচাৰে, আপুনি পেটিএম কেছ পাব। এইবোৰৰ বাবে বিভিন্ন প্ৰমোকোড দিয়া হৈছে, যিবোৰ বুকিঙৰ সময়ত প্ৰয়োগ কৰিব লাগিব। কিন্তু বিনামূলীয়াকৈ, ১০০ শতাংশ কেছবেক পাবলৈ, আপোনাৰ ভাগ্যও আপোনাক সহায় কৰাটো প্ৰয়োজনীয়।

    এই প্ৰক্ৰিয়াটো বিনামূলীয়া চিলিণ্ডাৰৰ বাবে
    বিনামূলীয়াকৈ এটা বিনামূলীয়া এলপিজি চিলিণ্ডাৰ পাবলৈ, আপুনি বুকিং কৰাৰ সময়ত ফ্ৰী চিলিণ্ডাৰ প্ৰমোকোড ব্যৱহাৰ কৰিব লাগিব। বুকিং কৰাৰ সময়ত, আপোনাৰ চিলিণ্ডাৰ সম্পূৰ্ণ পৰিশোধ কৰিব লাগিব। ইয়াৰ পিছত, পেটিএমৰ প্ৰতি ১০০ তম গেছ চিলিণ্ডাৰ বুক কৰা গ্ৰাহকজনক সম্পূৰ্ণ কেছবেক (১০০% কেছবেক) দিয়া হ'ব। সৰ্বাধিক ১০০০ টকালৈকে কেছবেক দিয়া হ'ব, যাৰ অৰ্থ হৈছে আপুনি এটা চিলিণ্ডাৰ বুক কৰিব লাগিব। ওপৰোক্ত অফাৰবোৰ কেৱল ২৮ ফেব্ৰুৱাৰী, ২০২২লৈকে বৈধ। যদি আপুনি ১০০ তম ভাগ্যৱান গ্ৰাহক হয়, আপুনি ২৪ ঘণ্টাৰ ভিতৰত কেছবেক পাব।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: