உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • business
    • »
    • Zomato Insta: মাত্ৰ ১০ মিনিটৰ ভিতৰত আপোনাৰ ঘৰলৈ খাদ্য পঠিয়াব Zomatoএ ! খাদ্যৰ দামো হ্ৰাস কৰিব ...

    Zomato Insta: মাত্ৰ ১০ মিনিটৰ ভিতৰত আপোনাৰ ঘৰলৈ খাদ্য পঠিয়াব Zomatoএ ! খাদ্যৰ দামো হ্ৰাস কৰিব ...

    Zomato Insta: খাদ্য বিতৰণ কোম্পানী জোমেটো (Zomato) এতিয়া মাত্ৰ ১০ মিনিটত বিতৰণ আৰম্ভ কৰাৰ প্ৰক্ৰিয়াত আছে। কোম্পানীটোৰ প্ৰতিষ্ঠাপক দীপিন্দৰ গোৱেলে (Deepinder Goyal) সোমবাৰে এটা ব্লগত এই তথ্য দিছে।

    Zomato Insta: খাদ্য বিতৰণ কোম্পানী জোমেটো (Zomato) এতিয়া মাত্ৰ ১০ মিনিটত বিতৰণ আৰম্ভ কৰাৰ প্ৰক্ৰিয়াত আছে। কোম্পানীটোৰ প্ৰতিষ্ঠাপক দীপিন্দৰ গোৱেলে (Deepinder Goyal) সোমবাৰে এটা ব্লগত এই তথ্য দিছে।

    Zomato Insta: খাদ্য বিতৰণ কোম্পানী জোমেটো (Zomato) এতিয়া মাত্ৰ ১০ মিনিটত বিতৰণ আৰম্ভ কৰাৰ প্ৰক্ৰিয়াত আছে। কোম্পানীটোৰ প্ৰতিষ্ঠাপক দীপিন্দৰ গোৱেলে (Deepinder Goyal) সোমবাৰে এটা ব্লগত এই তথ্য দিছে।

    • Share this:
    খাদ্য বিতৰণ কোম্পানী জোমেটো (Zomato) এতিয়া মাত্ৰ ১০ মিনিটত বিতৰণ আৰম্ভ কৰাৰ প্ৰক্ৰিয়াত আছে। কোম্পানীটোৰ প্ৰতিষ্ঠাপক দীপিন্দৰ গোৱেলে (Deepinder Goyal) সোমবাৰে এটা ব্লগত এই তথ্য দিছে। বহুতো গ্ৰোচাৰী ডেলিভাৰী কোম্পানীয়ে তেওঁলোকৰ গ্ৰাহকসকলক ১০ মিনিটত গ্ৰোচাৰী বিতৰণ কৰি আছে।

    গোৱেলে কৈছে, "মই অনুভৱ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলো যে জোমেটোৰ গড় ডেলিভাৰী সময় ৩০ মিনিট অতি লেহেম আৰু সোনকালেই ই প্ৰচলনৰ বাহিৰত থাকিব। যদি আমি ইয়াক সলনি নকৰোঁ, আন কোনোবাই কৰিব। প্ৰযুক্তি উদ্যোগত জীয়াই থকাৰ একমাত্ৰ উপায় হ'ল উদ্ভাৱন কৰা আৰু আগবাঢ়ি যোৱা। গতিকে এতিয়া আমি আমাৰ ১০ মিনিটৰ খাদ্য বিতৰণ ৰখা হৈছে - Zomato Insta।"

    গোৱেলৰ মতে, তেওঁৰ দ্ৰুত বিতৰণ প্ৰতিশ্ৰুতি পূৰণ ডাঙৰ ফিনিশিং ষ্টেচনৰ নেটৱৰ্কৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰে, যি উচ্চ চাহিদা থকা গ্ৰাহকৰ সৈতে এটা এলেকাৰ ওচৰত অৱস্থিত হ'ব। কোম্পানীটোৱে ডেলিভাৰী অংশীদাৰৰ দ্বাৰা বাছনি কৰিলে খাদ্য সতেজ আৰু গৰম হোৱাটো নিশ্চিত কৰিবলৈ ডিছ-স্তৰৰ চাহিদা পূৰ্বানুমান এলগৰিথম আৰু ইন-ষ্টেচন ৰবটিক্সৰ ওপৰতো যথেষ্ট নিৰ্ভৰ কৰিব।



    জোমেটো বেষ্টচেলাৰ সামগ্ৰী – অংশীদাৰ ৰেষ্টুৰেণ্টৰ পূৰ্বানুমানৰ ওপৰত আধাৰিত কৰি ইয়াৰ সমাপ্তি কেন্দ্ৰবোৰত প্ৰায় ২০-৩০ টা ব্যঞ্জন ৰাখিব। ই লগতে দাবী কৰে যে ১০ মিনিটৰ মডেল অনুসৰণ কৰিলে সামগ্ৰীৰ মূল্যও হ্ৰাস পাব।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: