Dirty Clothes : এগৰাকী Instagramৰ মডেল, যাৰ লেতেৰা কাপোৰ বিক্ৰী হয় ১৮ হাজাৰ টকাত ! তেওঁৰ কাপোৰ কিনিবলৈ অনুৰাগীৰ মাজত হয় প্ৰতিযোগিতা...

Kokil Sarma | News18-Assam
Updated:July 21, 2021, 6:05 PM IST
Dirty Clothes : এগৰাকী Instagramৰ মডেল, যাৰ লেতেৰা কাপোৰ বিক্ৰী হয় ১৮ হাজাৰ টকাত ! তেওঁৰ কাপোৰ কিনিবলৈ অনুৰাগীৰ মাজত হয় প্ৰতিযোগিতা...
আমেৰিকা যুক্তৰাষ্ট্ৰৰ এগৰাকী ইনষ্টাগ্ৰাম ষ্টাৰে লাখ লাখত বিক্ৰী কৰিছে (Used Clothes Selling)। তেওঁৰ লেতেৰা আৰু গোন্ধযুক্ত (Model Sells Smelly and Dirty Clothes) কাপোৰ কিনিবলৈ প্ৰতিযোগিতা হয়।

আমেৰিকা যুক্তৰাষ্ট্ৰৰ এগৰাকী ইনষ্টাগ্ৰাম ষ্টাৰে লাখ লাখত বিক্ৰী কৰিছে (Used Clothes Selling)। তেওঁৰ লেতেৰা আৰু গোন্ধযুক্ত (Model Sells Smelly and Dirty Clothes) কাপোৰ কিনিবলৈ প্ৰতিযোগিতা হয়।

  • Share this:
Instagram আৰু TikTokত বিখ্যাত চেলিব্ৰিটিসকলৰ অনুৰাগীসকলে তেওঁলোকৰ জীৱনৰ অংশ হ'বলৈ ব্যাকুল হৈ পৰিছে। আমেৰিকা যুক্তৰাষ্ট্ৰৰ এগৰাকী ইনষ্টাগ্ৰাম ষ্টাৰে লাখ লাখত বিক্ৰী কৰিছে (Used Clothes Selling)। তেওঁৰ লেতেৰা আৰু গোন্ধযুক্ত (Model Sells Smelly and Dirty Clothes) কাপোৰ কিনিবলৈ প্ৰতিযোগিতা হয়।

মাৰ্চেলো আলোন্সো নামৰ এগৰাকী ৪১ বছৰীয়া মহিলাই তেওঁৰ মডেলিং কেৰিয়াৰৰ পৰা ভাল পৰিমাণ উপাৰ্জন কৰে , তথাপিও তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰামত ভাল অনুসৰণকাৰী আছে। এই অনুৰাগীসকলে তেওঁৰ পৰা বিভিন্ন ধৰণৰ দাবী ৰাখে, যাৰ ভিতৰত আছে কিছুমান অদ্ভুত অনুৰোধ (Weird Requests Of Fans) - যেনে তেওঁলোকৰ বাবে পিন্ধা কাপোৰ বিক্ৰী কৰাৰ অনুৰোধ। এইটো আচৰিত লাগিব পাৰে, কিন্তু এই অনুৰাগীসকলে মডেলজনৰ লেতেৰা কাপোৰ কিনিবলৈ হাজাৰ হাজাৰ টকা খৰচ কৰে।

১৮ হাজাৰ টকা পৰ্যন্ত মূল্য লাভ কৰে

মাৰ্চেলো আলোন্সোৱে কয় যে অনুৰাগীসকলে তেওঁলোকক তেওঁলোকৰ কাপোৰ বিক্ৰী কৰিবলৈ দাবী কৰে আৰু ই তেওঁক যথেষ্ট উপাৰ্জন কৰিছে । তেওঁ কয় যে শ শ লোকৰ চাহিদাত, তেওঁৰ কাপোৰ বিক্ৰীৰ বাবে ৰাখে আৰু সেইবোৰ তৎক্ষণাৎ বিক্ৰী কৰা হয়। মাৰ্চেলো (Marcelo Alonso)ৰ এটা পুৰণি আৰু গোন্ধযুক্ত ব্ৰা (Old Smelly Bra Sold for 18 Thousand) তেওঁৰ এজন অনুৰাগীয়ে ১৮ হাজাৰ টকা মূল্যত ক্ৰয় কৰিছিল।
Published by: Kokil Sarma
First published: July 21, 2021, 6:05 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি